Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Bidli pokročila s přípravou pozemků v Dýšině u Plzně

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Bidli pokročila s projektem v Dýšině u Plzně, který nabízí 20 pozemků. Uzavřela smlouvu se zhotovitelem dopravní a technické infrastruktury, sítě a komunikace tak budou hotové do konce roku. U všech parcel již byly dokončeny rozvody elektřiny. Výstavba může být na parcelách zahájena hned.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Realitní trh oproti loňskému roku značně ožil, z hlediska poptávky obecně pozorujeme nárůst o zhruba 35 až 40 %. Vyšší zájem pak v následujících měsících může ještě podpořit zlepšení podmínek pro získání hypotečního úvěru. Nad snižováním základní úrokové sazby se ale momentálně vznáší velký otazník, jelikož ČNB čeká na vývoj inflace jakožto jednoho ze zásadních faktorů. Přes počáteční optimismus se tak hypoteční sazba pravděpodobně nebude snižovat takovým tempem, jak se předpokládalo,“ popisuje Roman Weiser, ředitel developmentu a staveb Bidli development, a dodává: „Pro lidi, kteří potřebují řešit své nové bydlení nyní, jsme proto připravili v projektu Bidli v Dýšině časově omezený bonus. Při rezervaci do konce června nabízíme na deset vybraných pozemků slevu 300 000 Kč. Kupující zde mohou díky vydanému stavebnímu povolení zahájit výstavbu svého vysněného domova dle schválené projektové dokumentace prakticky ihned po zakoupení pozemku. Navíc umíme v rámci našich komplexních služeb pomoc s vhodným financováním. Využít lze také stále oblíbenější možnost družstevního bydlení.“

Projekt Bidli v Dýšině čítá 20 pozemků s platným stavebním povolením o rozloze od 535 do 794 m2, na nichž lze okamžitě začít stavět rodinný dům v souladu s projektovou dokumentací. Ta se vztahuje na patrovou nemovitosti o dispozici 5+kk či 5+1 a užitné ploše 141 nebo 260 m2.

Rodinný dům je společnost Bidli schopna v krátkém časovém horizontu začít stavět, a to jako montovanou ekologickou dřevostavbu na klíč. Ale v případě volby klienta může dům připravit k jeho vlastnímu dokončení či postavit pouze do fáze hrubé stavby. Kupující se může rozhodnout rovněž pro individuální výstavbu dle vlastního projektu, při němž musí dodržet místní územní plán. Ten definuje charakter této konkrétní zástavby koeficientem zastavěnosti parcely optimálně 0,25, maximálně 0,40. Na pozemku tak lze postavit jednopodlažní dům, případně s obytným podkrovím, nebo dvoupodlažní bez podkroví.

V případě, že si klient zvolí montovanou dřevostavbu na klíč, znamená to pro něj řadu výhod. Především rychlost výstavby, kdy budoucí majitelé mohou bydlet v novém již šest měsíců od dokončení základové desky. Ve srovnání se zděnou konstrukcí jsou ekologické domy ze dřeva energeticky méně náročné. Je to dáno kvalitními izolacemi a zejména vlastnostmi konstrukce, která do sebe v podstatě neakumuluje teplo. Dřevostavby jsou současně šetrné k životnímu prostředí. Dřevo je plně obnovitelné a má jako jediný stavební materiál pasivní bilanci CO2, což znamená, že během své existence jej více absorbuje, než vyprodukuje. S ohledem na maximální energetický komfort a snížení závislosti na dodávkách distributorů vybaví Bidli moderní dřevostavby kromě elektrických přímotopů také tepelnými čerpadly vzduch-vzduch a vlastní fotovoltaickou elektrárnou na střeše.

Nově vzniklou čtvrť v klidné zástavbě obce Dýšina u Plzně charakterizuje ideální poloha v dosahu města i přírody. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, pošty, restaurací, lékaře, obchodů i sportovišť (např. golfového resortu). Plzeň s pestrou nabídkou služeb, ale i kulturního a volnočasového vyžití je pak vzdálena pouhých 10 minut jízdy autem. Nechybí také rychlé vlakové i autobusové spojení, a to vč. noční linky do krajského města. Dobrou dostupnost do Prahy zajišťuje nedaleký nájezd na dálnici D5.

Lokalita, kterou obklopují lesy a louky, skýtá díky síti cyklostezek a turistických tras spoustu příležitostí pro pobyt v přírodě. Na příjemnou procházku nebo koupání se dá vyrazit k nedalekým vodním nádržím Ejpovice a Klabava, které si zamilují rovněž rybáři.

  • Nejčtenější

Zaměstnavatelem roku se pro Zlínský kraj stal Continental Barum

8. července 2024

Komerční sdělení Letošním Zaměstnavatelem regionu ve Zlínském kraji se stává otrokovický Continental Barum. Honosit...

Radio Čas odhalilo hlavní hvězdu Megakoncertu

7. července 2024

Komerční sdělení Se zveřejněním hlavní hvězdy letošního Megakoncertu Radia Čas s Cestovní kanceláří Blue Style...

Máte energie pod kontrolou? Spotřebu plynu nahlásíte na pár kliknutí

10. července 2024

Komerční sdělení Mezi Čechy roste zájem o samoodečty plynoměrů. Díky nim mají dokonalý přehled o množství plynu,...

Příběh pacientky Markéty: Jsou matky s migrénou v pasti?

8. července 2024

Komerční sdělení Migréna se mnou „vyrůstá“ už od puberty, přestože si mě vybrala už o hodně dříve – když zjistila,...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Molekulární vodík: Nová naděje pro pacienty s Alzheimerovou nemocí

11. července 2024

Komerční sdělení Společnost H2 Global Group získala patent na nadějnou metodu léčby Alzheimerovy choroby pomocí...

Oves jako klíč pro zdraví a vitalitu: Objevte jeho opomíjené kouzlo

13. července 2024

Komerční sdělení Milovaný všemi fitness trenéry i výživovými poradci, to je oves. Je hned několik důvodů, proč byste...

Objevte svět plný vzrušujících zážitků

12. července 2024

Komerční sdělení Život je plný možností, které nám nabízí nečekané zážitky – od projížďky v ikonickém americkém...

Samsung v Paříži odhalil novou řadu Galaxy Z a Watch

12. července 2024

Komerční sdělení Představené novinky nabízejí nové AI funkce k maximální produktivitě.

Lékař: Stále je dobré mít nasmlouvaného „závodního“ doktora

12. července 2024

Komerční sdělení „Zvláště pro případ vstupních a periodických prohlídek,“ říká MUDr. Marek Zeman, MBA, primář...

Lela Vémola je na starých fotkách k nepoznání. Takto vypadala před plastikami

Kamarádka Lely Ceterové, Petra Batthyányová sdílela na sociálních sítích osmnáct let starou fotografii, na které je se...

Třískovi jsem šest let platil letenky a hotel, vzpomíná Jan Hrušínský

Premium Táta Rudolf ho uměl pochválit, ale také pokárat. Jednou v šatně mu například vmetl, že mu celé představení zkazil svojí...

Zemřel dětský kamarád mimozemšťana Alfa. Herec usnul v rozpáleném autě

Zemřel herec Benji Gregory. Televizním divákům je známý jako Brian z populárního sitcomu 90. let Alf. Gregorymu bylo 46...

Jeden z nejhorších filmů vůbec slušně vydělává i po 30 letech od natočení

První filmová adaptace kultovní bojovky Street Fighter z roku 1994 se umísťuje v žebříčcích nejhorších snímků všech...

Oběti žrali vepři. Hororové zlo páchal sériový vrah ve svém Prasečím paláci

Injekce, motorové pily, sexuální orgie, motorkáři. A hladoví vepři. Scény, při nichž vyhasínaly životy vancouverských...