Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Za nemovitostmi z Brna až do Dubaje

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jedním z největších úspěchů Denise Karáska je vybudování značky BUYDUBAI a zřízení pobočky v Dubaji, v Česku a na Slovensku, která se specializuje na propojení českých investorů s místními developery. Díky exkluzivním smlouvám nabízí klientům přístup k prvotřídním nemovitostem za výhodných podmínek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Denis Karásek

Denis Karásek | foto: BRP Group s.r.o.

„Naši zákazníci oceňují vysoký standard bydlení, který je v Dubaji běžný, a také komplexní správu jejich investic, což zahrnuje hledání nájemníků, správu bytových jednotek a optimalizaci výnosů z pronájmů,“ říká CEO společnosti BUYDUBAI Denis Karásek.

Co vás vedlo k rozhodnutí začít podnikat v realitním průmyslu v Dubaji?

Začínal jsem před více než 15 lety ve stavebním průmyslu, což mi poskytlo pevný základ pro pochopení nemovitostního trhu. Postupem času jsem se přesunul k developerské činnosti a hledal nové investiční příležitosti mimo Českou republiku. Dubaj mě okouzlila svou dynamikou, multikulturním prostředím a nesčetnými možnostmi. Rozhodnutí přesunout část podnikání do Dubaje vyplynulo přirozeně z mé touhy po růstu a hledání nových trhů s vyšším potenciálem.

Vzpomenete si na nejtěžší okamžik při budování své společnosti?

Nejtěžší okamžik pro mě byl, když jsem se musel vyrovnat s rozdílnou legislativou a kulturou v Dubaji. Bylo náročné zorientovat se v místních zákonech a zároveň udržet plynulý chod společnosti v České republice. Klíčovým faktorem bylo rozdělit svůj čas rovným dílem mezi Dubaj a Brno, což mi umožnilo lépe porozumět oběma trhům a efektivně je řídit. Neustálý kontakt s týmem a ochota učit se nové věci mi také velmi pomohly.

Denis Karásek

Čím se odlišujete od konkurence?

Naší hlavní výhodou je, že všichni naši makléři jsou perfektně vybaveni znalostmi o lokalitách a projektech v Dubaji. Každý makléř má školení RERA. Real Estate Regulatory Agency je vládní agentura, která reguluje realitní sektor v Dubaji. Toto školení je nezbytně nutné pro každého, kdo se chce stát realitním makléřem v Dubaji, hlavně pro secondary market. Mnoho kanceláří, které jsou v České republice, nemají ani školení RERA, ale nemají ani vlastní zázemí a licenci na prodej nemovitostí v Dubaji a jsou jen napojení na realitní kanceláře v Dubaji. Tím, že máme pevné základy v CZ, jsme schopni investovat zpět do chodu společnosti BUYDUBAI a práci dělat s láskou, a ne jen s touhou vydělat co nejrychleji peníze. Máme stabilní zázemí a Dubaj centrum přímo v Brně, kde klienti mohou vidět modely budov, jež v Dubaji prodáváme, a jsme k dispozici díky časovému posunu pro klienty.

Jaký máte vztah k nemovitostem?

Nemovitosti jsou pro mě vášní a oblastí, kde vidím obrovský potenciál pro růst a investice. Tento vztah se odráží v mém přístupu k podnikání, kde kladu důraz na kvalitu, inovace a dlouhodobou udržitelnost. Investice do nemovitostí vnímám jako způsob, jak vytvořit hodnotu a stabilitu pro naše klienty.

Jaká je budoucnost realitního trhu v Dubaji a jaké investiční příležitosti nabízí?

Budoucnost realitního trhu v Dubaji vypadá velmi slibně. Město se neustále rozvíjí a přitahuje investory z celého světa díky svému inovativnímu přístupu a příznivému podnikatelskému prostředí. Nabízí širokou škálu investičních příležitostí od luxusních rezidenčních projektů po komerční nemovitosti. Výhodou jsou také příznivé podmínky pro zahraniční investory, včetně možností financování a absence daně z příjmu. Díky tomu je návratnost investic v Dubaji výrazně rychlejší a výnosnější než v mnoha jiných částech světa.

Jak udržujete rovnováhu mezi prací a osobním životem?

Snažím se efektivně plánovat svůj čas a věnovat se nejen práci, ale i rodině a svým zájmům. Pravidelně cestuji mezi Dubají a Brnem, což mi umožňuje věnovat se jak profesním, tak osobním záležitostem. Také dbám na to, abych měl dostatek času na odpočinek a seberozvoj.

Jaké jsou hlavní výzvy, se kterými se vaše společnost potýká?

Je to hlavně rozdílná legislativa, kulturní rozdíly a nutnost častého cestování. Abychom tyto výzvy překonali, investujeme do odborného právního poradenství a školení týmu v oblasti místních zákonů a regulací. Snažím se rovnoměrně dělit čas mezi Dubaj a Brno, abych měl přehled o dění v obou lokalitách. Přizpůsobení se nové kultuře a prostředí je také klíčové pro úspěch na tomto dynamickém trhu.

Denis Karásek

Co považujete za největší profesní úspěch?

Rozšíření naší společnosti do Dubaje a úspěšné zřízení pobočky BUYDUBAI.CZ. Tento krok nám umožnil propojit české investory s atraktivními investičními příležitostmi v Dubaji. Tento úspěch mě naučil, že s odhodláním a správným přístupem lze překonat i ty největší výzvy a otevřít nové trhy. Posílil mou důvěru v naše schopnosti a motivoval mě k dalšímu rozvoji.

Kdo vás inspiroval při budování vašeho podnikání?

Můj společník Eduard Kosek, kterého znám od puberty, mě naučil hodnotám tvrdé práce, integrity a odhodlání. Jeho příklad a to, co v životě dokázal, mě inspirovalo k tomu, abych se nikdy nevzdával a neustále hledal nové příležitosti pro růst. Také jsem se hodně naučil od svých mentorů a kolegů v oboru, ti mi poskytli cenné rady a podporu.

Jaká je vaše vize a plány pro budoucnost společnosti v Dubaji?

Chceme se stát lídrem v oblasti realitních investic v Dubaji pro české i slovenské investory. Plánujeme rozšířit naše portfolio nemovitostí a služeb, abychom mohli nabídnout ještě více atraktivních a výnosných investičních příležitostí. Chceme také nadále zlepšovat naše služby v oblasti správy nemovitostí a poskytovat našim klientům maximální podporu a poradenství. Dlouhodobě se zaměřujeme na inovace, aby naše podnikání bylo prospěšné nejen pro nás, ale hlavně pro naše klienty a komunitu.

www.buydubai.cz

  • Nejčtenější

Jako před víc než stoletím. Mahlerova Symfonie č. 7 bude událostí roku

18. července 2024

Komerční sdělení Připomenout atmosféru světové premiéry Symfonie č. 7 Gustava Mahlera z roku 1908 chtějí v rámci...

Vůně sušenek a moderní technologie: To je Mondelēz v Opavě

15. července 2024

Komerční sdělení Svět plný skvělých sušenek a oplatek BeBe Dobré ráno, Oreo, Zlaté Polomáčené, Fidorek a dalších...

V roce 2024 vzniklo v Česku díky Sazce už 198 milionářů

15. července 2024

Komerční sdělení Uběhlo 182 dní roku 2024 a díky Sazce už v Česku přibylo 198 milionářů. Trend – alespoň jeden...

Jak na větrání s rekuperací ve starším domě

17. července 2024

Komerční sdělení Cílem rekonstrukce staršího domu bývá nejen zvýšení komfortu bydlení, ale také snížení nákladů na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Návštěvníci Colours of Ostrava mohou cestovat s festivalovou jízdenkou

15. července 2024

Komerční sdělení Zvýhodněné festivalové jízdné se každoročně těší stále větší oblibě. Dopravní podnik Ostrava si jej...

Barevné novinky KOVAP jsou ideálním dárkem

19. července 2024

Komerční sdělení Hledáte originální a zábavný dárek, se kterým si děti vyhrají i pokud bude léto tak trochu česky...

Začtěte se do severských titulů

19. července 2024

Komerční sdělení Nakladatelství PRÁH vydalo titul VZPOMÍNKA NA VRAHA. Strhující sondu do Švédska devadesátých let....

Jak přežít pohřeb: Průvodce pro projevení úcty s grácií

19. července 2024

Komerční sdělení Stojíte před zrcadlem, upravujete si kravatu a cítíte, jak vám srdce buší. Za chvíli vyrazíte na...

Ústecký kraj: o přízeň voličů se utká 14 uskupení

18. července 2024,  aktualizováno  19.7

Komerční sdělení Čtrnáct uskupení podalo kandidátní listiny do podzimních krajských voleb v Ústeckém kraji. Termín...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média. Proslavil ji seriál...

Princezna Kate přišla s dcerou na Wimbledon, setkala se i s Krejčíkovou

Princezna Kate (42) přišla na mužské finále letošního Wimbledonu spolu se svou dcerou Charlotte (9). V zákulisí se...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

Restauratéři chtějí zakázat vstup Biance Censori, vadí jim její odhalování

Přítelkyně rappera Kanyeho Westa (47) Bianca Censori (29) je známá svým stylem „oblečená neoblečená“ a snaží se šokovat...

Rytmusovi shořelo auto na dálnici, podařilo se mu vyváznout bez zranění

Slovenský raper Rytmus (47) zveřejnil na Instagramu video hořícího vozu. Je to auto jeho manželky Jasminy Alagič (35),...