Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ideální dovolená je ta, kterou si užijete vy i vaše děti, ale jak vymyslet program, který by splnil všechna očekávání a nároky? Ušetříme vám čas.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou | foto: Sdružení cestovního ruchu a propagace v Peci pod Sněžkou, o.s.

Připravili jsme pro vás perfektní letní dovolenou s dětmi v Krkonoších a protože v Peci pod Sněžkou jeden den na všechna dobrodružství nestačí, naleznete zde kompletní rozpis na 4 dny.

Dovolená je pro děti dobrodružná výprava plná fantazie, na které rády objevují nové věci a učí se jim. Navštivte s nimi Herní krajinu Pecka ve Velké Úpě a poznejte společně zvířecí obyvatele krkonošského lesa.

Dáváte přednost rodinným penzionům, starým chalupám, apartmánům s vlastní kuchyní, nebo moderním hotelům s animačními programi? Výběr záleží jen na vás. Všechny typy ubytování pro vás mají důležité vybavení, jako jsou dětské koutky, postýlky a židličky, přebalovací pulty nebo možnost ohřevu lahví pro snadnější péči o děti během dovolené.

Hory už na vás čekají, a tak všude narazíte na dětská hřiště a farmy se zvířáty. U lanovky Sněžka máte 30 % slevu s Kartou hosta, pokud se ubytujete v Peci pod Sněžkou nebo Velké Úpě. Karta hosta nabízí i další slevy na vstupné, restaurace a služby v celé Krajině pod Sněžkou. Nezapomeňte také navštívit Bobovou dráhu nebo Monkey park. Pro vaši pohodlnost využijte čtyřdenní Enjoy card, která kombinuje jízdenky na lanovky, autobusy či vstupenky na atrakce. Až budou hory vaší srdeční záležitostí, oceníte VýLetní sezonku pro neomezený pohyb po horách bez dalších doplatků. To vše naleznete u SkiResortu.

Tipy pro vaši dovolenou:

1. den:

Dovolenou si chcete užít hlavně v klidu. Vyrazte první den po příjezdu na krátkou procházku Okolo Pece, nadýchejte se čerstvého vzduchu a rozhlédněte po městě z okolních strání. Značená trasa vás vede v blízkosti centra obce a kdykoliv se můžete vrátit zpět jinou cestou. Na trasu doporučujeme nosítko, terén při výstupu nad bobovou dráhu není vhodný pro kočárky. Večer si zasloužíte odpočinek. Využijte hlídání dětí v Aparthotelu Svatý Vavřinec a navštivte wellness centrum Hotelu Pecr s ikonickým výhledem na Studniční horu.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

2. den:

Co by to bylo za dovolenou na horách, kdybyste vynechali pořádný „celodeňák“. I cesta na dětské hřiště je sama o sobě zážitkem a my pro vás máme dvě zážitkové cesty k Herní krajině Pecka.

  1. Z Pece pod Sněžkou dojdete do Velké Úpy k lanovce na Portášky vycházkovou trasou Krakonošova zpovědnice. Lanovkou nahoru to zvládnete hravě a až se vaše ratolesti vyřádí na největším dětském hřišti v okolí a vy pokocháte výhledy, sejdete přímo do Pece přes údolí Šramlu, v mapě je označené. Pozor, údolí Šramlu není vhodné pro kočárky, s nimi budete muset zvolit jinou cestu.
  2. Z Velké Úpy je to po „staré cestě“ do Pece pod Sněžkou krásná procházka, kterou vám zpestří herní prvky Krakonošovy zpovědnice. Z Pece potřebujete dojít k lanovce na Sněžku, kam vás doprovodí zážitková a naučná trasa Přímo k lanovce, tam si můžete i zasoutěžit. Lanovkou vyjedete na Růžohorky (mezistanice) a sejdete po asfaltové cestě k Herní krajině. Odtud už se dolů do Úpy na chalupu či do hotelu skoulíte snadno.

Navržené cesty můžete uzpůsobit místu, kde jste našli vaše vysněné ubytování. Jako výchozí bod bude fungovat Velká Úpa i Pec pod Sněžkou u obou variant cest.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

3. den:

Třetí den hned z rána rozpohybujete děti v zábavních parcích. Ty větší se vyřádí v Monkey parku nebo na bobové dráze v Relaxparku. Pro menší děti je tu v Relaxparku Lemurie a pro vás skvělá výběrová káva v palačinkárně CrêPec. Báli jste se, že vynecháme výlet na Sněžku? Ne, jen si počkáme na ten nejlepší čas. Odpoledne budete mít lanovku bez front a hory skoro celé pro sebe. Užijte si je.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

Když prší:

Že nejste z cukru? V pláštěnkách zvládnete v pohodě dojít po asfaltové cestě na Boudu pod Sněžkou cca za hodinu, tam vás čeká zasloužená odměna v podobě místní vyhlášené gastronomie. Po cestě uvidíte kromě ikonických panoramat Sněžky a Obřího dolu také ohradníky se zvířaty. Pokud však Krakonoš nadělí opravdu horské počasí a psa by ven nevyhnal, nezoufejte. V Hotelu Horizont můžete navštívit bazén nebo si zahrát ping pong. Indoor dětské herny a animační programy naleznete ve větších hotelech, a v Aparthotelu Svatý Vavřinec dokonce i hernu pro teenagery. Na místním bowlingu vám pro děti přidají na dráhy mantinely a když ani to nebude stačit, oprášíte si pravidla stolních her.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou

Který termín zvolit pro výlet do Krkonoš? Mimo letních prázdnin a ve všedních dnech budete mít hory téměř pro sebe. Výhody pocítíte i při placení. Pokud tuto možnost nemáte nebo oceníte společnost, doporučíme hned několik termínů, kdy budete mít návštěvu hor s kulturními zážitky.

Objevte s dětmi skrytá dobrodružství Pece pod Sněžkou
  • 22. 6. Krkonošský festival minipivovarů má i dětský koutek s programem
  • 31. 8. Loučení s prázdninami - divadlo na Herní krajině, kde nebude chybět ani Krakonoš
  • 7. 9. Krakonošův guláš

Přijeďte si projít Krkonoše a objevit v srdcích vašich dětí lásku k horám.

  • Nejčtenější

Vsadil 400 korun a vyhrál téměř 130 milionů. Teď si bude plnit své sny

7. června 2024

Komerční sdělení Manželce řekl, že vyhráli v loterii. O tom, že to je téměř 130 milionů korun ale nejprve mlčel a...

Lakovaná dlažba je trvale krásná a dokonale odolná

6. června 2024

Komerční sdělení V následujících měsících si většina z nás bude užívat krásné letní počasí a grilování s přáteli. A...

Místo moře letos na hory. Tady se o vaše děti postarají 12 hodin denně

10. června 2024

Komerční sdělení Jedno je jisté. Vašim dětem se domů chtít nebude. Místní maskot Mamutík i nadšený tým animátorů...

Venkovní pokoje aneb Přestěhujte se na léto ven

10. června 2024

Komerční sdělení Máte zahradu, velkorysou terasu nebo alespoň malý balkon? Užijte si je během hezkých dnů na...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Unese krov střešní krytinu?

10. června 2024

Komerční sdělení Důvodů k rekonstrukci může být mnoho. Zatékání do konstrukce, připravovaná instalace...

Dvě blondýny dobyly velký svět eventů, protože chtěly dělat věci jinak

13. června 2024

Komerční sdělení Chcete uspořádat největší Cyber security konferenci pro 1000 lidí? Přivézt nejlepší piloty světa do...

EDF posiluje svůj závazek spolupráce s českým jaderným průmyslem

13. června 2024

Komerční sdělení Společnost EDF uspořádala v Paříži Dny evropských jaderných dodavatelů za účasti více než 300...

Ústecký kraj se mění na filmařský region

12. června 2024

Komerční sdělení Ústecký kraj nabízí filmařům možnost získat prostředky k tvorbě z nového dotačního programu s...

Zažijte kulturní léto v Rakousku

12. června 2024

Komerční sdělení Letní Rakousko máme spojené především s horami a jezery. Co takhle pro změnu vyrazit v létě k našim...

Nová Miss Alabama je morbidně obézní. Vítězka váží 150 kilo, lidé se bouří

Vítězkou v soutěži National American Miss je Sara Millikenová. Třiadvacetiletá žena byla zvolena královnou krásy i...

RECENZE: To už není film, ale úkaz. Čistá nula pro Lásku na zakázku

Premium Svým způsobem je to dvojitý zázrak. Spočívá jednak v daru natočit film tak skrznaskrz špatný, jakým je Láska na...

Koupil byt i s nájemníkem a zdražil o sedm tisíc. Chce výnos 4,5 procenta

Seriál Našel jsem si nájemní byt, ve kterém bydlím několik měsíců. Platím 17 tisíc korun za nájem a k tomu měsíční poplatky za...

V paneláku vyřízli kus stropu a propojili dva byty. Vznikl mezonet

Všechno je jednou poprvé, někdy to však bývá hodně náročné. Jako třeba vyjmout jeden podlahový panel a propojit...

Čekám na transplantaci, ale dám přednost mladým, říká herec Zdeněk Žák

Herec Zdeněk Žák (71) si nikdy moc nepřipouštěl své zdravotní problémy. Nemoci přecházel a k doktoru se nehnal, až...