Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Patřily k oblíbeným kratochvílím šlechty a při nejrůznějších oslavách a akcích si zachovaly oblibu dodnes - ohňostroje. Je libo ohňostroj s komponovanou hudbou, zahradní, denní, ve tvaru číslic nebo loga či sestavený ohňostroj, který si odpálíte sami? Žádný problém, kontaktujte PYRO SERVIS

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ohňostroje dnes tvoří zlatou tečku mnoha kulturních i společenských událostí. | foto: Pyroservis

Firma PYRO SERVIS vám připraví a provede ohňostroj na míru, jaký si sami vyberete. Záleží, kolik chcete investovat a jaká je vaše představa. Malé, střední, velké i gigantické ohňostroje nabízí v zajímavé kombinaci pyrotechnických výrobků, výjimkou nejsou atraktivní efekty, například výškové finále.

Rozsviťte vaši svatbu nebo party

Chcete vyšperkovat vaše „Ano“ gejzírem na obloze? Už s malým ohňostrojem se můžete těšit na efekty ve výšce třiceti až čtyřiceti metrů. Nepřijdete o oblíbené palmy, chryzantémy, světlice mířící k vzhůru k nebi či ohňostrojové fontány. Malý ohňostroj stejně dobře poslouží při oslavách narozenin, dá se využít na různých párty či při firemních akcích. Pořídíte ho už od tisícovky za minutu. V případě zájmu vám PYRO SERVIS uspořádá na klíč celou oslavu.

Kombinaci více efektů a větší intenzitu skýtá střední ohňostroj využívaný často jako vyvrcholení kulturních akcí. Často po něm sáhnou při různých příležitostech obce a parádu udělá i na Silvestra.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Velký ohňostroj

Velké pozemní a výškové efekty s vysokou intenzitou odpalování zažijete při velkém ohňostroji. U něj se cena pohybuje kolem 15 000 Kč od jedné minuty. Technické efekty si sami vyberete díky ukázkovému CD, s organizátory zároveň zkonzultujete scénář a upravíte detaily. Finální cena se vždy odvíjí podle pyrotechnické skladby výrobků, délky trvání a prostoru k odpalování v bezpečné vzdálenosti od diváků.

Velký ohňostroj využívají při oslavách velké firmy, obce i města, hodí se při pořádání historických slavností a samozřejmě na Silvestra.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Sestavené ohňostroje

O slušnou podívanou a zajímavé zpestření vaší oslavy nebo zábavné akce se můžete postarat i sami, pokud sáhnete po sestaveném ohňostroji na jedno zapálení. PYRO SERVIS má v nabídce 16 typů takových ohňostrojů s jednoduchým odpálením v cenových relacích od 1 199 Kč (bez DPH) až do 10 999 Kč, viz. sestavené ohňostroje.

Sestavy mají různé zvukové i světelné efekty, které se mění přibližně po třiceti sekundách a postupně zesilují do závěrečného finále. Sestava se umisťuje na rovnou plochu 30 až 50 metrů od diváků. Pak už jen stačí zapálit zápalnou šňůru a maximálně do pěti sekund se spustí ohňostroj. Podrobný návod a bezpečnostní pokyny jsou součástí každé dodávky.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS

Nebojte se zeptat

Pokud se rozhodnete pro ohňostroj od PYRO SERVISU, sami si můžete stanovit cenu. Na výběr budete mít zajímavé nejmodernější efekty, neboť firma pravidelně sleduje nové trendy v oboru. Některé si můžete prohlédnout na CD, k dispozici jsou rovně ukázky ohňostrojů na DVD či přímo na stránkách firmy. 

Přímo u vás vám rovněž firma ochotně poradí, jaký typ ohňostroje je pro dané prostředí vhodný. Sestavené ohňostroje lze nakupovat v e-shopu, kde má firma dále v nabídce speciální efekty, fontány, létající lampiony štěstí či party doplňky. 

Více na www.ohnostroje-cz.cz a www.SestaveneOhnostroje.cz.

Zvedněte oči k nebesům a my je pro vás rozzáříme, hlásá PYRO SERVIS
Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Přinášíme řešení pro firmy, které hledají vysokou kvalitu, dlouhou životnost a partnera, který dokáže řešit také...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Jak se dostat na střední školu v USA?

Jak se dostat na střední školu v USA?

Studium na americké střední škole je nesporně snem mnoha teenagerů. A protože sny se mají plnit, je nejvyšší čas se na...

Najdete na iDNES.cz