Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vizovický metalový festival MASTERS OF ROCK slaví 20. výročí

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
VIZOVICE, malé městečko uprostřed zelených valašských kopců, čeká už toto léto velká sláva. Mezinárodní rock-metalový festival MASTERS OF ROCK slaví své významné jubileum – 20. let a do areálu likérky R. Jelínek se v půlce července sjedou fanoušci z celého světa!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vizovický metalový festival MASTERS OF ROCK slaví 20. výročí!

Vizovický metalový festival MASTERS OF ROCK slaví 20. výročí! | foto: Pragokoncert

Všech 44 kapel, které se představí na hlavní Ronnie James Dio Stage bylo již potvrzeno a jedno je jisté. Letošní jubilejní 20. ročník má dosud absolutně nejsilnější sestavu hvězd v dosavadní historii festivalu!

Velkolepá oslava 20. výročí MASTERS OF ROCK může začít. Toto krásné, kulaté jubileum přijede do VIZOVIC oslavit celá řada velkých rock-metalových hvězd! Tady je jejich kompletní výčet:

JUDAS PRIEST, BRUCE DICKINSON, AVANTASIA, ACCEPT, ELECTRIC CALLBOY, ALESTORM, CAVALERA – The Morbid Devastation, AMARANTHE, DORO – The Best Of 40 Years, STRATOVARIUS, SODOM, KK´s PRIEST, RAGE a Lingua Mortis Orchestra – 40 Years, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, SIRENIA, DELAIN, TURMION KÄTILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK – 10th Anniversary, DIE HAPPY – 30th Anniversary, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, SLOPE, DRAGONHAMMER, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, BLAX, SKYEYE, EXIT, OSYRON, SICKRET, METALINDA – 40th Anniversary, SYMFOBIA, FLERET + Tanja, GATE CRASHER, DENOI

Vizovický metalový festival MASTERS OF ROCK slaví 20. výročí!

JUDAS PRIEST se na „Masters“ vrací po dvou letech. Nyní s sebou přiváží zbrusu nové a velmi úspěšné album „Invincible Shield“, které zde představí se svou obří pódiovou mega-produkcí. Svým zbrusu novým albem se přijíždí pochlubit také další ikona z metalového světa – frontman slavných IRON MAIDEN, BRUCE DICKINSON. Letos vypustil do světa svou již sedmou sólovou desku „The Mandrake Project“, která se ihned zařadila vedle již zmiňované nové desky Judas Priest „Invincible Shield“ mezi stěžejní heavy-metalové počiny roku 2024. Dalším oslavencem, který se pravidelně na „Masters“ objevuje a letos tedy s velkým nadšením přijíždí festivalu gratulovat, je power-metalový, hard´n´heavy putovní cirkus pana principála Tobiase Sammeta AVANTASIA. Je to další jistota fantastické a strhující pódiové show. Tobias a jeho pečlivě vybraní hosté budou ve Vizovicích opět listovat v již hodně dlouhých letopisech AVANTASIE. Zbrusu nové album představí na „Masters“ také další heavy-metalová legenda – ACCEPT. Jejich čerstvá nahrávka „Humanoid“ je jejich již šestou řadovkou po comebacku v roce 2009. Půltucet nahrávek pod hlavičkou ACCEPT tedy může slavit i americký rodák Mark Tornillo, jenž dokázal malý zázrak, totiž nahradit u mikrofonu Uda Dirkschneidera. ACCEPT si navíc do VIZOVIC přivezou i novou posilu v podobě kytaristy Joela Hoekstry (WHITESNAKE).

Na jubilejním 20. ročníku MASTERS OF ROCK budou špunty střílet do vzduchu také další kapely. Německá heavy-metalová královna DORO zde slaví své 40. výročí na scéně, stejně jako německá metalová legenda RAGE, která zde vystoupí dokonce s velkým orchestrem Lingua Mortis Orchestra. Kapela SERIOUS BLACK slaví 10. výročí, DIE HAPPY v čele s usměvavou Martou Jandovou 30. výročí, kapela DRAGONHAMMER zde oslaví 25. výročí a třeba i slovenská METALINDA chystá narozeninovou párty ke svým 40. narozeninám.

20. výročí MASTERS OF ROCK letos přijíždí slavit dosud nejsilnější sestava účinkujících kapel v historii festivalu. Očekávat se tedy dá i mnoho novinek a vylepšení služeb pro návštěvníky. Jednou ze žhavých novinek je např. výstavba tří nových tribun s pohodlnými sedačkami a možnost zakoupení VIP vstupenek na sezení na tribunu PLATINUM, tribunu GOLD a tribunu SILVER. Nákupem VIP vstupenek na některou z tribun budou mít návštěvníci zajištěno své pevné a stálé místo na sezení po celou dobu festivalu a řadu dalších výhod. Kapely letos budou hrát na doposud největším pódiu, co na „Masters“ kdy stálo. Poprvé se zde objeví pro fanoušky foto-stěny. Zkrátka pořadatelé festivalu makají na tom, aby byly prožitky fanoušků letos co nelepší! :)

Kromě jedinečných hudebních zážitků z hlavní i doplňkové DRUHÉ STAGE, která letos nabízí rovněž velmi zajímavý program, vás na „Masters“ bude čekat i spousta dalších, tradičních i nových „atrakcí“. Bude to zkrátka další perfektní, odpočinkový a zároveň hezky aktivně prožitý prodloužený víkend s metalem uprostřed zelených Valašských kopců na Zlínsku.

Jubilejní 20. ročník metalového marathónu MASTERS OF ROCK je tady pro vás a těší se na vaši hojnou návštěvu!

Vizovický metalový festival MASTERS OF ROCK slaví 20. výročí!

Více informací, program festivalu a pravidelný přísun novinek naleznete vždy na www.mastersofrock.cz nebo na oficiálním FB profilu festivalu https://www.facebook.com/mastersofrock.cz

  • Nejčtenější

Vsadil 400 korun a vyhrál téměř 130 milionů. Teď si bude plnit své sny

7. června 2024

Komerční sdělení Manželce řekl, že vyhráli v loterii. O tom, že to je téměř 130 milionů korun ale nejprve mlčel a...

Lakovaná dlažba je trvale krásná a dokonale odolná

6. června 2024

Komerční sdělení V následujících měsících si většina z nás bude užívat krásné letní počasí a grilování s přáteli. A...

Místo moře letos na hory. Tady se o vaše děti postarají 12 hodin denně

10. června 2024

Komerční sdělení Jedno je jisté. Vašim dětem se domů chtít nebude. Místní maskot Mamutík i nadšený tým animátorů...

Venkovní pokoje aneb Přestěhujte se na léto ven

10. června 2024

Komerční sdělení Máte zahradu, velkorysou terasu nebo alespoň malý balkon? Užijte si je během hezkých dnů na...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Unese krov střešní krytinu?

10. června 2024

Komerční sdělení Důvodů k rekonstrukci může být mnoho. Zatékání do konstrukce, připravovaná instalace...

Dvě blondýny dobyly velký svět eventů, protože chtěly dělat věci jinak

13. června 2024

Komerční sdělení Chcete uspořádat největší Cyber security konferenci pro 1000 lidí? Přivézt nejlepší piloty světa do...

EDF posiluje svůj závazek spolupráce s českým jaderným průmyslem

13. června 2024

Komerční sdělení Společnost EDF uspořádala v Paříži Dny evropských jaderných dodavatelů za účasti více než 300...

Ústecký kraj se mění na filmařský region

12. června 2024

Komerční sdělení Ústecký kraj nabízí filmařům možnost získat prostředky k tvorbě z nového dotačního programu s...

Zažijte kulturní léto v Rakousku

12. června 2024

Komerční sdělení Letní Rakousko máme spojené především s horami a jezery. Co takhle pro změnu vyrazit v létě k našim...

Nová Miss Alabama je morbidně obézní. Vítězka váží 150 kilo, lidé se bouří

Vítězkou v soutěži National American Miss je Sara Millikenová. Třiadvacetiletá žena byla zvolena královnou krásy i...

RECENZE: To už není film, ale úkaz. Čistá nula pro Lásku na zakázku

Premium Svým způsobem je to dvojitý zázrak. Spočívá jednak v daru natočit film tak skrznaskrz špatný, jakým je Láska na...

Koupil byt i s nájemníkem a zdražil o sedm tisíc. Chce výnos 4,5 procenta

Seriál Našel jsem si nájemní byt, ve kterém bydlím několik měsíců. Platím 17 tisíc korun za nájem a k tomu měsíční poplatky za...

V paneláku vyřízli kus stropu a propojili dva byty. Vznikl mezonet

Všechno je jednou poprvé, někdy to však bývá hodně náročné. Jako třeba vyjmout jeden podlahový panel a propojit...

Čekám na transplantaci, ale dám přednost mladým, říká herec Zdeněk Žák

Herec Zdeněk Žák (71) si nikdy moc nepřipouštěl své zdravotní problémy. Nemoci přecházel a k doktoru se nehnal, až...