Doporučujeme

MěÚ náměstí Osvobození

MěÚ náměstí Osvobození | foto: ATELIÉR MAUR s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vánoční osvětlení vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru

Patříte k těm, kteří koncem léta vyhlížejí jaro a nejraději by období plískanic a náledí úplně vynechali? To by ale byla věčná škoda. Vánoce přece mají něco do sebe! Zvlášť, když vaše město zdobí romantické vánoční osvětlení.

Ulice osvětlí tisíce žárovek, které se odrážejí v čerstvě napadaném sněhu. Tu krásu, kdy tmou září nejrůznější barvy, si mohou vychutnat nejen dospělí, ale i děti, protože se v zimních měsících stmívá už brzy odpoledne.

Není nic úžasnějšího než rozzářené oči dětí! Dopřejte jim vánoční osvětlení i ve vaší obci, ať mají krásné vzpomínky na vánoční procházky s rodinou.

Masarykovo náměstí

Tradiční vánoční osvětlení od českého výrobce

Širokou nabídku osvětlení nabízí společnost Ateliér Maur, která vnáší kouzlo Vánoc do vašich ulic a obchodů již více než čtvrt století.

Společnost Ateliér Maur vánoční výzdobu navrhuje, vyrábí, montuje, pronajímá a zajišťuje její kompletní servis. Originální výrobky Ateliéru Maur s certifikátem kvality si můžete osobně prohlédnout v předváděcích prostorech, které jsou součástí provozovny s dílnami, sklady a administrativním zázemím. To vše najdete na velkolepé ploše 17 000 m2.

Nejste si jisti, jak bude vánoční osvětlení vypadat právě u vás? Nechte si zcela zdarma připravit konkrétní nabídku s 3D animacemi.

Vánoční osvětlení vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru

Jaké vánoční osvětlení ozdobí vaší ulici?

Tradiční české vánoční ozdoby připomínají například žárovkové venkovní prvky jako hvězda, vločka či kometa. Jste spíše pro modernu? Sáhněte po LED světelných dekoracích.

Pro pravé kouzlo Vánoc rozhodně nesmějí chybět krásně osvětlené stromy poseté množstvím malých žlutě zářících teček, nebo velkými barevnými světly. Krásné jsou i rozličně blikající žárovky.

Vánoční osvětlení vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru

Na stromech by neměly chybět ani vánoční koule a další dekorace. Nádherné je také „kapající světlo“. Vodopádu světel docílíte pomocí světelných řetězů, sítí a závěsů. Ulice krásně doplňují i světelné girlandy, své přírodní zásoby stromů můžete doplnit i umělými nebo také větvemi a jehličím.

Více informací a kompletní sortiment najdete na www.ateliermaur.cz.

  • Nejčtenější

Šňůrkové náramky s českými granáty

Golf přilákal ve složité sezóně nové hráče

I vaše imunita potřebuje ochránit

Nejlepší ležák vaří v Holbě