Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Elektrocentrály vyrobí energii pro každou akci přímo na místě

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koncerty, festivaly, sportovní závody, ale i areály stavenišť se neobejdou bez přísunu elektřiny. Jak ji ale dodat, když není dostatečné množství energie z běžných zdrojů, nebo když potřebujete zabezpečit kontinuální provoz bez výpadků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Firma CE. ENERGY má dvacetileté zkušenosti se zajišťováním sportovních a kulturních eventů. Ty promítá do spolupráce s firmami, kterým pomáhá hledat cesty, jak realizovat jejich projekty a vize.

Mobilní zdroj elektrické energie je nepostradatelnou součástí pořádání festivalů, koncertů, ale i třeba staveb, které nemají ještě vybudované zázemí. Bez elektřiny se nerozjedou stroje, nebude fungovat osvětlení, ozvučení a ani provoz stánků s palačinkami a limonádou. Tyto typy akcí potřebují rychle a spolehlivě dodat velký příkon elektrické energie na zajištění celého provozu. Pronájem elektrocentrály je výhodnou volbou pro organizátory, kteří nechtějí investovat do vlastního zařízení. Je to často výrazně levnější než nákup nové elektrocentrály, navazujících technologií a také servisu. „Disponujeme zásobou elektrocentrál o různém výkonu, které jsme schopni dodat po celé České a Slovenské republice. Za námi jde kompletní řešení, a to včetně kabelových tras, přípojek, zásobování elektrocentrál pohonnými hmotami a zajištění obsluhy,“ vyjmenovává majitel firmy CE. ENERGY Miroslav Zavřel. Právě bez jejich technického zajištění dodávek elektřiny by se neobešly biatlonové závody v Novém Městě na Moravě, Světový pohár ve vodním slalomu v pražské Troji, a dokonce ani koncert Depeche Mode.

Flotila elektrocentrál, která je připravena dodat energii každému eventu

Dostupnost elektrocentrály umožňuje pořádání akcí na místech, kde není k dispozici připojení k distribuční síti nebo je nedostatečné. Například v parcích a zahradách, na sportovištích a staveništích. Velmi často se jedná o řešení při zahájení staveb na zelené louce, ať už jsou to silnice nebo průmyslové objekty. Na základě plánů a představ o eventu nebo stavbě připraví specialisté z CE. ENERGY kompletní energetické pokrytí agregáty a technologií. „Podle potřeby navrhneme řešení, které zajistí dostatečnou zásobu elektřiny. Naše elektrocentrály se liší výkonem, kapacitou palivových nádrží a dalšími parametry. V závislosti na konkrétních potřebách připravíme funkční systém od 20 kW do 1,5 MW, který dokáže pokrýt všechny požadavky akce,“ doplňuje Miroslav Zavřel, který se této oblasti věnuje téměř třicet let a dobře ví, že velkolepá show vyžaduje pečlivou přípravu a plánování. Proto je CE. ENERGY partnerem těch největších eventů v Česku i na Slovensku, které chtějí spolehlivý provoz bez výpadků, dostatečnou kapacitu a počet přípojných míst. Po celou dobu akce je na místě technická podpora, která se stará o maximálně ekologický a tichý provoz tam, kde je to vhodné nebo nutné.

Energetické řešení i pro případ neplánované odstávky či výpadku elektřiny
Zajištění výroby elektrické energie pro koncerty, firemní eventy i sportovní závody přímo v místě konání jsou jen jednou z mnoha oblastí, kde mají elektrocentrály své využití. Neplánované, ale i plánované odstávky elektřiny dokážou způsobit firmám ve výrobě a v provozu značné komplikace. Přerušení, byť na několik hodin, může být pro firmy ztrátové. Pro takové situace je doslova záchranou pomoc firmy CE. ENERGY. Jejich technici jsou schopni podle vzdálenosti během krátké doby dopravit záložní zdroje energie – elektrocentrály. Toto krátkodobé pokrytí výpadků elektřiny řeší jejich energetická pohotovost.

Spalovací motor je základ. Budoucnost představí jiné zdroje

Elektrická energie je skoro tak důležitá jako vzduch, který dýcháme. Bez elektřiny dnes neuděláme nic, ani koncert, ani festival, nepostavíme silnice, ani domy. Tam, kde nedostačuje běžná infrastruktura pro dodávky elektřiny, nastupují na scénu elektrocentrály. Energii vyrábí díky spalovacímu motoru a generátoru. V současné době je pro jejich provoz zapotřebí nafta, případně benzin. Vývoj technologií může jednou tato fosilní paliva nahradit jinými, třeba vodíkem. Miroslav Zavřel a jeho tým bedlivě sledují veškeré inovace ve světě a díky tomuto přehledu je jeho firma CE.ENERGY spolutvůrcem úspěchu byznysu českých a slovenských společností.

Kontakt:

CE.ENERGY CZECH, s.r.o.
Ringhofferova 427, 251 68 Kamenice
+420 603 302 500
info@ce.energy

Text: Eva Fruhwirtová
Foto: archiv CE ENERGY

  • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Lidé letos objeví nový typ PC

21. května 2024

Komerční sdělení TH Cheng, regionální ředitel společnosti ASUS pro východní Evropu, vysvětluje revoluci v oblasti...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Čistý horský vzduch, wellness a skvělé jídlo: krásné léto v Beskydech

21. května 2024

Komerční sdělení Malebná příroda Beskyd, úžasný wellness, skvělé jídlo a božský klid. Chcete letos zažít právě...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Nadace KKFF zaznamenala rekordní zájem o Měsíc školních zahrad

23. května 2024

Komerční sdělení Rekordní zájem o Měsíc školních zahrad (MŠZ) zaznamenala Nadace KKFF. Skoro 7 500 lidí, kteří...

Odhalte 4 tipy jak ušetřit při spotřebě vody

28. května 2024

Komerční sdělení Voda nás provází od samého počátku života na Zemi, ale až v posledních několika málo desetiletích...

Inovace budoucnosti? Neviditelný kabel, který vás propojí se světem

28. května 2024

Komerční sdělení Svět technologií se mění raketovým tempem a velcí hráči v oboru už nyní vědí, jak bude vypadat za...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

Prázdniny na Monínci nabídnou program pro celou rodinu

28. května 2024

Komerční sdělení Areál Monínec je to nejlepší místo pro rodinnou dovolenou. Na malé i velké návštěvníky čeká na...

Párkům odzvonilo. Podnikatel lije do rohlíků svíčkovou a dobývá benzinky

Na pracovních cestách se podnikatel v gastronomii Lukáš Nádvorník přejedl párků v rohlíku. Napadlo ho, že by do pečiva...

Herec Lukáš Vaculík se oženil, dívčí idol 80. let si vzal ředitelku z Primy

Lukáš Vaculík (61) se tajně oženil. Vzal si výrobní ředitelku a producentku FTV Prima Luciu Kršákovou (46). Herec a...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Zavřela jsem vagínu a už neotevřu. Když ženy žijí bez sexu a nechybí jim

Premium Stále častěji se můžeme dočíst, že lidstvo se nevěnuje své základní, přirozené potřebě – sexu. Nastupující generace...