Doporučujeme

Jihlavský půlmaraton: závod ve znamení úspěchu zaměstnanců Bosch

Jihlavský půlmaraton: závod ve znamení úspěchu zaměstnanců Bosch | foto: Bosch Powertrain s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stejně jako v minulých letech, tak i v letošním roce mohli zaměstnanci jihlavského Bosche využívat vedle řady volnočasových aktivit i sportovní aktivity podporovaných firmou.

Velikým lákadlem pro zaměstnance se stal opět letos Jihlavský půlmaraton. Toho se 10. září 2023 zúčastnilo celkem 61 našich pracovníků. Hlavní závod pro jednotlivce i štafety měřil 21 097 metrů, vyznačená trať vedla především okolo centra města Jihlavy.

Zaměstnanci i přes horké počasí dosáhli skvělých výsledků!

Letošní půlmaraton byl ve znamení horkého počasí, které ale neovlivnilo vysokou účast zaměstnanců. Ti v letošním ročníku dosáhnuli ještě lepších výsledků než vloni: V kategorii čtveřice muži obsadil úspěšné 1. místo tým VYSOČINA RUNNING ve složení Jiří Marek, Karel Vraspír, Aleš Hrabánek a Petr Šindelář. V této kategorii jihlavský Bosch zcela dominoval, neboť následující 2. až 5. místo obsadily také týmy z jihlavského Bosche: CP4 RUNNERS, MAKÁČI, DÁME TO a BOSCH POWERTRAIN S.R.O.

V kategorii dvojic mužů obsadil tým MUŽI DVOJICE ve složení David Zaťko a Pavel Hotař skvělé 2. místo. V kategorii mužů dosáhnul David Nezveda na vynikající 2. místo.

Ale ani běžkyně z Bosche se nenechaly zahanbit a v kategorii čtveřice ženy obsadily také skvělé 1. místo. Vítězný tým LIMITKY běžel ve složení: Tereza Melounová, Markéta Dominová, Ilona Heilandová a Lucia Vitališová.

Letošní ročník byl zajímavý také tím, že firma podpořila své zaměstnance pronájmem zázemí pro naše běžce a jejich děti. Divadelní kavárna Horáckého divadla nabízela během dopolední i odpolední části závodu drobné občerstvení, nápoje a zázemí na převlečení. Nejen dětský doprovod, ale samotní běžci si velmi pochvalovali „snovou“ zmrzlinu podávanou přímo z originálního prodejního vozíku.