Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zvolte plastová okna pro úsporu energie

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Požadavky na úspory energií představují pro výrobce stavebních materiálů stálý tlak na inovace. Okny může unikat až 40 % energií, nová plastová okna Otherm Sigma Plus a Pasiv omezují ztráty na minimum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvolte plastová okna pro úsporu energie | foto:  Window Holding a.s.

Otherm je špičkový výrobce plastových a hliníkových oken. V sortimentu značky Otherm našly své místo nové a technologicky vyspělá plastová okna Otherm Sigma Plus a Otherm Pasiv.

Nová plastová okna Otherm plní nejmodernější požadavky zákazníků na vzhled a technické parametry oken. Nové profily vynikají izolačními vlastnostmi, které snižují náklady na vytápění domu nebo bytu a současně poskytují špičkovou stálost tvarů oken a dveří.

Otherm Sigma Plus: kvalita s exkluzivním vzhledem

Plastová okna Sigma Plus se vyznačují exkluzivními a atraktivními tvary, vyváženými proporcemi a dynamickou optikou. Tvar křídlového profilu je výrazně zaoblený. Okenní profily se vyznačují předsazeným křídlem, které snižuje riziko zatékání při prudkých srážkách.

Plastová okna Sigma Plus snižují díky masivní stavbě profilu se 7 komorami výdaje za vytápění. Stavební hloubka křídla je 82 mm, rámová hloubka je 76 mm. Při použití izolačního trojskla splňují tato plastová okna požadavky pro nízkoenergetické domy.

Výborné statické vlastnosti a tvarovou stálost plastových oken a dveří zaručuje ocelová výztuha tloušťky 2 mm v rámu i křídle okna a tloušťka vnějších stěn profilu 3 mm. Tím profil splňuje přísná kritéria platné normy pro plastový profil třídy A. Ke zvýšení ochrany domova přispívají dva bezpečnostní rámové uzávěry v základní sadě kování.

Otherm Pasiv: moderní okenní profily pro maximální zateplení

Plastová okna Pasiv jsou řešením pro bezpečná a energeticky co nejúspornější okna. Otherm Pasiv splní nejpřísnější kritéria i velmi náročných zákazníků. Šestikomorový systém s izolační vložkou a stavební hloubkou 90 mm splňuje nejvyšší standardy pro úspory energií. Součinitel prostupu tepla rámu i křídla s výztuhou Uf činí 0,9 W/m2K.

Okna se standardně osazují izolačními trojskly a hodí se tak do budov s velmi nízkou energetickou náročností. Součinitel prostupu tepla celým oknem dosahuje hodnoty Uw = 0,6 W/m2K.

Plastová okna Otherm Pasiv díky středovému těsnění a třem těsnícím rovinám zajišťují vyšší tepelnou i zvukovou izolaci, spolehlivě brání průniku chladu, průvanu či vlhkosti. Díky speciálně tvarovaným ocelovým výztuhám dosahuje profilový systém vynikajících statických vlastností a tvarové stálosti. Otherm Pasiv garantuje díky dvěma bezpečnostním uzávěrům v základní sadě kování zvýšenou odolnost proti vloupání.

Další informace o plastových oknech Otherm najdete na webových stránkách značky Otherm nebo vám je ochotně poskytnou partneři značky Otherm po celé ČR. Můžete také zavolat na infolinku 800 650 650.

Autor:
Témata: UFO

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Bydlení v zeleni, metropoli na dosah nabízí nové domy v Modřanském Háji

Bydlení v zeleni, metropoli na dosah? Modřanský Háj se rozšíří o 46 domů

Oblíbený rezidenční komplex Modřanský Háj se rozrůstá o 46 rodinných domů v dispozicích 4+kk až 5+1. Výstavba prvních z...

Luxusní sedací souprava, která dodá obývacímu pokoji šmrnc

Luxusní sedací souprava, která dodá obývacímu pokoji šmrnc

Současný trh se sedacími soupravami je poměrně rozmanitý, přičemž sehnat se dají jak větší modely do tvaru písmen L a...

Najdete na iDNES.cz