Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Huawei Watch Fit 3: v novém kabátu, vybavené špičkovými technologiemi

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Technologická značka Huawei představila nový model z řady Watch Fit, a to Huawei Watch Fit 3. Třetí generace hodinek velmi populární řady se dočkala designového a technologického osvěžení. Při návrhu designu byl využit koncept „Fashion Squared“, který kombinuje estetiku čtverce s prvotřídním výkonem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ztělesnění módy a inovací

Hodinky Huawei Watch Fit 3 mění po čtyřech letech obdélníkový ciferník předchozích generací na nový univerzální a nadčasový čtvercový design. Displej i tělo z hliníkové slitiny si ale stále ponechávají zaoblené hrany. Na boku těla však uživatelé nově najdou barevnou korunku. Nový model tak dosahuje zajímavé vizuální kombinace barev a inovativního designu. Hra s barvami však nekončí u těla hodinek. Při výběru řemínků mohou uživatelé vybírat z pestré nabídky barev i materiálů šetrných k pokožce, od prodyšného šedého nylonového řemínku s žakárovým tkaním až po měkký kožený řemínek. Pro ještě větší pohodlí hodinky využívají konstrukci „Link“, která umožňuje pomocí stisknutí rychlé sejmutí a výměnu řemínků podle nálady nebo stylu.

Nejlehčí a nejtenčí model

Hodinky jsou stejně pohodlné jako stylové. S hmotností pouhých 26 g a tloušťkou 9,9 mm[1] se jedná o dosud nejlehčí a nejtenčí hranaté chytré hodinky Huawei. Jejich ultralehký 1,82palcový displej AMOLED 2.5D dosahuje téměř 78% poměru obrazovky k tělu a nabízí o 10 % větší zobrazovací plochu. Uživatel tak získá skvělý vizuální zážitek hned na zápěstí. Rozšířená obrazovka také umožňuje maximální jas 1500 nitů a automaticky se přizpůsobuje prostředí uživatele, čímž zajišťuje optimální viditelnost za zhoršených nebo příliš jasných světelných podmínek.

Sledování kondice nové generace

Nový model hodinek komplexně vylepšuje své sportovní funkce. Zaměřuje se zejména na oblasti uživatelských návyků, kterými jsou stravování a pohyb. Aplikace Stay Fit byla vylepšena tak, aby uživatelům pomohla zdravěji jíst. Obsahuje aktualizovanou globální databázi potravin a jejich kalorií, a poskytuje nutriční analýzu na podporu vyvážené stravy. Nedílnou součástí zdravého životního stylu je i pohyb. Díky nové funkci Smart Suggestion, dokážou hodinky uživatele povzbudit k větší aktivitě. Když nejsou splněny cíle denní aktivity, které si uživatel nastavil, hodinky mu navrhnou typy cvičení a délku jejich trvání na základě jeho preferencí a zvyklostí. Tyto hodinky své uživatele zkrátka znají lépe než osobní trenér.

Hodinky také doplňují funkce zaměřené na fitness. A to například pomocí poutavých zvukových a animačních pokynů pro rozcvičení a protažení. Samotná aplikace Health App uživatelům nabídne více než 660 cvičebních kurzů, včetně exkluzivních cvičení na spalování tuků a tvarování postavy navržených přední světovou influencerkou v oblasti fitness a životního stylu Pamelou Reif. Uživatelé mohou také prozkoumat 5 nových sportovních režimů Powered by Huawei TruSport™, mezi něž patří například padel nebo fotbal. Hodinky se tak dohromady pyšní více než 100 sportovních režimů pokrývající městské, venkovní i vodní aktivity.

Přesnější zdravotní funkce

Huawei Watch Fit 3 jsou vybaveny nejnovějším vědecky podloženým systémem sledování spánku TruSleep™ 4.0. Tato nová funkce dokáže sledovat dýchání při spánku a uživatelům tak nabízí hlubší vhled do jejich spánkových návyků. Díky štíhlému designu lze hodinky pohodlně nosit i během noci, protože uživateli na zápěstí nepřekáží.

Chytré hodinky Watch Fit 3 jsou také vybaveny technologií HUAWEI TruSeen™ 5.5, která zvyšuje přesnost měření srdečního tepu. Algoritmus nyní obsahuje funkci samoučení, která optimalizuje možnosti monitorování ve chvílích, kdy má uživatel zrovna slabý signál. Ženy, které hledají aplikace nebo technologie pro lepší správu menstruačního cyklu, mohou také ocenit nové zobrazení kalendáře, které uživatelkám umožňuje na první pohled vidět informace o aktuálním, předchozím a nadcházejícím dění. Nově přidaná funkce Záznam příznaků usnadňuje zaznamenávání menstruačních údajů přímo z hodinek a poskytuje promyšlenou péči o zdraví žen.

Žijte chytře a snadno

V rámci kompletního přepracování designu hodinek byla vylepšena také vizuální stránka UX. Ta představuje zcela nový čtvercový styl s bohatými barevnými schématy a designy ve stylu časopisu se zvětšenými písmy. Rozhraní je také navrženo tak, aby bylo více intuitivní. Barva pozadí ve sportovním režimu se nyní například mění podle tepové frekvence. Uživatelé tak dle barvy jednoduše zaznamenají informace, které jim hodinky předávají.

S ohledem na stále rozmanitější životní styl mladých lidí byly rozšířeny i funkce hodinek, které podporují přehrávání hudby, dálkovou spoušť, upomínky, rychlé odpovědi na zprávy, počasí, asistenta a další. Nové hodinky navíc vydrží na jedno nabití až 10 dní provozu[2]. I při častějším používání dokáže baterie vydržet až 7 dní. Hodinky se navíc rychle nabíjí. Pro to, aby baterie vystačila na celý den, stačí pouhých 10 minut nabíjení.

Další krok v budoucnosti nositelných zařízení Huawei

V tomto novém desetiletí nositelných zařízení je Huawei i nadále lídrem celosvětového trendu chytrých hodinek s různorodou estetickou filozofií. Nedávné a nadcházející nositelné produkty značky nabízejí jak klasickou eleganci v kulatých tvarech, tak i hranatých formách. V nabídce Huawei si tak každý uživatel najde takové hodinky, které rezonují s jeho individuálními preferencemi a vkusem.

Huawei Watch 3 Fit budou k dispozici na českém trhu v předprodejích již od 7. května. Oficiální prodej startuje 22. května 2024. K dostání budou ve verzi Active za 3 999 Kč a verzi Classic za 4 499 Kč. Ke všem hodinkám dostanete při jejich koupi na oficiálních stránkách Huawei sluchátka FreeBuds SE 2 zdarma. Zakoupit půjdou také na e-shopu Alza.

[1] 9,9 mm je tloušťka hodinek měřená v nejtenčím bodě (bez oblasti snímače). Údaje pocházejí z laboratoří Huawei. Skutečné údaje se mohou mírně lišit v závislosti na konfiguraci, výrobním procesu a metodě měření.

[2]Údaje pocházejí z laboratoří společnosti Huawei. Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na rozdílech mezi produkty, zvyklostech při používání a okolních faktorech.

  • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Za překopnutí plynovodu milionové pokuty. Maléru zabráníte vytyčením

29. května 2024

Komerční sdělení V loňském roce zaznamenala skupina GasNet, největší český distributor plynu, 444 případů vnějšího...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Do města vína za vodními radovánkami

28. května 2024

Komerční sdělení Město na úpatí Národního parku Podyjí je neodmyslitelně spojené s historií a vínem. Návštěvníci...

Champagne Deutz sbírá v novém Průvodci champagne skvělá hodnocení

30. května 2024

Komerční sdělení V nejnovějším vydání prestižního průvodce světem šampaňského od renomovaného kritika vín Tysona...

Jsme na prahu nové éry anti-agingu

30. května 2024

Komerční sdělení O zázračných exozomech, které mají doslova schopnost zvrátit tok času, v poslední době napsala...

Zvažujete prodej zemědělského pozemku? Jak na nejlepší odhad ceny?

30. května 2024  14:10

Komerční sdělení Prodej zemědělského pozemku se může zdát komplikovaný. Obzvlášť, pokud s ním nemáte zkušenosti. A...

5 důvodů, proč je koloběžka skvělý parťák nejen pro vaše děti

30. května 2024

Komerční sdělení V dnešním hektickém světě hledáme způsoby, jak skloubit efektivitu, zábavu a zdravý životní styl....

Žádná tajná bokovka. S manželkou jsme rozvedeni, překvapil Petr Nedvěd

Generální manažer české hokejové reprezentace Petr Nedvěd (52) byl po divoké oslavě zlaté medaile z mistrovství světa...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Někteří mě mají za zlatokopku. Nenesu to lehce, říká manželka Ondřeje Kepky

Seznámili se na vysoké škole, kde on byl pedagog a ona studentka. Jsou spolu přes devět let a v budoucnu plánují i...

Zemřel herec a režisér Jan Kačer, legenda nové vlny i Činoherního klubu

V pátek dopoledne zemřel herec a režisér Jan Kačer, bylo mu 87 let. Patřil k hvězdám nové vlny českého filmu a byl i...