Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ostrava mění svou tvář. S jejím potenciálem se otevírají stále další možnosti vzdělání. Studujte to, o čem sníte, a buďte svými dovednostmi zajímaví pro zaměstnavatele. Univerzitní vzdělání vám ukáže nejlepší cestu k uplatnění. Už nyní můžete vybírat ze studijních oborů na akademický rok 2015/2016.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost | foto: Ostravská univerzita

Individuální přístup a studium v zahraničí vám rozšíří obzory

Ostrava nabízí všestranné vyžití pro studium i studentský život. Výuka na Ostravské univerzitě probíhá dynamicky a její rytmus určují učitelé – badatelé, studenti a dobré organizační a IT zázemí.

Najdete zde širokou škálu tradičních i jedinečných oborů a řadu pracovišť, kde má výuková a výzkumná činnost vynikající parametry. Anonymním přednáškovým sálům je konec. 

Ostravská univerzita si zakládá na individuálním přístupu ke každému studentovi. Jedině tak může být vaše vzdělávání skutečně efektivní. Příležitost ukázat své schopnosti dostanete už v průběhu studia. Na této vysoké škole se totiž můžete stát součástí nového trendu zapojování studentů (zvláště magisterských a doktorských studií) do výzkumných aktivit pracovišť.

Dobrým studentům, kteří se chtějí posunovat stále dál, umožňuje univerzita studium v zahraničí v rámci ERASMU+.

Která fakulta bude ta pravá?

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Filozofická fakulta sídlí v samém centru Ostravy blízko chrámů a divadel, nabízí filologické (angličtina, němčina, francouzština, španělština, polština, ruština, čeština, latina), filozofické, historické obory a obory z teorie umění, psychologie a sociologie.

Pedagogická fakulta sleduje při tradiční přípravě učitelů a vychovatelů aktuální a moderní směry a nabízí širokou praxi již během studia na výlučných institucích. Řídí se heslem: „Spokojený student – úspěšný absolvent!“

Přírodovědecká fakulta nabízí obory s uplatněním v praxi. Má prospěchová i motivační stipendia. Vyučující a studenti mají k dispozici moderní technické zázemí. Studenti jsou zapojování do vědecko-výzkumných úkolů.

Fakulta sociálních studií úzce propojuje studium s praxí, její studenti mohou realizovat část studia v zahraničí. Absolventi sociálních oborů (např. sociální politika, zdravotně-sociální péče) nacházejí dobré uplatnění.

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Lékařskou fakultu profiluje celá škála nelékařských oborů a obor Všeobecné lékařství. Absolventi jsou odborníci jak po teoretické, tak praktické stránce, jejich uplatnitelnost na trhu práce je stoprocentní. Už během studia pracují posluchači s pacienty, s moderními přístroji.

Fakulta umění jako jediná v ČR umožňuje studium v oblastech výtvarného a hudebního umění. Grafika, kresba, malba, intermediální umění, tvůrčí fotografie a sochařství naplňují umění výtvarná, hra na nástroje a zpěv dává příležitost talentům v oblasti hudebního umění.

Existuje mnoho důvodů pro studium v každém věku

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Univerzita vytváří podmínky, aby řadu oborů mohli studovat také studenti se specifickými potřebami. Činnosti s tím spojené koordinuje Centrum Pyramida. Je s to zabezpečit optimální podmínky a podpůrná opatření pro efektivní zvládnutí nároků přijímacího řízení i celého studia.

Co to znamená pro budoucí čerstvé absolventy gymnázií a středních škol, pro ty, kdo chtějí změnit směr svého životního putování, pro ty, kdo si potřebují prohloubit znalosti, aby získali nebo si udrželi vysněné zaměstnání? 

Znamená to vybrat si z nabídky bakalářských, navazujících magisterských, dlouhých magisterských, doktorských programů. Nejjednodušší cestou jsou webové stránky www.osu.cz, kde si v záložce Přijímací řízení vyberete Nabízené obory. Zadáte klíčová slova, vyberete stupeň vzdělávání a potom už si můžete nabízené obory prohlížet, přemýšlet nad celým obsahem studijního oboru, zvažovat podmínky přijímacího řízení a podat elektronickou přihlášku. 

Stačí zadat fakultu, vybrat si z aktuálních oborů, podat elektronickou přihlášku a do 28. 2. 2015 zaplatit poplatek za přijímací řízení. Potom už zbývá jen úspěšně vykonat přijímací zkoušku a STÁT SE STUDENTEM JEDNÉ Z FAKULT OSTRAVSKÉ UNIVERZITY!

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

PORG Ostrava má už 8 ročníků, přibyla anglická školka a základka
PORG Ostrava má už 8 ročníků, přibyla anglická školka a základka

PORG Ostrava se stabilizoval jak počtem studentů, tak pedagogickým sborem. V letošním roce jsme úplným gymnáziem, máme už osm ročníků.   celý článek

Johann Gregor Mendel, zakladatel genetiky, se narodil ve Vražném.
Johann G. Mendel se narodil před 195 lety ve Vražném na Novojičínsku

Být Johannem Gregorem Mendelem a hledat v krajině kolem své rodné vsi místo, kde je dobré posedět, vybral bych asi přesně to, kde Johann se svou sestrou...  celý článek

Investoři stále čelí požadavkům BOZP.
Investoři stále čelí požadavkům BOZP

Pro mnoho zadavatelů staveb je posouzení potřeby koordinátora BOZP na staveništi stále velkou neznámou. V roce 2016 došlo k zásadním legislativním změnám v...  celý článek

Okurková limonáda v 7 minutách!
Okurková limonáda v 7 minutách!

Vyměňte kupované limonády za domácí.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.