Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zvolte plastová okna pro úsporu energie

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00
Požadavky na úspory energií představují pro výrobce stavebních materiálů stálý tlak na inovace. Okny může unikat až 40 % energií, nová plastová okna Otherm Sigma Plus a Pasiv omezují ztráty na minimum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zvolte plastová okna pro úsporu energie | foto:  Window Holding a.s.

Otherm je špičkový výrobce plastových a hliníkových oken. V sortimentu značky Otherm našly své místo nové a technologicky vyspělá plastová okna Otherm Sigma Plus a Otherm Pasiv.

Nová plastová okna Otherm plní nejmodernější požadavky zákazníků na vzhled a technické parametry oken. Nové profily vynikají izolačními vlastnostmi, které snižují náklady na vytápění domu nebo bytu a současně poskytují špičkovou stálost tvarů oken a dveří.

Otherm Sigma Plus: kvalita s exkluzivním vzhledem

Plastová okna Sigma Plus se vyznačují exkluzivními a atraktivními tvary, vyváženými proporcemi a dynamickou optikou. Tvar křídlového profilu je výrazně zaoblený. Okenní profily se vyznačují předsazeným křídlem, které snižuje riziko zatékání při prudkých srážkách.

Plastová okna Sigma Plus snižují díky masivní stavbě profilu se 7 komorami výdaje za vytápění. Stavební hloubka křídla je 82 mm, rámová hloubka je 76 mm. Při použití izolačního trojskla splňují tato plastová okna požadavky pro nízkoenergetické domy.

Výborné statické vlastnosti a tvarovou stálost plastových oken a dveří zaručuje ocelová výztuha tloušťky 2 mm v rámu i křídle okna a tloušťka vnějších stěn profilu 3 mm. Tím profil splňuje přísná kritéria platné normy pro plastový profil třídy A. Ke zvýšení ochrany domova přispívají dva bezpečnostní rámové uzávěry v základní sadě kování.

Otherm Pasiv: moderní okenní profily pro maximální zateplení

Plastová okna Pasiv jsou řešením pro bezpečná a energeticky co nejúspornější okna. Otherm Pasiv splní nejpřísnější kritéria i velmi náročných zákazníků. Šestikomorový systém s izolační vložkou a stavební hloubkou 90 mm splňuje nejvyšší standardy pro úspory energií. Součinitel prostupu tepla rámu i křídla s výztuhou Uf činí 0,9 W/m2K.

Okna se standardně osazují izolačními trojskly a hodí se tak do budov s velmi nízkou energetickou náročností. Součinitel prostupu tepla celým oknem dosahuje hodnoty Uw = 0,6 W/m2K.

Plastová okna Otherm Pasiv díky středovému těsnění a třem těsnícím rovinám zajišťují vyšší tepelnou i zvukovou izolaci, spolehlivě brání průniku chladu, průvanu či vlhkosti. Díky speciálně tvarovaným ocelovým výztuhám dosahuje profilový systém vynikajících statických vlastností a tvarové stálosti. Otherm Pasiv garantuje díky dvěma bezpečnostním uzávěrům v základní sadě kování zvýšenou odolnost proti vloupání.

Další informace o plastových oknech Otherm najdete na webových stránkách značky Otherm nebo vám je ochotně poskytnou partneři značky Otherm po celé ČR. Můžete také zavolat na infolinku 800 650 650.

Autor:
Témata: UFO

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Bona Spray Mop dokonalým pomocníkem v domácnosti

Bona Spray Mop dokonalým pomocníkem v domácnosti.

Úklid podlah snadno, efektivně a rychle a bez použití kbelíku s vodou. Bona Spray Mop je dokonalý pomocník nejen v...

Sedm důvodů proč si pořídit houpací síť

Sedm důvodů proč si pořídit houpací síť.

Sotva se uvelebíte v houpací síti La Siesta, začnete se usmívat, po malé chvilce se dostaví pocit uvolnění a spolu s...

Pyrolytická kamna vám nabídnou teplo domova a významné úspory

Pyrolytická kamna vám nabídnou teplo domova a významné úspory.

Ani v letošním roce na nás zima nezapomene a brzy zavládne ve své plné síle. Jste na ni připraveni? Představujeme vám...

Najdete na iDNES.cz