Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Chcete nový dům na klíč? Na ForArchu se představí zcela nové modely

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud váháte, jestli tento týden vyrazit na pražský veletrh ForArch, rovnou se tam vydejte. Slevy, které tam můžete získat, rozhodně stojí za to. Například RD Rýmařov teď nabízí všechny domy na klíč o stovky tisíc levněji. Navíc firma právě na této akci představí zbrusu nové modely rodinných domů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ForArch je skutečně událost roku a pokud výhledově hodláte řešit nové bydlení, tohle je nejlepší místo, kam vyrazit pro informace a inspiraci. A také pro slevy. Vystavovatelé se doslova předhánějí v tom, kdo vám nabídne lepší cenu. Letošní akční nabídky jsou skutečně mimořádné.

„My aktuálně nabízíme plošnou slevu 5 % na všechny domy z našeho katalogu. Nejčastěji tak ušetříte 240 000 Kč. Mimo to máme ještě speciální akci na pět nejpopulárnějších domů, kde slevy dosahují až 840 000 Kč,“ přibližuje ředitel společnosti RD Rýmařov Jiří Buchal.

Díky unikátní moderní technologii se navíc domy RD Rýmařov dají postavit a kompletně zařídit za několik týdnů. Úplně nový dům vám tak vyroste před očima během pouhých dvou měsíců.

Klasik 125

Řada věcí zcela zdarma

Proč se spokojit se slevou, když to jde i zadarmo? I to je další důvod, proč se vypravit na ForArch. Na místě můžete zjistit veškeré detaily, a hlavně si můžete vyjednat spoustu věcí zcela zdarma. Například RD Rýmařov v rámci aktuální podzimní akce nabízí další bonusy: od fotovoltaiky a tepelného čerpadla, které jsou automatickou součástí všech staveb, přes poukazy na vybavení domu v hodnotě přesahující 100 000 Kč až po bezplatnou dopravu do výše 150 000 Kč nebo základovou desku v hodnotě několika set tisíc korun, která je u většiny domů také v ceně.

Klasik 99

Zmíněné slevy a akční nabídky platí pro všechny, kteří s RD Rýmařov uzavřou smlouvu o smlouvě budoucí do konce letošního října. Na veletrhu ForArch tak máte skvělou příležitost zjistit na jednom místě veškeré podrobnosti a zeptat se na cokoli, co vás zajímá.

Bungalov 106

„Pokud navíc nyní během podzimu uzavřete zmíněnou smlouvu o smlouvě budoucí, máte jistotu, že váš dům, který navrhneme na klíč přesně podle vašich požadavků, postavíme do konce roku 2024. Už příští Vánoce tak klidně můžete trávit v novém domě,“ doplňuje Jiří Buchal.

Hala 5, stanoviště 5A10 a 5A12

Veletrh ForArch se koná ve dnech 19. - 23. září 2023 na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. Stánek RD Rýmařov najdete v hale 5 na stanovišti 5A10 a 5A12 a obchodní zástupci společnosti vám budou k dispozici každý den od 10.00 do 18.00, respektive v sobotu do 17.00 hodin.

Bungalov 107

„Pokud je něco, na co se chcete zeptat, tady bude ideální příležitost. Zároveň si můžete domluvit individuální prohlídku v některém z našich vzorových domů, které máme po celé republice,“ říká ředitel RD Rýmařov.

„Zároveň se můžete seznámit s pěti zbrusu novými typy rodinných domů, které právě v rámci ForArchu poprvé představíme. Jde o naprosté novinky, které jsme navrhli zcela v souladu s nejnovějšími trendy v moderním a zároveň udržitelném bydlení,“ doplňuje Buchal.

Bungalov 70

Na kolik vyjde dům na klíč?

Jen pro představu, díky aktuálním podzimním slevám pořídíte u RD Rýmařov třípokojový moderní dům Bungalov 72 S už za 3,6 milionu Kč, a to včetně DPH. A také včetně fotovoltaiky, tepelného čerpadla, základové desky a dopravy, jak bylo zmíněno výše. Cena čtyřpokojových domů pak začíná na částce 3,8 milionu Kč modelem Bungalov 83 V. Cena je opět včetně DPH i všech uvedených benefitů.

Jeden z vůbec nejpopulárnějších přízemních modelů, Bungalov 90, můžete díky speciální extra nabídce získat už za 4,2 milionu Kč namísto původních 4,8 milionu Kč.

Bungalov 83 R+CP

Pětipokojový patrový dům Klasik 125 nyní pořídíte za 4,7 milionu Kč namísto standardních 5,5 milionu Kč. Úspora tak v tomto případě činí téměř 800 tisíc Kč.

Vůbec nejvíc ušetříte, pokud se rozhodnete pro model Bungalov 83 R+CP, kde speciální sleva dosahuje 840 tisíc Kč. Místo 5,7 milionu Kč tak zaplatíte jen necelých 4,9 milionu Kč. A opět máte v ceně základovou desku, fotovoltaiku, tepelné čerpadlo a navrch praktický přístřešek pro auto.

  • Nejčtenější

Důchody po reformě dál porostou

24. května 2024

Komerční sdělení Husákovy děti už brzy vezmou důchody útokem. Kolik budou v penzi brát? Jak to ustojí státní...

Lidé letos objeví nový typ PC

21. května 2024

Komerční sdělení TH Cheng, regionální ředitel společnosti ASUS pro východní Evropu, vysvětluje revoluci v oblasti...

Dotace fotovoltaika – jak fundovaně vybrat správné solární panely?

23. května 2024

Komerční sdělení Investice do fotovoltaického systému je minimálně na 30 let. Proto je důležité vše pořádně...

Čistý horský vzduch, wellness a skvělé jídlo: krásné léto v Beskydech

21. května 2024

Komerční sdělení Malebná příroda Beskyd, úžasný wellness, skvělé jídlo a božský klid. Chcete letos zažít právě...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Nadace KKFF zaznamenala rekordní zájem o Měsíc školních zahrad

23. května 2024

Komerční sdělení Rekordní zájem o Měsíc školních zahrad (MŠZ) zaznamenala Nadace KKFF. Skoro 7 500 lidí, kteří...

Odhalte 4 tipy jak ušetřit při spotřebě vody

28. května 2024

Komerční sdělení Voda nás provází od samého počátku života na Zemi, ale až v posledních několika málo desetiletích...

Inovace budoucnosti? Neviditelný kabel, který vás propojí se světem

28. května 2024

Komerční sdělení Svět technologií se mění raketovým tempem a velcí hráči v oboru už nyní vědí, jak bude vypadat za...

Lepidlo a pěna DEKFOAM TURBO 100

28. května 2024

Komerční sdělení V důsledku tlaku na termín při dokončování zakázek prakticky každá realizační firma nebo hobby...

Prázdniny na Monínci nabídnou program pro celou rodinu

28. května 2024

Komerční sdělení Areál Monínec je to nejlepší místo pro rodinnou dovolenou. Na malé i velké návštěvníky čeká na...

Párkům odzvonilo. Podnikatel lije do rohlíků svíčkovou a dobývá benzinky

Na pracovních cestách se podnikatel v gastronomii Lukáš Nádvorník přejedl párků v rohlíku. Napadlo ho, že by do pečiva...

Herec Lukáš Vaculík se oženil, dívčí idol 80. let si vzal ředitelku z Primy

Lukáš Vaculík (61) se tajně oženil. Vzal si výrobní ředitelku a producentku FTV Prima Luciu Kršákovou (46). Herec a...

Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...

Hoši, nádhera, děkují celebrity za hokejové zlato. Pokáč baví vítěze písničkou

Česká hokejová reprezentace získala po čtrnácti letech zlato na mistrovství světa. Obrovský úspěch nadchl nejen...

Zavřela jsem vagínu a už neotevřu. Když ženy žijí bez sexu a nechybí jim

Premium Stále častěji se můžeme dočíst, že lidstvo se nevěnuje své základní, přirozené potřebě – sexu. Nastupující generace...