Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Společnost Huawei přináší špičkové inovace a nové produkty

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Technologický výrobce Huawei v úterý 7. května v Dubaji představil dlouho očekávané produkty nabité inovativními technologiemi. Mezi nimi byly chytré hodinky z oblíbené řady Huawei Watch Fit 3, supervýkonné Huawei Watch 4 Pro Space Edition nebo nové notebooky, tablet a sluchátka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Huawei uvedenými novinkami potvrzuje své vedoucí postavení na trhu se spotřební elektronikou a zaměřuje se na technologický pokrok s cílem vytvářet inovativnější produkty. Investice proto směřuje zejména do výzkumu, vývoje a inovací. „Toto uvedení produktů má pro nás velký význam, protože je to poprvé za posledních několik let, kdy pořádáme mezinárodní akci takového rozsahu a uvádíme na mezinárodní trh tolik produktů najednou,“ uvedl Zhou Lin, vedoucí manažer Huawei pro Českou republiku a Slovensko.

Huawei Watch Fit 3 jako dokonalé spojení moderních technologií, módy a sportu

Nové hodinky Watch Fit 3 jsou designovým průkopníkem celé řady Fit. Po svých předchůdcích totiž nezdědily tradiční obdélníkový design, ale přešly na nadčasový design čtverce a dočkaly se také otočné korunky. Komplexní posun na vyšší úroveň dokazuje nejen design, ale také obsažené materiály, výrobní postupy a rozšířený výběr řemínků. Mimořádně velký 1,82“ plovoucí displej AMOLED s vysokým rozlišením uživatelům nabízí širší a skutečně trojrozměrný vizuální zážitek. Tenké a elegantní tělo hodinek z hliníkové slitiny s tloušťkou pouhých 9,9 mm a hmotností 26 g je dosud nejlehčím a nejtenčím z této řady. Díky rozmanité škále barevných variant a vypilovanému uživatelskému rozhraní, které integruje oproti starším modelům otočnou korunku, se hodinky Watch Fit 3 nejen snadno používají, ale také přitahují pozornost. Všechny inovace designových prvků přispívají k ucelené realizaci konceptu Huawei „Fashion Squared“.

Kromě stylového designu si hodinky Watch Fit 3 kladou za cíl být osobním trenérem přímo na zápěstí uživatele. S tímto cílem došlo k vylepšení aplikace Stay Fit. Přidána do ní byla nová funkce nutriční analýzy, která uživatelům pomáhá najít rovnováhu mezi stravou a cvičením a pomáhá k dosažení zdravějšího hubnutí. Hodinky také uvádějí zcela novou funkci Smart Sports suggestion, která uživatelům doporučuje typ a délku cvičení na základě jejich zvyklostí. Hodinky jsou také vybaveny technologií TruSleep™4.0 a funkcí Sleep Breathing Awareness, které dohromady nabízejí dokonalý přehled o spánku uživatele. Nechybí ani systém monitorování zdravotních ukazatelů TruSeen™ 5.5, který nabízí o 30 %[1] stabilnější monitorování srdečního tepu. Rozhraní SpO2 se dočkalo přepracování a uživatelé si mohou zkontrolovat aktuální SpO2 již za 25 sekund.

Watch 4 Pro Space Edition: Hodinky pro skutečné objevitele

Hodinky Watch 4 Pro Space Edition jsou vyrobené z odolných a elegantních materiálů určených pro letecký průmysl. Design je inspirovaný úspěchy lidstva na cestě do vesmíru a jejich estetickou dominantou je především koncept LAVAL. Ten je inspirovaný tryskou de Laval používanou v raketách a kosmických lodích a je převzat do nanokrystalického keramického rámečku a exkluzivního interaktivního ciferníku LAVAL.

Žádný správný objevitel a dobrodruh se neobejde bez skvělé kondice, proto ani u těchto hodinek nechybí vylepšení zdravotních a sportovních funkcí. Byla do nich například přidána funkce TruSeenTM 5.5+ pro přesnější sledování zdravotního stavu a také funkce Health Overview 2.0. Ta nyní zpřístupňuje nové zdravotní údaje a nabízí novou funkci analýzy zdravotních trendů, díky které si uživatel může přímo ze zápěstí nechat otestovat několik základních zdravotních ukazatelů během 60 sekund.

Kreativní nástroj pro každého vyvinutý společností Huawei

Již v minulém roce společnost Huawei uspořádala akci zaměřenou na představení produktů s názvem „Creation of Beauty“. Akce, která se konala 12. prosince, tak ukázala, že koncepce produktů se posouvá od chytrých kancelářských zařízení k produktům, jejichž cílem je probudit kreativitu v každém uživateli. Představené novinky Huawei tak měly pomoci uživatelům vytvářet jedinečné výtvory.

Dnes společnost Huawei posunula tuto filozofii o další krok dál. V Dubaji představila vlastní aplikaci GoPaint, která má dát prostor kreativitě a přinést radost z malování všem spotřebitelům. „Dnes nenabízíme spotřebitelům pouze nový inovativní hardware, ale představujeme také naši vlastní aplikaci GoPaint. Jejím výzkumem a vývojem jsme strávili tři roky. Prostředky, které jsme tomu věnovali, by stačily na vývoj nového tabletu. My jsme ale chtěli uživatelům tabletů Huawei po celém světě nabídnout aplikaci pro malování, která by byla ke stažení zdarma, v naději, že každý bude moci vytvářet krásné věci,“ vysvětluje Zhou Lin.

Tuto aplikaci společně vyvinuly laboratoře Huawei 2012 a další výzkumné a vývojové týmy z mnoha oblastí. Společnost Huawei také spolupracovala se špičkovými týmy výtvarného umění, aby dosáhla aplikace s živými a realistickými efekty psaní a malování. Aplikace GoPaint tak obsahuje více než 100 různých virtuálních štětců[2] a textury, které uživatelům poskytují realistická plátna k malování[3]. Díky malovací FangTian Engine podporuje GoPaint velký počet vrstev, nízkou latenci a vysokou snímkovou frekvenci pro okamžitou odezvu na tahy štětce uživatele. V kombinaci se silným výkonem tabletů Huawei přináší GoPaint inteligentní a snadno použitelnou aplikaci pro malování, která osloví jak amatéry, tak profesionální tvůrce. Společnost Huawei vybavuje aplikaci také kompletní sadou výukových programů, které uživatelům pomohou osvojit si jednotlivé nástroje. Uživatelé se tak mohou učit za pochodu a své schopnosti postupně prohlubovat.

Vlajková loď tvůrců MatePad 11.5"S a novinka MateBook X Pro

Po loňském uvedení první generace tabletu MatePad 11.5" PaperMatte a prvního tabletu s ohebným OLED displejem v oboru Huawei MatePad Pro 13,2" dosáhl nyní koncept „Creation of Beauty“ svého vrcholu. Pro tvůrce všeho druhu včetně těch, kteří si chtějí užít výhod aplikace GoPaint, společnost Huawei představila zcela nový tablet MatePad 11,5"S. Díky inovativní konstrukci displeje PaperMatte snižuje odrazivost povrchu pod 2 % a eliminuje 99 %[4] rušivého světla. Uživatelé tak mohou pohodlně číst text, sledovat video nebo malovat v aplikaci GoPaint i v jasně osvětleném vnitřním prostředí, nebo dokonce venku na slunci.

Společnost Huawei představila v Dubaji také nejnovější verzi laptopu MateBook X Pro, která zdědila technologické inovace a estetický design, které jsou zakódovány hluboko v DNA počítačů Huawei. Díky technickým inovacím společnost Huawei vytvořila notebook, který je lehký a výkonný zároveň. Celé zařízení váží pouhých 980 g a jeho tloušťka je jen 13,5 mm. Je to jediný notebook s vysoce výkonným procesorem Intel® Core™ Ultra 9, který váží méně než 1 kg. Na akci byl představen také MateBook 14 – notebook s profesionálním 2,8K OLED displejem, sluchátka FreeBuds 6i s vylepšenou funkcí potlačení hluku a 41mm hodinky Watch GT 4 v zelené barvě.

Ceny a dostupnost

Huawei Watch Fit 3, Huawei Watch 4 Pro Space Edition, MateBook X Pro, FreeBuds 6i nebo MatePad 11.5S si budete moci zakoupit i na českém trhu. Hodinky Watch Fit 3 jsou v předprodejích již od 7. května za cenu od 3 999 Kč. K hodinkám dostanete při jejich koupi na oficiálních stránkách Huawei sluchátka FreeBuds SE 2 zdarma. Zakoupit půjdou také na e-shopu Alza.

V prvním květnovém týdnu dorazí také Watch 4 Pro Space Edition, které budou k dostání za 15 999 Kč. Na FreeBuds 6i, MateBook X Pro a MatePad 11.5S si počkáte do konce května až začátku června. Sluchátka budou k zakoupení za 2 499 Kč, MateBook X Pro za 49 999 Kč a nový tablet za 10 999 Kč.

[1] Tento výrobek není zdravotnickým prostředkem. Všechny údaje jsou pouze referenční.

[2] Počet a typy štětců se může lišit.

[3] Realistické textury jsou podporovány pouze u některých modelů tabletů Huawei. Podrobnosti naleznete v oficiální informační zprávě.

[4] Pouze sklo tabletu HUAWEI MatePad 11.5"S (PaperMatte Edition) využívá technologii leptání v nanorozměrech. Údaje pocházejí z laboratorních testů společnosti Huawei provedených v simulovaném venkovním prostředí bez rušení. Vzhledem k tomu, že okolní osvětlení se může značně lišit, skutečný podíl sníženého rušení se bude lišit v závislosti na prostředí.

  • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Za překopnutí plynovodu milionové pokuty. Maléru zabráníte vytyčením

29. května 2024

Komerční sdělení V loňském roce zaznamenala skupina GasNet, největší český distributor plynu, 444 případů vnějšího...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Do města vína za vodními radovánkami

28. května 2024

Komerční sdělení Město na úpatí Národního parku Podyjí je neodmyslitelně spojené s historií a vínem. Návštěvníci...

Champagne Deutz sbírá v novém Průvodci champagne skvělá hodnocení

30. května 2024

Komerční sdělení V nejnovějším vydání prestižního průvodce světem šampaňského od renomovaného kritika vín Tysona...

Jsme na prahu nové éry anti-agingu

30. května 2024

Komerční sdělení O zázračných exozomech, které mají doslova schopnost zvrátit tok času, v poslední době napsala...

Zvažujete prodej zemědělského pozemku? Jak na nejlepší odhad ceny?

30. května 2024  14:10

Komerční sdělení Prodej zemědělského pozemku se může zdát komplikovaný. Obzvlášť, pokud s ním nemáte zkušenosti. A...

5 důvodů, proč je koloběžka skvělý parťák nejen pro vaše děti

30. května 2024

Komerční sdělení V dnešním hektickém světě hledáme způsoby, jak skloubit efektivitu, zábavu a zdravý životní styl....

Žádná tajná bokovka. S manželkou jsme rozvedeni, překvapil Petr Nedvěd

Generální manažer české hokejové reprezentace Petr Nedvěd (52) byl po divoké oslavě zlaté medaile z mistrovství světa...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Někteří mě mají za zlatokopku. Nenesu to lehce, říká manželka Ondřeje Kepky

Seznámili se na vysoké škole, kde on byl pedagog a ona studentka. Jsou spolu přes devět let a v budoucnu plánují i...

Zemřel herec a režisér Jan Kačer, legenda nové vlny i Činoherního klubu

V pátek dopoledne zemřel herec a režisér Jan Kačer, bylo mu 87 let. Patřil k hvězdám nové vlny českého filmu a byl i...