Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zumba, fenomén posledních let. Taneční škola Dynamic vás přesvědčí proč

Komerční sdělení   10:28aktualizováno  10:28
Zumba je energetické cvičení v latinskoamerickém rytmu, u kterého se rozhodně nebudete nudit! A protože je zumba skutečně dynamická, tak tu pravou nabízí Taneční škola DYNAMIC v Brně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ZUMBA párty | foto: Taneční škola Dynamic, s.r.o.

Taneční škola DYNAMIC působí v Brně už od roku 1992. Před dvěma lety došlo v Brně – Zábrdovicích k výstavbě nového moderního centra, kde najdete veškeré služby, včetně fenoménu s názvem zumba, pod jednou střechou.

Největší snahou TŠ Dynamic je poskytnout klientům nejen rozsáhlý výběr z různých tanečních stylů, ale především poskytnout služby na maximální možné úrovni. V Taneční škole Dynamic pracují profesionální lektoři, se kterými se naučíte techniku tance, a zároveň se pro vás stane cvičení aktivitou, která vás bude bavit.

Nejlepší  ZUMBA v Brně

Taneční škola v centru Brna

Od 3. října 2011 otevřela Taneční škola Dynamic v Brně další centrum, kde se tančí Zumba na Dobráku. Nachází se na adrese Dobrovského 29, Brno.

Taneční škola Dynamic provozuje zumbu již druhým rokem a každý den si získává nové příznivce. Na lekcích se kombinují prvky aerobiku a tance a také rychlé a pomalé rytmy, čímž dochází k efektivnímu spalování tuků a především tvarování postavy.

Nemusíte být zkušeným tanečníkem, jde především o hudbu, která vás do rytmu povede. ZUMBA ve vás vyvolá pocit, že jste v latinskoamerickém klubu, kde se necháváte pohltit salsou, latin hip hopem, merengue a dalšími tanečními styly včetně břišních tanců.

Zumba je pro všechny

ZUMBA párty II

Taneční škola Dynamic nabízí různé druhy zumby přesně podle vašich potřeb a přání. Zumba Gold je určena ženám zralejšího věku a spočívá především v pomalejších tanečních rytmech.

Novinkou je Zumba Toning, kde se cvičí se speciálními činkami a dochází tak k posilování především vrchní části těla. Na Zumbu Tomic můžete vzít děti už od 4 let a sama si tak zajít na svoji lekci. P

okud máte děti menší, můžete dát dítě do dětského koutku, který je přímo v tanečním centru a nic vám tak nebrání v tom, zajít si zacvičit. Po cvičení si můžete s přáteli zajít posedět do příjemné kavárny.

Taneční škola DYNAMIC pořádá pravidelně ZUMBA MEGA PÁRTY, na kterou jsou pozváni také špičkoví lektoři ze zahraničí, kteří ve vás skutečně rozproudí krev. Jde o celodenní akci, na kterou může přijít kdokoli, koho zumba baví nebo ji chce vyzkoušet.

Většinou je spojena také s doprovodným programem, jako je například líčení či výživové poradenství. Prostě den, kdy si zatančíte, dozvíte se něco zajímavého, poznáte nové přátele a hlavně se pobavíte.

Vyzkoušejte si, jaká zumba vlastně je. A navíc zcela zdarma

Taneční škola Dynamic nyní nabízí první hodinu zumby zdarma. Neváhejte tedy přijít a vyzkoušet si, jaká zumba vlastně je. Jistě z ní odejdete s pozitivní náladou a budete se těšit na další hodiny.

taneční sál

Rezervace, rozvrhy a více informací naleznete na www.dancefitness.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Zažijte svět inteligentní domácnosti, navštivte Somfy Experience centrum

Zažijte svět inteligentní domácnosti – navštivte Somfy Experience centrum.

Inteligentní řízení domácnosti i kanceláře se stává součástí našich životů. A také finančně dostupnou věcí, kterou...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz