MEAC: Kvalita a inovativní technologie na českém trhu více než 20 let

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dceřiná společnost Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. (MEAC) se již více než 20 let etablovala na českém trhu jako přední výrobce elektrických a elektronických komponentů pro automobilový průmysl.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

MEAC: Kvalita a inovativní technologie na českém trhu více než 20 let | foto: MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

Skupina Mitsubishi Electric je jednou z předních světových společností v oblasti výroby a prodeje elektrických a elektronických produktů a systémů používaných v široké řadě odvětví a aplikací. Mitsubishi Electric vytvořila jako první celou řadu průlomových nových technologií, které po celém světě formovaly různé obory. Nejen proto dnes právem patří mezi globální obchodní hráče na trhu a má za sebou více než stoletou historii.

MEAC: Kvalita a inovativní technologie na českém trhu více než 20 let

Její dceřiná společnost MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s. r. o. (MEAC) na českém trhu působí již déle než 20 let a od roku 2000 se stále úspěšně rozrůstá. V současné době zaměstnává MEAC ve svých čtyřech výrobních halách ve Slaném přes 750 zaměstnanců různých národností. Po vypuknutí ozbrojeného konfliktu na Ukrajině dnes firma zaměstnává napříč společností stabilně přes 150 ukrajinských kolegyň a kolegů v různých oborech. MEAC se kontinuálně snaží vytvářet nové hodnoty, vylepšuje a inovuje stávající technologie. Pro své zaměstnance průběžně připravuje nové pracovní příležitosti a samozřejmě pečuje o jejich komfortní pracovní zázemí. Uplatnění v průmyslové firmě, kde kvalita a inovativní technologie hrají prim, najdou jak technici, tak kvalifikovaní inženýři.

„Od dubna tohoto roku poběží v úseku výroby elektrických motorů do hybridního pohonu plynule tři směny, což naplní smluvní závazek vůči zákazníkovi,“ uvedl Petr Soukup. Petr pracuje na pozici manažera výroby a v MEAC je zaměstnán přes 21 let. „S pokročilou robotizací a automatizací vzrůstá i potřeba odbornějších profesí. Pro údržbu výrobních linek poptáváme na trhu práce několik úrovní techniků.

Evropský automobilový trh je ze slánského závodu Mitsubishi Electric zásobován dodávkami elektrických rotačních a elektronických komponentů. Strategické umístění závodu v samém srdci Evropy je významnou distribuční výhodou. Z počátku mezi vyráběné produkty patřil alternátor (slouží k dodávce elektrické energie a dobíjení baterie automobilu), startér (startování spalovacího motoru automobilu), elektrický posilovač řízení (slouží řidiči vozidla k poskytování mechanické pomoci řízení) a elektronické řídicí jednotky pro elektrické posilovače řízení a pro řízení spalovacího motoru. K těmto se od roku 2020 přidala výroba nového produktu, kterým je integrovaný startér-generátor (ISG). Ten dnes představuje zásadní výrobek, na nějž firma cílí s ohledem na probíhající změny na trhu. Trendem je zde jednoznačně odklon od klasických spalovacích motorů k elektrickým.

„Finálním odběratelem našich produktů jsou výrobci osobních automobilů, mezi které se primárně řadí Mercedes-Benz se sídlem v Německu, koncern Stellantis nebo Aliance Renault-Nissan,“ uvedla obchodní manažerka Jitka Ludvíková. Jitka pracuje v MEAC od samého počátku, dá se říci od položení základního kamene na zeleném poli v severní průmyslové části města Slaného.

Spektrum činností, kterým se zaměstnanci velké společnosti mohou věnovat, je skutečně široké. To platí i pro oblast vnitrofiremní mobility. Posun, ať už horizontální nebo vertikální, tak může být po této stránce snazší. Korporátní zázemí Mitsubishi Electric nabízí konkurenční mzdové prostředí a zaměstnanci mohou také čerpat více benefitů ve srovnání s menšími firmami v regionu Středočeského kraje. Tento fakt nedávno prokázala i studie v oblasti průzkumu odměňování pracovníků, uskutečněná světoznámou firmou Korn Ferry.

Mitsubishi Electric každoročně obnovuje partnerství se středními průmyslovými školami v kladenském regionu. Pravidelně tak v MEAC probíhají odborné exkurze, při kterých se studenti místních škol seznámí s provozem ve výrobě a skladech a technologiemi, které MEAC používá. Mohou rovněž pohovořit s vedoucími pracovníky výroby, směnovými mistry nebo s kolegyněmi z personálního oddělení v případě zájmu o praxi při probíhajícím studiu. Kontaktní osobou v případě zájmu o návštěvu či exkurzi je paní Kristýna Císařová, HR Business Partner (kristyna.cisarova@meac.cz).

V letošním březnu proběhla například exkurze studentů ze SPŠ Kladno. Hlavním zájmem studentů z oboru strojírenství byla především automatizovaná výroba ISG linky (integrovaný startér generátor). Tuto výrobní linku, jakož i ostatní výrobní linky dovozené z Japonska, sestavují japonští technici. Ti ve spolupráci s těmi českými nastavují výrobu ve stejném duchu, jako je tomu v mateřském závodě Himeji Works v Japonsku.

MEAC: Kvalita a inovativní technologie na českém trhu více než 20 let
  • Nejčtenější

Jako před víc než stoletím. Mahlerova Symfonie č. 7 bude událostí roku

18. července 2024

Komerční sdělení Připomenout atmosféru světové premiéry Symfonie č. 7 Gustava Mahlera z roku 1908 chtějí v rámci...

Vůně sušenek a moderní technologie: To je Mondelēz v Opavě

15. července 2024

Komerční sdělení Svět plný skvělých sušenek a oplatek BeBe Dobré ráno, Oreo, Zlaté Polomáčené, Fidorek a dalších...

V roce 2024 vzniklo v Česku díky Sazce už 198 milionářů

15. července 2024

Komerční sdělení Uběhlo 182 dní roku 2024 a díky Sazce už v Česku přibylo 198 milionářů. Trend – alespoň jeden...

Jak na větrání s rekuperací ve starším domě

17. července 2024

Komerční sdělení Cílem rekonstrukce staršího domu bývá nejen zvýšení komfortu bydlení, ale také snížení nákladů na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Návštěvníci Colours of Ostrava mohou cestovat s festivalovou jízdenkou

15. července 2024

Komerční sdělení Zvýhodněné festivalové jízdné se každoročně těší stále větší oblibě. Dopravní podnik Ostrava si jej...

Barevné novinky KOVAP jsou ideálním dárkem

19. července 2024

Komerční sdělení Hledáte originální a zábavný dárek, se kterým si děti vyhrají i pokud bude léto tak trochu česky...

Začtěte se do severských titulů

19. července 2024

Komerční sdělení Nakladatelství PRÁH vydalo titul VZPOMÍNKA NA VRAHA. Strhující sondu do Švédska devadesátých let....

Jak přežít pohřeb: Průvodce pro projevení úcty s grácií

19. července 2024

Komerční sdělení Stojíte před zrcadlem, upravujete si kravatu a cítíte, jak vám srdce buší. Za chvíli vyrazíte na...

Ústecký kraj: o přízeň voličů se utká 14 uskupení

18. července 2024,  aktualizováno  19.7

Komerční sdělení Čtrnáct uskupení podalo kandidátní listiny do podzimních krajských voleb v Ústeckém kraji. Termín...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média. Proslavil ji seriál...

Princezna Kate přišla s dcerou na Wimbledon, setkala se i s Krejčíkovou

Princezna Kate (42) přišla na mužské finále letošního Wimbledonu spolu se svou dcerou Charlotte (9). V zákulisí se...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

Restauratéři chtějí zakázat vstup Biance Censori, vadí jim její odhalování

Přítelkyně rappera Kanyeho Westa (47) Bianca Censori (29) je známá svým stylem „oblečená neoblečená“ a snaží se šokovat...

Rytmusovi shořelo auto na dálnici, podařilo se mu vyváznout bez zranění

Slovenský raper Rytmus (47) zveřejnil na Instagramu video hořícího vozu. Je to auto jeho manželky Jasminy Alagič (35),...