Získat opět krásnou pleť vám pomůže plazmový generátor Plexr

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potřebuje váš obličej lifting? Trápí vás povadlá pokožka na krku? Objevily se na vašem těle bradavice? Máte akné, jizvy nebo pigmentaci? Se všemi vyjmenovanými a dalšími problémy si hravě poradí plazmový generátor Plexr, a to jemně, bez řezu, modřin a jizev!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Získat opět krásnou pleť vám pomůže plazmový generátor Plexr | foto: Laserové centrum Pardubice

Plazmový generátor GMV Plexr poslední generace ionizuje plyny mezi pokožkou a přístrojem a dochází tak ke tvorbě plazmy. Nežádoucí tkáň se odstraňuje sublimační metodou (odpařením). Tímto zákrokem, který je velmi jemný, lze korigovat i nezdařené chirurgické zákroky.

Používá se také pro korekci horního a dolního víčka, celkové omlazení pokožky, odstraňování fibromů a bradavic, xantelazmat a dyskeratózy.

„Plexr jsme pro naši kliniku zakoupili před rokem. Používáme ho denně při mnoha nejrůznějších zákrocích a mohu potvrdit jeho pozitivní výsledky. Máme již hodně zkušeností a ošetřených spokojených pacientů,“ prozradila MUDr. Drahomíra Kotlářová, majitelka Laserového centra Pardubice.

Plazmový generátor Plexr: Jak ošetření probíhá?

Samotnému zákroku předchází lokální povrchová anestezie přípravkem Emla. Následně 45 minut relaxujete, než znecitlivění začne působit. Při ošetření pak vzniká malý elektrický oblouk podobný blesku způsobenému ionizací plynů obsažených ve vzduchu (plazma). Cílená tkáň se pak odpaří, a to bez přenosu tepla do ostatních tkání. Pomocí laserové biostimulace pak proběhne příprava na hojení. Závěrem nechybí doporučení o pooperační péči.

Získat opět krásnou pleť vám pomůže plazmový generátor Plexr
Získat opět krásnou pleť vám pomůže plazmový generátor Plexr

Ošetření je díky injekční anestezii bezbolestné. Komfortní hojení zase zajišťuje speciální korektor, který si pacient zakoupí. Efekt je okamžitě viditelný, po vyloupnutí strupů je pokožka růžová a bez jizev.

„Tento velmi šetrný způsob léčby je vyhledáván pacienty kvůli výborným výsledkům zákroku a opravdu rychlému hojení, které trvá 5 až 8 dní po zákroku. Pátý den se vyloupne stroupek, sedmý den po již můžete zpátky do práce a běžných aktivit. Zákrok je téměř bezbolestný, povrchová anestezie Emla začne působit 45 minut po aplikaci, pak provádíme zákrok. Díky šetrnosti plazmy nejsou ani po zákroku vidět modřinky, zákrok je dá se říct neviditelný, proto je vyhledávaný i muži,“ uvedla MUDr. Drahomíra Kotlářová.

Ošetření je čím dál oblíbenější díky lehkému průběhu hojení a cenové dostupnosti. V Laserovém centru Pardubice ošetřují muže, ženy, ale i děti, které trápí například bradavice.

Svěřte se do rukou specialistů

Laserové centrum Pardubice se řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice. Nachází se v lukrativní části Pardubic, téměř v centru, přesto je parkování pro klienty zcela zdarma. Výborná je také dostupnost hromadnou dopravou.

Tým zaměstnanců vám nabídne malé občerstvení a je připraven se o vás vždy dobře postarat. Laserové centrum se letos stalo také školicím centrem pro lékaře, kteří budou pracovat s nejmodernějšími lasery. Zaručuje tak neustálou obnovu strojového parku i vzdělanost svého personálu.

Více informací najdete na www.lcentrum.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. je cestovní kancelář, která se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí – má...

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Zahraniční investoři hledají v České republice zaměstnance, kteří ovládají nejméně jeden cizí jazyk. Jak jsou na tom...

Ministerstvo průmyslu poradí, jak podnikat na vnitřním trhu EU

Ministerstvo průmyslu poradí, jak podnikat na vnitřním trhu EU

Ministerstvo průmyslu a obchodu zve na cyklus regionálních seminářů Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních...

Najdete na iDNES.cz