20 let spolehlivé podpory v oblasti CAD/CAM softwaru

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oslavte s námi 20 let spolehlivé podpory v oblasti CAD/CAM softwaru a objevte, jak jsme se stali odborníky na poskytování špičkových řešení pro výrobní a obráběcí procesy. Připojte se k nám na MSV Brno 2023 a zjistěte, jaké výhody naše spolehlivá podpora může nabídnout vám i vaší firmě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Věříme, že náš úspěch spočívá v tom, že nejsme jen jednorázovým dodavatelem technologií, ale především partnerem našich zákazníků, nabízejícím řešení jejich problémů a výzev, se kterými se setkávají při své práci.

Společnost technology-support s.r.o. je společnost, která působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů. Jsme na trhu od roku 2003 a za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Věříme, že náš úspěch spočívá v tom, že nejsme jen jednorázovým dodavatelem technologií, ale především partnerem našich zákazníků, nabízejícím řešení jejich problémů a výzev, se kterými se setkávají při své práci.

Naše společnost nabízí trvalou podporu provozů CNC a nástrojáren. Naši experti jsou zde, aby vám pomohli čelit každodenním výzvám a dosáhnout svých cílů a plánů. Naše kanceláře můžete najít v Praze, Brně, Chrudimi, Zlíně, Litoměřicích a Mostě. Jsme důvěryhodným partnerem v oblasti CAD/CAM softwaru a celkových řešení pro strojírenské firmy. Naším hlavním cílem je poskytovat zákazníkům efektivní nástroje a technologie, které posilují výkon a konkurenceschopnost v rychle se rozvíjejícím sektoru.

Naše produkty

technology-support nabízí komplexní řadu produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám strojírenských firem. Patří sem:

 • GibbsCAM – CAD/CAM software pro produkční obrábění

GibbsCAM je snadno použitelný pomocník pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje. NC programátor, obráběč nebo výrobní technik – všichni uživatelé naleznou známou terminologii, ikony dávají smysl a procesy jsou logické. S GibbsCAM je příprava programů flexibilní, rychlá a spolehlivá.

Soustružení na stroji Brother, MSV Brno 2022, Misan s.r.o.

 • Cimatron – CAD/CAM řešení pro nástrojárny

Cimatron nabízí širokou škálu specializovaných nástrojů a aplikací pro konstrukci a obrábění určenou především výrobcům vstřikovacích forem, lisovacích postupových nástrojů. S jeho pomocí je možné dobře a rychle zpracovat i velmi složité projekty od nabídky až po finální dodávku.

 • ChipBLASTER – vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje

Prodloužení trvanlivosti nástrojů, zvýšení řezné rychlosti, kontrola utváření a odvodu třísek – to je jen několik položek z dlouhého seznamu výhod, které s sebou přináší aplikace jednotek vysokotlakého a velkoobjemového chlazení ChipBLASTER pro obráběcí stroje.

 • LNS – veškeré příslušenství obráběcích strojů od jednoho dodavatele - podavače tyčí, dopravníky třísek, odsávání a filtrace a vysokotlaké chlazení.

Skupina švýcarské společnosti LNS přináší 50 let prověřených zkušeností s příslušenstvím pro obráběcí stroje, které optimalizují výrobní výkon, produktivitu a ziskovost.

LNS – veškeré příslušenství obráběcích strojů od jednoho dodavatele

 • t-cad – CAD řešení nejen na převod CAD formátů

ZW3D CAD je výkonné CAD řešení na hybridní bázi – plošný i objemový 3D modelář, který umožňuje navrhovat výrobky pomocí jednoduchých a intuitivních funkcí, poskytuje kvalitní analytické nástroje a řadu datových převodníků. Díky příznivému poměru cena výkon je tento software nejen dostupný, ale i velmi spolehlivý.

ZW3D 2024 – vyzkoušejte si 30denní verzi zdarma!

Firmy působící ve strojírenské výrobě se snaží zefektivnit výrobu nasazením moderních CNC obráběcích strojů. Pokud firma přešla nebo přechází z konvenčního způsobu obrábění na obrábění na CNC obráběcích strojích, z otázky „kdo nám na nich bude pracovat“ se stává problém. Společnost technology-support zajišťuje školení a rekvalifikační kurzy pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů s řídicími systémy CNC Acramatic 2100, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens Sinumerik.

Dokážeme připravit i školení pro servisní pracovníky a údržby CNC obráběcích strojů a také pro konstruktéry v CAD software pro oblast nástrojáren.

Společnost technology-support je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy k provádění rekvalifikačních kurzů, které nabízí v rozsahu a osnově získaného certifikátu. Školení i rekvalifikace lze provádět ve školicích prostorách společnosti technology-support nebo ve vhodných prostorách přímo ve výrobních provozech, tedy i přímo na CNC obráběcích strojích.

Další produkty pro efektivní obrábění

 • CIMCO – editor, DNC, MDC a PDM softwarová řešení pro NC programátory
 • CIMCO – zasíťování CNC strojů, sledování a vyhodnocování výroby
 • editNC – editor a verifikace NC programů
 • 1D řezný optimalizátor – nástroj pro optimalizaci řezného plánu
 • RopeCAM – na soustružení tvarových závitů

Společnost technology-support s.r.o. - vaše spolehlivá volba pro CAD/CAM řešení, příslušenství obráběcích strojů a služby v oblasti CNC obrábění.

Přijďte se inspirovat a navázat spolupráci na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2023 v Brně

Brněnský strojírenský veletrh je prestižní událost výrobců a dodavatelů CNC obráběcích strojů, kterého se naše společnost technology-support aktivně účastní již 20 let.

Máme jak vlastní expozice, spolupracujeme ale i s partnerskými firmami na jejich stáncích, abychom poskytli co nejlepší služby a podporu našim zákazníkům. MSV Brno 2022, STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o.

Můžete se těšit na setkání s námi nejen na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2023 v Brně, EMO Hannover 2023, ale i na dalších akcích v nadcházejícím roce. Buďte s námi součástí naší 20leté oslavy úspěchů a objevte nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání.

Dovolte nám, abychom se stali vaším spolehlivým partnerem v oblasti CAD/CAM technologií a podpory provozů CNC obráběcích strojů. Víme, jak důležité je mít k dispozici spolehlivou a profesionální firmu, která vám poskytne nejen potřebné technologie, ale také nadstandardní podporu a řešení.

Pokud hledáte inovativní a spolehlivá řešení pro vaše podnikání, můžete se na naši společnost technology-support s.r.o. spolehnout. Navštivte naše webové stránky t-support.cz a zjistěte více o našich produktech a službách.

 • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Lidé letos objeví nový typ PC

21. května 2024

Komerční sdělení TH Cheng, regionální ředitel společnosti ASUS pro východní Evropu, vysvětluje revoluci v oblasti...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Čistý horský vzduch, wellness a skvělé jídlo: krásné léto v Beskydech

21. května 2024

Komerční sdělení Malebná příroda Beskyd, úžasný wellness, skvělé jídlo a božský klid. Chcete letos zažít právě...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Nadace KKFF zaznamenala rekordní zájem o Měsíc školních zahrad

23. května 2024

Komerční sdělení Rekordní zájem o Měsíc školních zahrad (MŠZ) zaznamenala Nadace KKFF. Skoro 7 500 lidí, kteří...

Odhalte 4 tipy jak ušetřit při spotřebě vody

28. května 2024

Komerční sdělení Voda nás provází od samého počátku života na Zemi, ale až v posledních několika málo desetiletích...

Inovace budoucnosti? Neviditelný kabel, který vás propojí se světem

28. května 2024

Komerční sdělení Svět technologií se mění raketovým tempem a velcí hráči v oboru už nyní vědí, jak bude vypadat za...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

Prázdniny na Monínci nabídnou program pro celou rodinu

28. května 2024

Komerční sdělení Areál Monínec je to nejlepší místo pro rodinnou dovolenou. Na malé i velké návštěvníky čeká na...

Párkům odzvonilo. Podnikatel lije do rohlíků svíčkovou a dobývá benzinky

Na pracovních cestách se podnikatel v gastronomii Lukáš Nádvorník přejedl párků v rohlíku. Napadlo ho, že by do pečiva...

Herec Lukáš Vaculík se oženil, dívčí idol 80. let si vzal ředitelku z Primy

Lukáš Vaculík (61) se tajně oženil. Vzal si výrobní ředitelku a producentku FTV Prima Luciu Kršákovou (46). Herec a...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Zavřela jsem vagínu a už neotevřu. Když ženy žijí bez sexu a nechybí jim

Premium Stále častěji se můžeme dočíst, že lidstvo se nevěnuje své základní, přirozené potřebě – sexu. Nastupující generace...