Doporučujeme

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka | foto: PROXIM s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka

Také jste vždy toužili po jezírku s lekníny nebo okrasnými rybami, ale nevíte, jak na to, aby voda byla krásně průzračná a ryby v ní nestrádaly? Nebojte. Úprava vody v jezírkách vám s kvalitními přípravky nezabere moc času.

Koupací i okrasná jezírka vyžadují největší péči vždy po zimě. Je třeba z nich vybrat napadané listí a další nečistoty a následně použít přípravek ALGAE OXI na řasy usazené na dně a stěnách jezírka. Výskytu vláknitých řas v jezírku v průběhu léta pomáhá předejít SORBENT CFH, který také průběžně odstraňuje z vody fosfor.

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka

Jako prevence před výskytem řas, ale i v případě vzniku zeleného zákalu vody způsobeného jejich přemnožením dobře slouží tekutý přípravek FLOKULANT. Po jeho aplikaci dojde k vysrážení fosforu z vodního sloupce do formy vloček, které se sedimentují na dně jezírka. Tuto sraženinu následně odsajete. Pokud máte v jezírku ryby, rozložte dávkování přípravku a zajistěte přísun kyslíku, například proudem vody.

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka

Některé bakterie do jezírek jsou užitečné

V jezírku jsou ale zapotřebí užitečné bakterie. Pro obnovení přirozených biologických čisticích procesů aplikujte startovací bakterie v přípravku ČISTIČ BIO JEZÍREK, který následně používejte po celou sezónu. Přípravek obsahuje vyváženou kombinaci bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají nečistoty organického původu. Projasňuje tak vodu a nastavuje v ní biologickou rovnováhu.

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka

Krmiva pro okrasné ryby

Do jezírek neodmyslitelně patří okrasné ryby. Dopřejte jim kvalitní krmivo! Všechny výrobky pro okrasné ryby od společnosti PROXIM obsahují pečlivě vybrané kombinace látek potřebných pro zdravý růst ryb, speciální krmiva dokonce podporují konkrétní vlastnosti, například barevnost KOI kaprů.

Úprava vody v jezírkách je s profesionálními přípravky hračka

Úprava vody v jezírkách je se specialisty z firmy PROXIM snadná

Tradiční ryze česká společnost PROXIM je jedním z předních tuzemských výrobců a dodavatelů chemických přípravků a bioenzymatických produktů. Zároveň je specialistou v oblasti péče o vodu, spolupracuje s veřejnými bazény a aquaparky a angažuje se na odborných konferencích.

Firma PROXIM uspěla v prestižní soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2017. Získala cenu veřejnosti a v hodnocení odborné poroty obsadila 3. místo v kategorii malých firem.

Více informací, rady a prvotřídní produkty pro vaše okrasná i koupací jezírka od firmy PROXIM najdete na www.probazen.com.

PROXIM s.r.o.
Stará Obec 318
533 54 Rybitví
www.proxim.cz
e-shop: www.probazen.com