Zahradu snů pomohou vytvořit jezírkové folie a plachty na fóliovníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Období podzimu láká k přemýšlení, jak na příští sezónu svou zahradu ještě více vyšperkovat, aby byla krásnější a přinášela více chutných plodů. Užitečnými pomocníky jsou jezírkové folie a plachty na fóliovníky. Vypěstujete s nimi více voňavé zeleniny a splníte si svůj sen o jezírku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vytvořte pomocí jezírkové folie nebo plachty na fóliovníky zahradu snů. | foto: Jan Kolář - Folie

Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte ze zahrady vlastní kousek ráje! Můžete postavit nový fóliovník pro pěstování domácí zeleniny, zakrýt pergolu či bazén, zasítit pískoviště pro děti nebo založit zahradní jezírko plné leknínů a zlatých rybiček. To vše za skvělou cenu!

Jezírkové folie na míru

Ryze česká rodinná firma FOLIE-PLACHTY vyrábí přesně na míru kaučukové i PVC jezírkové folie, které mají dobrou průtažnost, jsou přizpůsobivé členitosti podkladu a odolné proti prorůstání kořínků rostlin nebo protržení. Zároveň brání ztrátám vody průsakem a snadno se pokládají.

Vytvořte pomocí jezírkové folie nebo plachty na fóliovníky zahradu snů.

Jezírkové folie jsou vhodné nejen k izolaci jezírek, ale i rybníků, požárních nádrží, drobných vodních rezervoárů či zavlažovacích nádrží. Značnou výhodou těchto fólií, které jsou svářené horkým vzduchem, je dlouhá životnost. Dožívají se více než neuvěřitelných 30 let. 

Navíc mají vysokou pružnost. Kaučuková folie zůstává pružná i při nízkých teplotách do -60 °C, což umožňuje celoroční používání i pokládku. Dokonce neobsahuje žádné ftaláty, ani jiná změkčovadla. Na sváření folií horkým vzduchem je společnost FOLIE-PLACHTY certifikována.

Vytvořte pomocí jezírkové folie nebo plachty na fóliovníky zahradu snů.

A jak se jezírkové folie pokládají? Do vyhloubené jámy položíte na dno jezírkovou folii a okraje upevníte například kameny. Pak už jen stačí napustit vodu, vysadit rostliny a do nového působiště vypustit třeba rybičky nebo kachny.

Kvalitní plachty na fóliovníky

Plachty na fóliovníky si můžete vybrat v různých velikostech, nebo si je nechat zhotovit na míru. Dlouhou životnost za příznivou cenu zajistí kašírovaná fólie, která při celoročním provozu vydrží alespoň pět let. Tato vyztužená polyetylenová folie je vyrobená z PE-HD pásků a oboustranně povrstvené PE-LD folie. Spolehnout se můžete oproti jiným běžným produktům na podstatně vyšší mechanickou pevnost díky výztužné mřížce. Folie snese i velmi nízké a extrémně vysoké teploty a nenavlhne.

Vytvořte pomocí jezírkové folie nebo plachty na fóliovníky zahradu snů.

Oblíbená je také měkká a pružná třívrstvá folie Ginegar, která postupem času nezkřehne. Vnější vrstva ji udržuje po dlouhou dobu mimořádně pružnou a prostřední snižuje prostup tepla až o 20 %. V noci se tak ochlazuje pomaleji. Vnitřní vrstva zabraňuje srážení vody do kapek.

Společnost FOLIE-PLACHTY poskytuje na folii Ginegar záruku 5 let, ale při celoročním použití vám určitě bude dělat radost i více než 8 let.

Zakrývací sítě na pískoviště, bazény i pergoly

Ve firmě FOLIE-PLACHTY si určitě vyberete i zakrývací sítě, se kterými hravě zakryjete nejen pískoviště, bazény, pergoly a skleníky, ale i lešení nebo ploty.

Vytvořte pomocí jezírkové folie nebo plachty na fóliovníky zahradu snů.

Krycí sítě na pískoviště zkušení pracovníci firmy šijí ze zdravotně nezávadného PE-HD materiálu, který odolá i slunečním paprskům. Kraje jsou vyztužené lemováním a po obvodu osázené kovovými oky. Ostatní sítě mají okraje s otvory dvakrát hustě vypleteny.

Více informací najdete na www.folie-plachty.cz. Vyberte si ze široké nabídky produktů společnosti FOLIE-PLACHTY, která na tuzemském trhu úspěšně působí již více než 28 let.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství.

Předvánoční nákupy byly i tentokrát jen zahřívací kolečko. Ten pravý nákupní šrumec začíná pro většinu slevy chtivých...

Jak zjistit odposlech v místnosti

Jak zjistit odposlech v místnosti

Velmi často se setkáváme s dotazem, jak zjistit odposlech v místnosti. Jednoduchá otázka, na kterou není jednoduchá...

Najdete na iDNES.cz