Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Patřily k oblíbeným kratochvílím šlechty a při nejrůznějších oslavách a akcích si zachovaly oblibu dodnes - ohňostroje. Je libo ohňostroj s komponovanou hudbou, zahradní, denní, ve tvaru číslic nebo loga či sestavený ohňostroj, který si odpálíte sami? Žádný problém, kontaktujte PYRO SERVIS

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ohňostroje dnes tvoří zlatou tečku mnoha kulturních i společenských událostí. | foto: Pyroservis

Firma PYRO SERVIS vám připraví a provede ohňostroj na míru, jaký si sami vyberete. Záleží, kolik chcete investovat a jaká je vaše představa. Malé, střední, velké i gigantické ohňostroje nabízí v zajímavé kombinaci pyrotechnických výrobků, výjimkou nejsou atraktivní efekty, například výškové finále.

Rozsviťte vaši svatbu nebo party

Chcete vyšperkovat vaše „Ano“ gejzírem na obloze? Už s malým ohňostrojem se můžete těšit na efekty ve výšce třiceti až čtyřiceti metrů. Nepřijdete o oblíbené palmy, chryzantémy, světlice mířící k vzhůru k nebi či ohňostrojové fontány. Malý ohňostroj stejně dobře poslouží při oslavách narozenin, dá se využít na různých párty či při firemních akcích. Pořídíte ho už od tisícovky za minutu. V případě zájmu vám PYRO SERVIS uspořádá na klíč celou oslavu.

Kombinaci více efektů a větší intenzitu skýtá střední ohňostroj využívaný často jako vyvrcholení kulturních akcí. Často po něm sáhnou při různých příležitostech obce a parádu udělá i na Silvestra.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Velký ohňostroj

Velké pozemní a výškové efekty s vysokou intenzitou odpalování zažijete při velkém ohňostroji. U něj se cena pohybuje kolem 15 000 Kč od jedné minuty. Technické efekty si sami vyberete díky ukázkovému CD, s organizátory zároveň zkonzultujete scénář a upravíte detaily. Finální cena se vždy odvíjí podle pyrotechnické skladby výrobků, délky trvání a prostoru k odpalování v bezpečné vzdálenosti od diváků.

Velký ohňostroj využívají při oslavách velké firmy, obce i města, hodí se při pořádání historických slavností a samozřejmě na Silvestra.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Sestavené ohňostroje

O slušnou podívanou a zajímavé zpestření vaší oslavy nebo zábavné akce se můžete postarat i sami, pokud sáhnete po sestaveném ohňostroji na jedno zapálení. PYRO SERVIS má v nabídce 16 typů takových ohňostrojů s jednoduchým odpálením v cenových relacích od 1 199 Kč (bez DPH) až do 10 999 Kč, viz. sestavené ohňostroje.

Sestavy mají různé zvukové i světelné efekty, které se mění přibližně po třiceti sekundách a postupně zesilují do závěrečného finále. Sestava se umisťuje na rovnou plochu 30 až 50 metrů od diváků. Pak už jen stačí zapálit zápalnou šňůru a maximálně do pěti sekund se spustí ohňostroj. Podrobný návod a bezpečnostní pokyny jsou součástí každé dodávky.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Nebojte se zeptat

Pokud se rozhodnete pro ohňostroj od PYRO SERVISU, sami si můžete stanovit cenu. Na výběr budete mít zajímavé nejmodernější efekty, neboť firma pravidelně sleduje nové trendy v oboru. Některé si můžete prohlédnout na CD, k dispozici jsou rovně ukázky ohňostrojů na DVD či přímo na stránkách firmy. 

Přímo u vás vám rovněž firma ochotně poradí, jaký typ ohňostroje je pro dané prostředí vhodný. Sestavené ohňostroje lze nakupovat v e-shopu, kde má firma dále v nabídce speciální efekty, fontány, létající lampiony štěstí či party doplňky. 

Více na www.ohnostroje-cz.cz a www.SestaveneOhnostroje.cz.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS
Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz