Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Fotovoltaika od společnosti BLAUKOM snižuje náklady na elektriku

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost BLAUKOM CZ, s.r.o. je rodinná firma z Jevíčka v regionu známá jako dodavatel špičkových elektrických rozváděčů a průmyslových elektroinstalací, které prostřednictvím svých montážních týmů realizuje v mnoha zemích světa od Německa, Rakouska, Švýcarska až po USA a Jižní Ameriku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ukázka fotovoltaické elektrárny na RD od společnosti BLAUKOM CZ. | foto: BLAUKOM CZ s.r.o.

Díky svým dlouholetým zkušenostem je firma aktivní i v oblasti fotovoltaiky, jež se u nás nebývale rozvíjí.

Klíčovým výrobním programem firmy jsou rozváděče pro průmyslovou automatizaci a robotizaci, což lze považovat za královskou disciplínu v této oblasti elektrotechniky. Je až neuvěřitelné, že firma z tak malého města dokáže svojí technickou kvalitou a precizností konkurovat mnohem větším gigantům. Rozváděče z Jevíčka tak řídí výrobní linky v mnoha průmyslových odvětvích od potravinářství až po světové automobilky. Kromě toho samotné průmyslové elektroinstalace provedené montážními týmy BLAUKOMu dokázaly oživit již desítky výrobních hal nejen v Evropě. Společným jmenovatelem tohoto úspěchu je jednoznačně kvalita odvedené práce. „Bez dodané kvality nemáme šanci, i kdybychom byli sebelevnější“, říká Martina Havlíčková, jednatelka firmy. A zároveň dodává: „zákazníci se k nám vracejí, což je to největší ocenění naší práce“.

I přesto, že je na pracovním trhu všeobecný nedostatek kvalifikované pracovní síly, dobré renomé firmy dokáže i nadále lákat schopné elektromontéry z regionu, kteří mohou ve firmě dále profesně růst. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně školeni nejen v odborných znalostech a dovednostech, ale i v oblasti bezpečnosti práce, která je pro BLAUKOM prioritou. Naprostou samozřejmostí je i to, že elektromontéři jsou vybaveni tím nejlepším nářadím a vybavením, které je na trhu dostupné. Vedení společnosti si dobře vyhodnotilo, kde nemá smysl šetřit. Jejich rozváděče a elektroinstalace ovládají technologické celky v hodnotě mnoha milionů eur, takže je preciznost konečného provedení zcela zásadní. Pracovníky firmy tak můžete v různých částech Evropy i světa potkat vybaveny nářadím značky HILTI, Knipex, Wera apod.

Ukázka průmyslové instalace FVE a bateriového úložiště od společnosti BLAUKOM CZ. | foto: BLAUKOM CZ s.r.o.

Ačkoli nemá BLAUKOM ani v době ekonomického útlumu o zakázky nouzi, aktivně se podílí i na rozvoji obnovitelných zdrojů energie, především pak fotovoltaických elektráren. Škála realizací v oblasti fotovoltaiky je opravdu široká. Začíná u malých instalací pro fotovoltaický OHŘEV VODY, menších elektráren na střechách rodinných domů, stodol a garáží a na ně navázaných dobíjecích stanic pro elektromobily, až po větší fotovoltaické elektrárny v průmyslových firmách. U oblíbeného fotovoltaického ohřevu užitkové vody, který umožňuje nemalou úsporu nákladů na elektrickou energii, je možné využít dotaci Nová zelená úsporám Light, která je určena pro seniory a nízkopříjmové domácnosti. V tomto případě často lze celou instalaci, a to i včetně nového bojleru, získat za cenu dotace, případně za menší doplatek. Úspory na elektřině jsou takto naprosto nezpochybnitelné a nevyžadují žádnou složitou kalkulaci. Návratnost celého systému je prakticky okamžitá. I standardní fotovoltaickou elektrárnu na rodinném domě o nejčastější velikosti do 10kWp lze pomoci dotace Nová zelená úsporám pořídit zhruba za polovinu pořizovací ceny. A nakonec i pro průmyslové firmy nabízí řešení, které jim umožní významně ponížit faktury za elektrickou energii. Firmy mohou též využít bateriová úložiště a technologie automatického nákupu/prodeje za spotové ceny.

Ukázka jedné z realizací fotovoltaické elektrárny na střeše průmyslového areálu | foto: BLAUKOM CZ s.r.o.

Proč si vybrat společnost BLAUKOM CZ s.r.o. jako dodavatele Vaší nové budoucí fotovoltaické elektrárny?

Kromě již výše zmíněné kvalifikace získané na těch nejnáročnějších projektech, je to jednoznačně důraz na kvalitu. A to jak řemeslného provedení, tak i používanými komponenty. Společnost BLAUKOM dodává pouze fotovoltaické panely renomovaných výrobců s vysokou účinností a dlouhou životností v kombinaci s technologiemi například značky SOLAX, jež jsou osvědčeny tisíci instalacemi nejen v České republice. Na rozdíl od firem založených pouze a jen za účelem realizace fotovoltaik, nucených „sekat“ jednu elektrárnu za druhou, aby uživily nejen montážní pracovníky, ale i celý administrativní aparát, BLAUKOM jde jinou cestou. Cestou maximálního zákaznického řešení, pečlivé předmontážní přípravy a detailní dokumentace s velkým důrazem na bezpečnost provozu. Výsledkem je tak robustní řešení, které bude sloužit dvacet a více let. Cena za toto nadstandardní provedení vás zcela jistě příjemně překvapí. Kromě toho firma vyřídí veškeré administrativní záležitosti, žádost o dotaci, komunikaci s vaším distributorem elektrické energie případně s dalšími úřady, takže se nemusíte o nic starat. Dalším nezanedbatelným benefitem je dosažitelná technická podpora a servis, který je vám stále nablízku. Ať máte jakoukoli představu o úspoře nákladů fotovoltaickým systémem, určitě se vyplatí Společnost BLAUKOM kontaktovat, rádi Vám pomohou.

  • Nejčtenější

Zaměstnavatelem roku se pro Zlínský kraj stal Continental Barum

8. července 2024

Komerční sdělení Letošním Zaměstnavatelem regionu ve Zlínském kraji se stává otrokovický Continental Barum. Honosit...

Radio Čas odhalilo hlavní hvězdu Megakoncertu

7. července 2024

Komerční sdělení Se zveřejněním hlavní hvězdy letošního Megakoncertu Radia Čas s Cestovní kanceláří Blue Style...

Máte energie pod kontrolou? Spotřebu plynu nahlásíte na pár kliknutí

10. července 2024

Komerční sdělení Mezi Čechy roste zájem o samoodečty plynoměrů. Díky nim mají dokonalý přehled o množství plynu,...

Příběh pacientky Markéty: Jsou matky s migrénou v pasti?

8. července 2024

Komerční sdělení Migréna se mnou „vyrůstá“ už od puberty, přestože si mě vybrala už o hodně dříve – když zjistila,...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Molekulární vodík: Nová naděje pro pacienty s Alzheimerovou nemocí

11. července 2024

Komerční sdělení Společnost H2 Global Group získala patent na nadějnou metodu léčby Alzheimerovy choroby pomocí...

Oves jako klíč pro zdraví a vitalitu: Objevte jeho opomíjené kouzlo

13. července 2024

Komerční sdělení Milovaný všemi fitness trenéry i výživovými poradci, to je oves. Je hned několik důvodů, proč byste...

Objevte svět plný vzrušujících zážitků

12. července 2024

Komerční sdělení Život je plný možností, které nám nabízí nečekané zážitky – od projížďky v ikonickém americkém...

Samsung v Paříži odhalil novou řadu Galaxy Z a Watch

12. července 2024

Komerční sdělení Představené novinky nabízejí nové AI funkce k maximální produktivitě.

Lékař: Stále je dobré mít nasmlouvaného „závodního“ doktora

12. července 2024

Komerční sdělení „Zvláště pro případ vstupních a periodických prohlídek,“ říká MUDr. Marek Zeman, MBA, primář...

Lela Vémola je na starých fotkách k nepoznání. Takto vypadala před plastikami

Kamarádka Lely Ceterové, Petra Batthyányová sdílela na sociálních sítích osmnáct let starou fotografii, na které je se...

Třískovi jsem šest let platil letenky a hotel, vzpomíná Jan Hrušínský

Premium Táta Rudolf ho uměl pochválit, ale také pokárat. Jednou v šatně mu například vmetl, že mu celé představení zkazil svojí...

Zemřel dětský kamarád mimozemšťana Alfa. Herec usnul v rozpáleném autě

Zemřel herec Benji Gregory. Televizním divákům je známý jako Brian z populárního sitcomu 90. let Alf. Gregorymu bylo 46...

Jeden z nejhorších filmů vůbec slušně vydělává i po 30 letech od natočení

První filmová adaptace kultovní bojovky Street Fighter z roku 1994 se umísťuje v žebříčcích nejhorších snímků všech...

Oběti žrali vepři. Hororové zlo páchal sériový vrah ve svém Prasečím paláci

Injekce, motorové pily, sexuální orgie, motorkáři. A hladoví vepři. Scény, při nichž vyhasínaly životy vancouverských...