Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ostrava mění svou tvář. S jejím potenciálem se otevírají stále další možnosti vzdělání. Studujte to, o čem sníte, a buďte svými dovednostmi zajímaví pro zaměstnavatele. Univerzitní vzdělání vám ukáže nejlepší cestu k uplatnění. Už nyní můžete vybírat ze studijních oborů na akademický rok 2015/2016.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost | foto: Ostravská univerzita

Individuální přístup a studium v zahraničí vám rozšíří obzory

Ostrava nabízí všestranné vyžití pro studium i studentský život. Výuka na Ostravské univerzitě probíhá dynamicky a její rytmus určují učitelé – badatelé, studenti a dobré organizační a IT zázemí.

Najdete zde širokou škálu tradičních i jedinečných oborů a řadu pracovišť, kde má výuková a výzkumná činnost vynikající parametry. Anonymním přednáškovým sálům je konec. 

Ostravská univerzita si zakládá na individuálním přístupu ke každému studentovi. Jedině tak může být vaše vzdělávání skutečně efektivní. Příležitost ukázat své schopnosti dostanete už v průběhu studia. Na této vysoké škole se totiž můžete stát součástí nového trendu zapojování studentů (zvláště magisterských a doktorských studií) do výzkumných aktivit pracovišť.

Dobrým studentům, kteří se chtějí posunovat stále dál, umožňuje univerzita studium v zahraničí v rámci ERASMU+.

Která fakulta bude ta pravá?

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Filozofická fakulta sídlí v samém centru Ostravy blízko chrámů a divadel, nabízí filologické (angličtina, němčina, francouzština, španělština, polština, ruština, čeština, latina), filozofické, historické obory a obory z teorie umění, psychologie a sociologie.

Pedagogická fakulta sleduje při tradiční přípravě učitelů a vychovatelů aktuální a moderní směry a nabízí širokou praxi již během studia na výlučných institucích. Řídí se heslem: „Spokojený student – úspěšný absolvent!“

Přírodovědecká fakulta nabízí obory s uplatněním v praxi. Má prospěchová i motivační stipendia. Vyučující a studenti mají k dispozici moderní technické zázemí. Studenti jsou zapojování do vědecko-výzkumných úkolů.

Fakulta sociálních studií úzce propojuje studium s praxí, její studenti mohou realizovat část studia v zahraničí. Absolventi sociálních oborů (např. sociální politika, zdravotně-sociální péče) nacházejí dobré uplatnění.

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Lékařskou fakultu profiluje celá škála nelékařských oborů a obor Všeobecné lékařství. Absolventi jsou odborníci jak po teoretické, tak praktické stránce, jejich uplatnitelnost na trhu práce je stoprocentní. Už během studia pracují posluchači s pacienty, s moderními přístroji.

Fakulta umění jako jediná v ČR umožňuje studium v oblastech výtvarného a hudebního umění. Grafika, kresba, malba, intermediální umění, tvůrčí fotografie a sochařství naplňují umění výtvarná, hra na nástroje a zpěv dává příležitost talentům v oblasti hudebního umění.

Existuje mnoho důvodů pro studium v každém věku

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Univerzita vytváří podmínky, aby řadu oborů mohli studovat také studenti se specifickými potřebami. Činnosti s tím spojené koordinuje Centrum Pyramida. Je s to zabezpečit optimální podmínky a podpůrná opatření pro efektivní zvládnutí nároků přijímacího řízení i celého studia.

Co to znamená pro budoucí čerstvé absolventy gymnázií a středních škol, pro ty, kdo chtějí změnit směr svého životního putování, pro ty, kdo si potřebují prohloubit znalosti, aby získali nebo si udrželi vysněné zaměstnání? 

Znamená to vybrat si z nabídky bakalářských, navazujících magisterských, dlouhých magisterských, doktorských programů. Nejjednodušší cestou jsou webové stránky www.osu.cz, kde si v záložce Přijímací řízení vyberete Nabízené obory. Zadáte klíčová slova, vyberete stupeň vzdělávání a potom už si můžete nabízené obory prohlížet, přemýšlet nad celým obsahem studijního oboru, zvažovat podmínky přijímacího řízení a podat elektronickou přihlášku. 

Stačí zadat fakultu, vybrat si z aktuálních oborů, podat elektronickou přihlášku a do 28. 2. 2015 zaplatit poplatek za přijímací řízení. Potom už zbývá jen úspěšně vykonat přijímací zkoušku a STÁT SE STUDENTEM JEDNÉ Z FAKULT OSTRAVSKÉ UNIVERZITY!

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Zvyšte s Ostravskou univerzitou svou šanci na skvělou budoucnost

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Brose CZ patří k nejlepším zaměstnavatelům v ČR

Brose CZ patří k nejlepším zaměstnavatelům v ČR

Společnost Brose CZ se závody v Kopřivnici a Rožnově pod Radhoštěm získala jako jediná firma v Moravskoslezském kraji...

Zadarmo budou moci do práce jezdit i zdravotníci

Zadarmo budou moci do práce jezdit i zdravotníci

Moravskoslezský kraj rozšiřuje projekt Zaměstnanecká mobilita, který má zastavit odliv lidí z regionu a pomoci firmám...

Otevírání turistické sezóny v Opavském Slezsku

Otevírání turistické sezóny v opavském slezsku

Vydejte se na tuto akci historickým vlakem, dopoledne z Ostravy a odpoledne z Hlučína. Vlakem z Ostravy přijede na...

Najdete na iDNES.cz