Mrzne? Nevadí. Koupání v cedrovém sudu na zahradě je hitem

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zavřete oči a představte si, jak si užíváte odpočinek ve vlastní sauně nebo koupacím sudu. Rodinná firma z Vysočiny přináší kousek nebe přímo do vašich domovů. Řemeslně vyrábí cedrové koupací sudy a finské sauny. Zpestřete své všední dny a zažijte klidné romantické večery, kdykoliv máte chuť.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Precizně vyrobené cedrové sudy pro váš zasloužený relax

Rodinná firma Cedrové sudy z Vysočiny se rozhodla přinášet do vašich domovů, hotelů či wellness zařízení jedinečné okamžiky, a to v podobě cedrových sudů. Po náročném pracovním dni není nic lepšího než se naložit do horké vody a poslouchat praskající oheň.

Koupací sudy a kádě rodinná firma vyrábí z kanadského červeného cedru. K ohřívání vody nepotřebujete nic jiného než dřevo a sirky. I v těch nejchladnějších dnech si každý užije příjemně teplou vodu, vůni dřeva a pohled do přírody.

A jak se o cedrový sud starat? Na vodu se využívá bezchlórová chemie, která je šetrná ke dřevu i k vaší pokožce. Pokud dojde k mechanickému znečištění, stačí vodu jen vylít a napustit novou. Na přání je možné sud osadit filtrací nebo UV lampou.

V čem je cedrové dřevo výjimečné?

K výrobě koupacích sudů vyzkoušela rodina mnoho materiálů, ale cedrové dřevo je jasnou volbou. Proč? Málokdo ví, jaké jsou skutečné přednosti cedrového dřeva. Červený cedr z Kanady se pyšní svou stálostí, odolností a vůní. Sudy vyrobené z cedru vydrží až několik desítek let. Dřevo je vysoce odolné proti rozkladu, ani voda či vysoké teploty mu nevadí.

Cedr perfektně obstojí v tuhých zimách, ale i při parném letním počasí. Na rozdíl od jiných měkkých dřevin, jako jsou smrk nebo modřín, červený cedr příliš nepracuje a drží stejný tvar. Má také výtečné izolační vlastnosti – ohřátá voda tak vydrží dlouho teplá a vy nemusíte mít obavy, že voda brzy vystydne.

Cedrové sudy jako dominanta zahrad

Díváte se na svou zahradu a přemýšlíte, co vám na ní chybí? Věřte, že s cedrovým sudem bude zahrada konečně kompletní. Sudy se stávají jedinečnou dominantou zahrady. Lze je postavit kamkoliv – pod pergolu nebo doprostřed pozemku. Záleží jen na vás, kde si chcete se svou drahou polovičkou, rodinou nebo přáteli užívat relaxační koupel.

Nemusíte tedy jezdit nikam daleko, abyste si zrelaxovali tělo i mysl. Každá zahrada je vhodná pro koupací sud. A nejen to! Firma z Vysočiny jde ještě dále a vyrábí taktéž cedrové sauny, které se perfektně hodí nejen do vašich domovů, ale také do hotelů, na chalupy či do wellness zařízení.

Jedinečné cedrové sauny domů i do hotelu

Aromaterapeutický a terapeutický zážitek. To poskytne sauna z cedrového dřeva. Pobyt v cedrově sauně vám pomůže se rychle zbavit únavy, obnoví duševní energii a posílí váš imunitní systém. K dispozici máte několik druhů kvalitně a řemeslně zpracovaných saun.

Sauny sudové – k výrobě se využívá pouze cedrové dřevo. Různě barevné odstíny tohoto dřeva vykouzlí nádhernou a originální podobu sauny, kterou vám bude závidět každý soused i návštěva.

Vestavné sauny – k výrobě je použita široká škála materiálů. Perfektní volbou jsou nejen pro hotely, rezidence, ale také fitness a wellness zařízení. Možnosti jsou takřka neomezené – využití skleněných oken a dveří i neobvyklé úhly.

Saunové domy - tento unikátní systém a způsob saunování je pro skutečné saunové milovníky. Dům lze umístit kamkoliv na zahradu, z okna máte krásný výhled do přírody.

K dispozici je pro vás připraven tým architektů, kteří vám pomohou navrhnout jedinečnou saunu. Řekněte si, jak chcete, aby sauna vypadala, a přesně takovou vám firma vyrobí a dodá. A vy se už jen můžete těšit na nikým a ničím nerušený relax spojený s mnohými pozitivními účinky na vaše tělo i mysl.

Po sauně rovnou do ochlazovací kádě

Jestliže si chcete saunu užít na maximum, ideální je skočit rovnou do ochlazovací kádě nebo vany. Firma myslí i na to, a proto vyrábí ochlazovací kádě a vany vhodné pro venkovní otužování i po ochlazení po saunování. Velikost kádě není nijak omezena – to, co si řeknete, budete mít.

Kádě a vany se pyšní precizním zpracováním. Jsou opatřené vypouštěcím otvorem a systémem, který zabrání přeplnění vany. Vany jsou maximálně komfortní, jelikož mají žebřík i sedátko pro vaše pohodlné usazení. V posledních letech je otužování velkým hitem, a tak kádě a vany u nás zdobí mnoho domácností. Staly se neodmyslitelnou součástí každodenního života pro mnoho rodin.

Největší výhody otužování:

  • posiluje obranyschopnost organismu,
  • snižuje se riziko virového onemocnění,
  • je nižší riziko potíží s vysokým tlakem,
  • snižuje náchylnost na změny počasí,
  • zlepšuje potíže s alergiemi.

Vyšperkujte si svůj saunový zážitek

Nejen ochlazovací kádě vám umožní dopřát si perfektní zážitek ze saunování. Lněné koberečky a polštáře do sauny zvýší vaše pohodlí, jelikož dokáží pojmout značné množství potu. Turbany a čepičky zase udrží vaši hlavu v teple. Po ochlazení není snad nic lepšího než se zabalit do pohodlného a kvalitního župánku ze lnu a bavlny.

Saunových doplňků je na e-shopu celá řada, stačí si jen vybrat. Co ještě vám pro pohodlné suanování chybí?

  • saunové metličky
  • ručníky a kilty do sauny
  • ponča
  • přírodní kosmetika
  • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Lidé letos objeví nový typ PC

21. května 2024

Komerční sdělení TH Cheng, regionální ředitel společnosti ASUS pro východní Evropu, vysvětluje revoluci v oblasti...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Čistý horský vzduch, wellness a skvělé jídlo: krásné léto v Beskydech

21. května 2024

Komerční sdělení Malebná příroda Beskyd, úžasný wellness, skvělé jídlo a božský klid. Chcete letos zažít právě...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Nadace KKFF zaznamenala rekordní zájem o Měsíc školních zahrad

23. května 2024

Komerční sdělení Rekordní zájem o Měsíc školních zahrad (MŠZ) zaznamenala Nadace KKFF. Skoro 7 500 lidí, kteří...

Odhalte 4 tipy jak ušetřit při spotřebě vody

28. května 2024

Komerční sdělení Voda nás provází od samého počátku života na Zemi, ale až v posledních několika málo desetiletích...

Inovace budoucnosti? Neviditelný kabel, který vás propojí se světem

28. května 2024

Komerční sdělení Svět technologií se mění raketovým tempem a velcí hráči v oboru už nyní vědí, jak bude vypadat za...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

Prázdniny na Monínci nabídnou program pro celou rodinu

28. května 2024

Komerční sdělení Areál Monínec je to nejlepší místo pro rodinnou dovolenou. Na malé i velké návštěvníky čeká na...

Párkům odzvonilo. Podnikatel lije do rohlíků svíčkovou a dobývá benzinky

Na pracovních cestách se podnikatel v gastronomii Lukáš Nádvorník přejedl párků v rohlíku. Napadlo ho, že by do pečiva...

Herec Lukáš Vaculík se oženil, dívčí idol 80. let si vzal ředitelku z Primy

Lukáš Vaculík (61) se tajně oženil. Vzal si výrobní ředitelku a producentku FTV Prima Luciu Kršákovou (46). Herec a...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Zavřela jsem vagínu a už neotevřu. Když ženy žijí bez sexu a nechybí jim

Premium Stále častěji se můžeme dočíst, že lidstvo se nevěnuje své základní, přirozené potřebě – sexu. Nastupující generace...