Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ideální dovolená je ta, kterou si užijete vy i vaše děti, ale jak vymyslet program, který by splnil všechna očekávání a nároky? Ušetříme vám čas.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou | foto: Sdružení cestovního ruchu a propagace v Peci pod Sněžkou, o.s.

Připravili jsme pro vás perfektní letní dovolenou s dětmi v Krkonoších a protože v Peci pod Sněžkou jeden den na všechna dobrodružství nestačí, naleznete zde kompletní rozpis na 4 dny.

Dovolená je pro děti dobrodružná výprava plná fantazie, na které rády objevují nové věci a učí se jim. Navštivte s nimi Herní krajinu Pecka ve Velké Úpě a poznejte společně zvířecí obyvatele krkonošského lesa.

Dáváte přednost rodinným penzionům, starým chalupám, apartmánům s vlastní kuchyní, nebo moderním hotelům s animačními programi? Výběr záleží jen na vás. Všechny typy ubytování pro vás mají důležité vybavení, jako jsou dětské koutky, postýlky a židličky, přebalovací pulty nebo možnost ohřevu lahví pro snadnější péči o děti během dovolené.

Hory už na vás čekají, a tak všude narazíte na dětská hřiště a farmy se zvířáty. U lanovky Sněžka máte 30 % slevu s Kartou hosta, pokud se ubytujete v Peci pod Sněžkou nebo Velké Úpě. Karta hosta nabízí i další slevy na vstupné, restaurace a služby v celé Krajině pod Sněžkou. Nezapomeňte také navštívit Bobovou dráhu nebo Monkey park. Pro vaši pohodlnost využijte čtyřdenní Enjoy card, která kombinuje jízdenky na lanovky, autobusy či vstupenky na atrakce. Až budou hory vaší srdeční záležitostí, oceníte VýLetní sezonku pro neomezený pohyb po horách bez dalších doplatků. To vše naleznete u SkiResortu.

Tipy pro vaši dovolenou:

1. den:

Dovolenou si chcete užít hlavně v klidu. Vyrazte první den po příjezdu na krátkou procházku Okolo Pece, nadýchejte se čerstvého vzduchu a rozhlédněte po městě z okolních strání. Značená trasa vás vede v blízkosti centra obce a kdykoliv se můžete vrátit zpět jinou cestou. Na trasu doporučujeme nosítko, terén při výstupu nad bobovou dráhu není vhodný pro kočárky. Večer si zasloužíte odpočinek. Využijte hlídání dětí v Aparthotelu Svatý Vavřinec a navštivte wellness centrum Hotelu Pecr s ikonickým výhledem na Studniční horu.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

2. den:

Co by to bylo za dovolenou na horách, kdybyste vynechali pořádný „celodeňák“. I cesta na dětské hřiště je sama o sobě zážitkem a my pro vás máme dvě zážitkové cesty k Herní krajině Pecka.

  1. Z Pece pod Sněžkou dojdete do Velké Úpy k lanovce na Portášky vycházkovou trasou Krakonošova zpovědnice. Lanovkou nahoru to zvládnete hravě a až se vaše ratolesti vyřádí na největším dětském hřišti v okolí a vy pokocháte výhledy, sejdete přímo do Pece přes údolí Šramlu, v mapě je označené. Pozor, údolí Šramlu není vhodné pro kočárky, s nimi budete muset zvolit jinou cestu.
  2. Z Velké Úpy je to po „staré cestě“ do Pece pod Sněžkou krásná procházka, kterou vám zpestří herní prvky Krakonošovy zpovědnice. Z Pece potřebujete dojít k lanovce na Sněžku, kam vás doprovodí zážitková a naučná trasa Přímo k lanovce, tam si můžete i zasoutěžit. Lanovkou vyjedete na Růžohorky (mezistanice) a sejdete po asfaltové cestě k Herní krajině. Odtud už se dolů do Úpy na chalupu či do hotelu skoulíte snadno.

Navržené cesty můžete uzpůsobit místu, kde jste našli vaše vysněné ubytování. Jako výchozí bod bude fungovat Velká Úpa i Pec pod Sněžkou u obou variant cest.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

3. den:

Třetí den hned z rána rozpohybujete děti v zábavních parcích. Ty větší se vyřádí v Monkey parku nebo na bobové dráze v Relaxparku. Pro menší děti je tu v Relaxparku Lemurie a pro vás skvělá výběrová káva v palačinkárně CrêPec. Báli jste se, že vynecháme výlet na Sněžku? Ne, jen si počkáme na ten nejlepší čas. Odpoledne budete mít lanovku bez front a hory skoro celé pro sebe. Užijte si je.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

Když prší:

Že nejste z cukru? V pláštěnkách zvládnete v pohodě dojít po asfaltové cestě na Boudu pod Sněžkou cca za hodinu, tam vás čeká zasloužená odměna v podobě místní vyhlášené gastronomie. Po cestě uvidíte kromě ikonických panoramat Sněžky a Obřího dolu také ohradníky se zvířaty. Pokud však Krakonoš nadělí opravdu horské počasí a psa by ven nevyhnal, nezoufejte. V Hotelu Horizont můžete navštívit bazén nebo si zahrát ping pong. Indoor dětské herny a animační programy naleznete ve větších hotelech, a v Aparthotelu Svatý Vavřinec dokonce i hernu pro teenagery. Na místním bowlingu vám pro děti přidají na dráhy mantinely a když ani to nebude stačit, oprášíte si pravidla stolních her.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

Který termín zvolit pro výlet do Krkonoš? Mimo letních prázdnin a ve všedních dnech budete mít hory téměř pro sebe. Výhody pocítíte i při placení. Pokud tuto možnost nemáte nebo oceníte společnost, doporučíme hned několik termínů, kdy budete mít návštěvu hor s kulturními zážitky.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou
  • 22. 6. Krkonošský festival minipivovarů má i dětský koutek s programem
  • 31. 8. Loučení s prázdninami - divadlo na Herní krajině, kde nebude chybět ani Krakonoš
  • 7. 9. Krakonošův guláš

Přijeďte si projít Krkonoše a objevit v srdcích vašich dětí lásku k horám.

  • Nejčtenější

Zaměstnavatelem roku se pro Zlínský kraj stal Continental Barum

8. července 2024

Komerční sdělení Letošním Zaměstnavatelem regionu ve Zlínském kraji se stává otrokovický Continental Barum. Honosit...

Radio Čas odhalilo hlavní hvězdu Megakoncertu

7. července 2024

Komerční sdělení Se zveřejněním hlavní hvězdy letošního Megakoncertu Radia Čas s Cestovní kanceláří Blue Style...

Máte energie pod kontrolou? Spotřebu plynu nahlásíte na pár kliknutí

10. července 2024

Komerční sdělení Mezi Čechy roste zájem o samoodečty plynoměrů. Díky nim mají dokonalý přehled o množství plynu,...

Příběh pacientky Markéty: Jsou matky s migrénou v pasti?

8. července 2024

Komerční sdělení Migréna se mnou „vyrůstá“ už od puberty, přestože si mě vybrala už o hodně dříve – když zjistila,...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Lidé nechtějí opustit zažité investiční nástroje. Co vše DIP umožní?

11. července 2024

Komerční sdělení Petr Krajcigr, ředitel pobočky Financehb.cz s.r.o., promluvil o problematice spjaté s Dlouhodobým...

Oves jako klíč pro zdraví a vitalitu: Objevte jeho opomíjené kouzlo

13. července 2024

Komerční sdělení Milovaný všemi fitness trenéry i výživovými poradci, to je oves. Je hned několik důvodů, proč byste...

Objevte svět plný vzrušujících zážitků

12. července 2024

Komerční sdělení Život je plný možností, které nám nabízí nečekané zážitky – od projížďky v ikonickém americkém...

Samsung v Paříži odhalil novou řadu Galaxy Z a Watch

12. července 2024

Komerční sdělení Představené novinky nabízejí nové AI funkce k maximální produktivitě.

Lékař: Stále je dobré mít nasmlouvaného „závodního“ doktora

12. července 2024

Komerční sdělení „Zvláště pro případ vstupních a periodických prohlídek,“ říká MUDr. Marek Zeman, MBA, primář...

Lela Vémola je na starých fotkách k nepoznání. Takto vypadala před plastikami

Kamarádka Lely Ceterové, Petra Batthyányová sdílela na sociálních sítích osmnáct let starou fotografii, na které je se...

Třískovi jsem šest let platil letenky a hotel, vzpomíná Jan Hrušínský

Premium Táta Rudolf ho uměl pochválit, ale také pokárat. Jednou v šatně mu například vmetl, že mu celé představení zkazil svojí...

Zemřel dětský kamarád mimozemšťana Alfa. Herec usnul v rozpáleném autě

Zemřel herec Benji Gregory. Televizním divákům je známý jako Brian z populárního sitcomu 90. let Alf. Gregorymu bylo 46...

Jeden z nejhorších filmů vůbec slušně vydělává i po 30 letech od natočení

První filmová adaptace kultovní bojovky Street Fighter z roku 1994 se umísťuje v žebříčcích nejhorších snímků všech...

Oběti žrali vepři. Hororové zlo páchal sériový vrah ve svém Prasečím paláci

Injekce, motorové pily, sexuální orgie, motorkáři. A hladoví vepři. Scény, při nichž vyhasínaly životy vancouverských...