G – centrum Tábor je tu vždy pro vás

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pomoc a podporu pro zajištění důstojného a plnohodnotného života najdete v G – centru Tábor, které se neustále rozvíjí a modernizuje, aby vám pomohlo zvládat nepřízeň osudu. Klientům se zde věnují s maximální péči a respektem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

G – centrum Tábor je tu vždy pro vás | foto: G - centrum Tábor

Příspěvková organizace zajišťuje pro občany města Tábor pod jednou střechou řadu sociálních služeb. Najdete zde domov pro seniory, domov se zvláštním režimem, pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací služby, ale i azylový dům pro ženy a matky.

Pečovatelská služba

Jakmile se někdo o sebe nedokáže sám postarat a nemá možnost neustálé péče od rodinných příslušníků, a přesto touží zůstat ve svém domácím prostředí, je zde pro něj pečovatelská služba.

„Člověk, který je náhle postaven před nelehký úkol poskytovat péči, může být bezradný, neboť nezná všechny možnosti a úskalí, které taková situace přináší. Mohou se tak obrátit na G – centrum Tábor pro odbornou radu. Poradenství probíhá buď formou návštěvy naší edukační místnosti, kde je možné vyzkoušet různé pomůcky a nacvičit si manipulaci s ležícím klientem, hygienu apod., nebo formou návštěvy zkušených pracovnic přímo v domácnosti pečovaného. Ty poradí nejen s péčí, ale i s dalšími možnostmi, jako je využití dlouhodobého ošetřovatelského volna nebo příspěvku na péči. Zároveň s pečujícími proberou i možnosti využití dalších sociálních služeb,“ prozradila Mgr. Jana Svačinová, MBA, MSc., ředitelka G – centra Tábor.

Pečovatelská služba G – centra Tábor je zde pro vás každý den od 7 hodin ráno do 19 hodin večer, a to včetně víkendů a svátků.

Domov pro seniory

Také senioři, kteří potřebují celodenní pomoc a nemohou zůstávat ve svém domácím prostředí, touží prožít bezpečné a spokojené stáří. A právě pro ně je tu domov poskytovaný G – centrem Tábor. Profesionální tým respektuje individuální potřeby každého klienta, aby v maximální možné míře podporoval jeho nezávislost a samostatnost.

G – centrum Tábor je tu vždy pro vás

Domov se zvláštním režimem

Pro osoby nad 65 let s diagnostikovaným chronickým duševním onemocněním je určen domov se zvláštním režimem, kde se mohou spolehnout na nepřetržitou odbornou péči.

Azylový dům

Jakmile ženy nemají kam jít, často se svými dětmi, pomoc najdou v azylovém domě G – centra Tábor. Příspěvková organizace klientky nejen ubytuje, ale také jim následně pomáhá získat vlastní bydlení prostřednictvím žádosti o přidělení městského bytu.

Nově dokonce G – centrum Tábor nabízí klientkám svého azylového domu, které v době pobytu v zařízení znatelně změní k lepšímu své osobní poměry a jejich chování odpovídá společenským normám, možnost využívat sociální službu v samostatném bytě, který si organizace pronajala od města Tábor.

Do zařízení pravidelně docházejí pracovnice sociálních odborů a jiných sociálních služeb a všechny hodnotí azylový dům G – centra Tábor jako jedno z nejpříjemnějších pro pobyt matek a dětí. Však si ho pochvalují i samy ženy, které při odchodu ze služby vyplňují dotazník spokojenosti. Ubytování je totiž ze zákona možné jen na omezenou dobu – zpravidla na jeden rok.

Děti z azylového domu těší řada milých akcí, například oslavy dne dětí, mikulášské a vánoční besídky, preventivní programy se strážníky městské policie, ale i návštěvy Jump Arény. Zařízení spolupracuje také s řadou neziskových subjektů, které pomáhají klientkám zajistit základní potřeby.

Denní stacionář

Seniorům a osobám se zdravotním postižením nabízí denní stacionář útočiště, kam se mohou uchýlit v době, kdy s nimi jejich blízcí nemohou být. Ať už z důvodu zaměstnání, nebo zkrátka proto, že si klienti chtějí užít společnost vrstevníků a aktivně s nimi trávit volný čas. Stacionář se tak stává jejich druhým domovem. Po celou dobu pobytu zde probíhá aktivizační program, který se snaží co nejvíce kopírovat činnosti, kterými klienti vyplňují volný čas doma – čtení a předčítání, poslech hudby, hraní her a kvízů, trénink paměti i ruční práce nebo vycházky, ale i vaření a pečení. Na základě individuálních potřeb je také možné klientům pomoci při sebeobslužných úkonech nebo jim zajistit dopravu do stacionáře a zpět.

G – centrum Tábor je tu vždy pro vás

Odlehčovací služby

Při nečekané události se mohou hodit odlehčovací služby Čekanice, které mohou až na tři měsíce zastoupit pečující osobu, která se jinak stará o svého blízkého v jeho přirozeném prostředí. Pečující tak mohou získat čas pro sebe nebo si zařídit vše potřebné. Profesionální tým z G – centra Tábor se o potřebnou osobu bude starat podle jejích potřeb, zvyklostí a přání.

Pro více informací o službách G – centra Tábor navštivte www.gcentrum.cz.

G - centrum Tábor
  • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Za překopnutí plynovodu milionové pokuty. Maléru zabráníte vytyčením

29. května 2024

Komerční sdělení V loňském roce zaznamenala skupina GasNet, největší český distributor plynu, 444 případů vnějšího...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Do města vína za vodními radovánkami

28. května 2024

Komerční sdělení Město na úpatí Národního parku Podyjí je neodmyslitelně spojené s historií a vínem. Návštěvníci...

Champagne Deutz sbírá v novém Průvodci champagne skvělá hodnocení

30. května 2024

Komerční sdělení V nejnovějším vydání prestižního průvodce světem šampaňského od renomovaného kritika vín Tysona...

Jsme na prahu nové éry anti-agingu

30. května 2024

Komerční sdělení O zázračných exozomech, které mají doslova schopnost zvrátit tok času, v poslední době napsala...

Zvažujete prodej zemědělského pozemku? Jak na nejlepší odhad ceny?

30. května 2024  14:10

Komerční sdělení Prodej zemědělského pozemku se může zdát komplikovaný. Obzvlášť, pokud s ním nemáte zkušenosti. A...

5 důvodů, proč je koloběžka skvělý parťák nejen pro vaše děti

30. května 2024

Komerční sdělení V dnešním hektickém světě hledáme způsoby, jak skloubit efektivitu, zábavu a zdravý životní styl....

Žádná tajná bokovka. S manželkou jsme rozvedeni, překvapil Petr Nedvěd

Generální manažer české hokejové reprezentace Petr Nedvěd (52) byl po divoké oslavě zlaté medaile z mistrovství světa...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Někteří mě mají za zlatokopku. Nenesu to lehce, říká manželka Ondřeje Kepky

Seznámili se na vysoké škole, kde on byl pedagog a ona studentka. Jsou spolu přes devět let a v budoucnu plánují i...

Zemřel herec a režisér Jan Kačer, legenda nové vlny i Činoherního klubu

V pátek dopoledne zemřel herec a režisér Jan Kačer, bylo mu 87 let. Patřil k hvězdám nové vlny českého filmu a byl i...