Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zubní klinika Erpet Medical: bezbolestný zubař je samozřejmostí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo se bojí zubaře, je zbabělec. Kdo se k němu těší, je nejspíše masochista. A kdo se pohybuje na hranici a rád by nadobro vyprovodil "motýlky ze žaludku", ten ať zkusí zubní kliniku Erpet Medical, kde najde bezbolestného zubaře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krásné zuby se zubní klinikou Erpet Medical | foto: Erpet Medical s.r.o.

Zubní klinika ERPET MEDICAL CENTRUM letos v únoru oslavila již čtvrté narozeniny. Najdete ji v Praze 1, v Pštrossově ulici 10 – tedy přímo v centru naší metropole – pět minut chůze od Národního divadla, či Karlova náměstí.

Zubní klinika sídlí v budově, která v letech 2005 – 2006 prošla celkovou rekonstrukcí. Ve stomatologických ordinacích ERPET MEDICAL CENTRA je poskytována komplexní odborná péče a samozřejmostí je profesionální a vstřícný přístup personálu. Prioritou při ošetření je pohodlí klienta a heslo "bezbolestný zubař".

"Naše ERPET MEDICAL CENTRUM již pátým rokem poskytuje ošetření klientům v devatenácti ordinacích, lékaři mají k dispozici i dva chirurgické sály, které jsou využívány zejména k implantologii či extrakcím a samozřejmě k veškerým ostatním chirurgickým zákrokům, a dvě ordinace dentální hygieny. Přímo v budově se nachází plně digitální RTG pracoviště a také zubní laboratoře, což umožňuje nabídnout klientům veškeré služby ambulantní stomatologie pod jednou střechou," představuje zubní kliniku jednatel společnosti ERPET MEDICAL s. r. o. a vedoucí lékař MUDr. Jan Procházka.

Moderní a příjemný interiér kliniky i zubních a ostatních ordinací působí na psychiku klienta uklidňujícím dojmem," dodává Dr. Procházka.

Recepce zubní kliniky Erpet Medical

Prevence onemocnění zubů

Konkrétněji mezi nabízené služby této zubní kliniky patří běžné preventivní kontroly, které by měl každý absolvovat zhruba dvakrát do roka. V některých případech častěji – například u pacientů s chronickou parodontitidou. Výjimečně, u některých pacientů s minimální kazivostí a perfektní domácí hygienou, jsou dostačující preventivní prohlídky jednou za rok.

Tuto preventivní prohlídku doporučují lékaři zubní kliniky ERPET MEDICAL CENTRUM téměř vždy spojit s ošetřením u dentální hygienistky, která provádí instruktáž domácí péče o chrup, dokonale odstraní zubní kámen a plak v dutině ústní a seznámí klienta s pomůckami určenými ke správnému čištění zubů.

Po provedené instruktáži je samozřejmě možno si doporučené pomůcky (mezizubní kartáčky, dentální nitě atd.) zakoupit přímo v recepci kliniky.

Dentální hygiena se v poslední době stává velmi důležitou součástí preventivní stomatologie. Pravidelné ošetření u dentální hygienistky a dále správné čištění zubů s použitím správných pomůcek rapidně omezuje vznik zubního kazu a vznik, lidově řečeno, "parodontózy".

Toto ošetření je bohužel plně hrazeno klientem, ale náklady vynaložené jednou až dvakrát ročně na toto ošetření, ušetří mnoho výdajů za implantáty a protetické práce ve vyšším věku, zejména u klientů s nadměrnou tvorbou zubního plaku a kamene.

Erpet ordinace

Bezbolestný zubař pro akutní bolest zubů

Pokud se přece jen i přes pravidelné preventivní návštěvy u stomatologa a dentální hygienistky vyskytne problém, na zubní klinice ERPET MEDICAL CENTRUM se dá vyřešit bezbolestně v rámci motta zubní kliniky "bezbolestný zubař".

Úzkostliví pacienti většinou odkládají návštěvu stomatologa až do doby, kdy je bolest neúnosná. Bohužel ošetřování takových stavů může být potom pro pacienta často opět velmi nepříjemné.

"Tomuto může pomoci vstřícný a příjemný personál zubní kliniky – od recepčních až po sestřičky v ordinaci a dále samozřejmě použití lokální anestezie či analgosedace u složitějších výkonů. Analgosedace se provádí za přítomnosti anesteziologa. Při této metodě se u klienta navodí stav, při kterém s ošetřujícím stomatologem spolupracuje bez nepříjemných zážitků. Po skončení má klient dojem, že zákrok proběhl při uspání," říká MUDr. Jan Procházka ze zubní kliniky.

Samozřejmostí jsou služby od běžného ošetření zubních kazů po estetickou stomatologii. Mezi další nabízené služby patří také zhotovení protetických prací – korunek, můstků, částečných a celkových náhrad snímacích, či fixních. Pohotovostní služba o víkendech či svátcích je samozřejmě také jednou z důležitých nabízených služeb.

Erpet logo

Kontakt

Pštrossova 10, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 221 595 000
Pohotovost – mobil: +420 724 511 547
e-mail: recepce@medical.erpet.cz
www.erpetmedical.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz