Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Bidli pokročila s přípravou pozemků v Dýšině u Plzně

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Bidli pokročila s projektem v Dýšině u Plzně, který nabízí 20 pozemků. Uzavřela smlouvu se zhotovitelem dopravní a technické infrastruktury, sítě a komunikace tak budou hotové do konce roku. U všech parcel již byly dokončeny rozvody elektřiny. Výstavba může být na parcelách zahájena hned.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Realitní trh oproti loňskému roku značně ožil, z hlediska poptávky obecně pozorujeme nárůst o zhruba 35 až 40 %. Vyšší zájem pak v následujících měsících může ještě podpořit zlepšení podmínek pro získání hypotečního úvěru. Nad snižováním základní úrokové sazby se ale momentálně vznáší velký otazník, jelikož ČNB čeká na vývoj inflace jakožto jednoho ze zásadních faktorů. Přes počáteční optimismus se tak hypoteční sazba pravděpodobně nebude snižovat takovým tempem, jak se předpokládalo,“ popisuje Roman Weiser, ředitel developmentu a staveb Bidli development, a dodává: „Pro lidi, kteří potřebují řešit své nové bydlení nyní, jsme proto připravili v projektu Bidli v Dýšině časově omezený bonus. Při rezervaci do konce června nabízíme na deset vybraných pozemků slevu 300 000 Kč. Kupující zde mohou díky vydanému stavebnímu povolení zahájit výstavbu svého vysněného domova dle schválené projektové dokumentace prakticky ihned po zakoupení pozemku. Navíc umíme v rámci našich komplexních služeb pomoc s vhodným financováním. Využít lze také stále oblíbenější možnost družstevního bydlení.“

Projekt Bidli v Dýšině čítá 20 pozemků s platným stavebním povolením o rozloze od 535 do 794 m2, na nichž lze okamžitě začít stavět rodinný dům v souladu s projektovou dokumentací. Ta se vztahuje na patrovou nemovitosti o dispozici 5+kk či 5+1 a užitné ploše 141 nebo 260 m2.

Rodinný dům je společnost Bidli schopna v krátkém časovém horizontu začít stavět, a to jako montovanou ekologickou dřevostavbu na klíč. Ale v případě volby klienta může dům připravit k jeho vlastnímu dokončení či postavit pouze do fáze hrubé stavby. Kupující se může rozhodnout rovněž pro individuální výstavbu dle vlastního projektu, při němž musí dodržet místní územní plán. Ten definuje charakter této konkrétní zástavby koeficientem zastavěnosti parcely optimálně 0,25, maximálně 0,40. Na pozemku tak lze postavit jednopodlažní dům, případně s obytným podkrovím, nebo dvoupodlažní bez podkroví.

V případě, že si klient zvolí montovanou dřevostavbu na klíč, znamená to pro něj řadu výhod. Především rychlost výstavby, kdy budoucí majitelé mohou bydlet v novém již šest měsíců od dokončení základové desky. Ve srovnání se zděnou konstrukcí jsou ekologické domy ze dřeva energeticky méně náročné. Je to dáno kvalitními izolacemi a zejména vlastnostmi konstrukce, která do sebe v podstatě neakumuluje teplo. Dřevostavby jsou současně šetrné k životnímu prostředí. Dřevo je plně obnovitelné a má jako jediný stavební materiál pasivní bilanci CO2, což znamená, že během své existence jej více absorbuje, než vyprodukuje. S ohledem na maximální energetický komfort a snížení závislosti na dodávkách distributorů vybaví Bidli moderní dřevostavby kromě elektrických přímotopů také tepelnými čerpadly vzduch-vzduch a vlastní fotovoltaickou elektrárnou na střeše.

Nově vzniklou čtvrť v klidné zástavbě obce Dýšina u Plzně charakterizuje ideální poloha v dosahu města i přírody. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, pošty, restaurací, lékaře, obchodů i sportovišť (např. golfového resortu). Plzeň s pestrou nabídkou služeb, ale i kulturního a volnočasového vyžití je pak vzdálena pouhých 10 minut jízdy autem. Nechybí také rychlé vlakové i autobusové spojení, a to vč. noční linky do krajského města. Dobrou dostupnost do Prahy zajišťuje nedaleký nájezd na dálnici D5.

Lokalita, kterou obklopují lesy a louky, skýtá díky síti cyklostezek a turistických tras spoustu příležitostí pro pobyt v přírodě. Na příjemnou procházku nebo koupání se dá vyrazit k nedalekým vodním nádržím Ejpovice a Klabava, které si zamilují rovněž rybáři.

  • Nejčtenější

Vsadil 400 korun a vyhrál téměř 130 milionů. Teď si bude plnit své sny

7. června 2024

Komerční sdělení Manželce řekl, že vyhráli v loterii. O tom, že to je téměř 130 milionů korun ale nejprve mlčel a...

Lakovaná dlažba je trvale krásná a dokonale odolná

6. června 2024

Komerční sdělení V následujících měsících si většina z nás bude užívat krásné letní počasí a grilování s přáteli. A...

Místo moře letos na hory. Tady se o vaše děti postarají 12 hodin denně

10. června 2024

Komerční sdělení Jedno je jisté. Vašim dětem se domů chtít nebude. Místní maskot Mamutík i nadšený tým animátorů...

Venkovní pokoje aneb Přestěhujte se na léto ven

10. června 2024

Komerční sdělení Máte zahradu, velkorysou terasu nebo alespoň malý balkon? Užijte si je během hezkých dnů na...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Unese krov střešní krytinu?

10. června 2024

Komerční sdělení Důvodů k rekonstrukci může být mnoho. Zatékání do konstrukce, připravovaná instalace...

Dvě blondýny dobyly velký svět eventů, protože chtěly dělat věci jinak

13. června 2024

Komerční sdělení Chcete uspořádat největší Cyber security konferenci pro 1000 lidí? Přivézt nejlepší piloty světa do...

EDF posiluje svůj závazek spolupráce s českým jaderným průmyslem

13. června 2024

Komerční sdělení Společnost EDF uspořádala v Paříži Dny evropských jaderných dodavatelů za účasti více než 300...

Ústecký kraj se mění na filmařský region

12. června 2024

Komerční sdělení Ústecký kraj nabízí filmařům možnost získat prostředky k tvorbě z nového dotačního programu s...

Zažijte kulturní léto v Rakousku

12. června 2024

Komerční sdělení Letní Rakousko máme spojené především s horami a jezery. Co takhle pro změnu vyrazit v létě k našim...

Nová Miss Alabama je morbidně obézní. Vítězka váží 150 kilo, lidé se bouří

Vítězkou v soutěži National American Miss je Sara Millikenová. Třiadvacetiletá žena byla zvolena královnou krásy i...

RECENZE: To už není film, ale úkaz. Čistá nula pro Lásku na zakázku

Premium Svým způsobem je to dvojitý zázrak. Spočívá jednak v daru natočit film tak skrznaskrz špatný, jakým je Láska na...

Koupil byt i s nájemníkem a zdražil o sedm tisíc. Chce výnos 4,5 procenta

Seriál Našel jsem si nájemní byt, ve kterém bydlím několik měsíců. Platím 17 tisíc korun za nájem a k tomu měsíční poplatky za...

V paneláku vyřízli kus stropu a propojili dva byty. Vznikl mezonet

Všechno je jednou poprvé, někdy to však bývá hodně náročné. Jako třeba vyjmout jeden podlahový panel a propojit...

Čekám na transplantaci, ale dám přednost mladým, říká herec Zdeněk Žák

Herec Zdeněk Žák (71) si nikdy moc nepřipouštěl své zdravotní problémy. Nemoci přecházel a k doktoru se nehnal, až...