Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A to už je investice, která se vrací nevyčíslitelně. Možná jste si dokonce něco takového na začátku nového roku předsevzali. Relaxovat v infrasauně můžete i v obývacím pokoji.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11 karbonových topidel, podlahové topidlo, ionizátor, rádio/mp3 přehrávač, ale i světelnou terapii nebo praktickou poličku na nápoje. Nyní v povánočním výprodeji za cenu 39 990 Kč. | foto: Mountfield

Stres a oslabení vedoucí k řadě civilizačních chorob známe všichni. Do toho přijde v zimě snadno nachlazení, rýma nebo angina a jsme kratší nebo delší dobu doslova vyřazeni z provozu. Trendem zajišťujícím velmi kvalitní prevenci se staly právě infrasauny. Náš organismus získá díky saunování lepší obranyschopnost, pravidelnou regeneraci a pročišťování. Rázem tak získáte na vitalitě a dobijete baterky fyzických i psychických sil.

A dobrá zpráva, infrasaunu si dnes již můžete pořídit bez problému i do skromného interiéru. Modely nabízejí různá designová provedení, zapomeňte na nevzhledná monstra ze skandinávských lesů! Infrasauna pak bude jako součást vaší domácnosti velkým pomocníkem a příjemně podpoří pohodu a zdraví celé rodiny.

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Infrasauna Mariana pro 1 osobu je ideální i do menších bytů. Má 3 keramická topidla, vnější ovládací panel, střešní ventilaci i teplotní senzor. Nyní v povánočním výprodeji za cenu 13 990 Kč. | foto: Mountfield

Zažijete královské uvolnění svalového i psychického napětí! Pravidelné saunování má navíc řadu pozitivních účinků na zdraví! Zbavit se můžete bolestí, především pohybového aparátu. Pobyt v infrasauně zlepšuje funkci srdce, plic a ledvin. Díky nižším teplotám (kolem 40–60 °C), než jakých dosahují klasické sauny, ji mohou po poradě s lékařem využívat také kardiaci, astmatici a lidé s problémy krevního oběhu.

Saunování zvyšuje kvalitu pokožky. Pocení totiž vyplavuje nečistoty a odumřelé zbytky povrchové vrstvy kůže, pomáhá u některých typů alergií. A teď pozor, saunování vám příjemně pomůže do kondice! Za 30 minut v infrasauně spálíte totiž až 600 kcal a pravidelný pobyt v sauně pomáhá rovnoměrnému rozkládání kožního tuku.

Svou domácí infrasaunu umístíte třeba do zimní zahrady, doplníte s ní vybavení domácí posilovny nebo wellness koutku, ale menší modely skvěle padnou třeba i vaší koupelně nebo přímo ložnici. Nebojte, díky moderním technologiím v infrasauně nevzniká pára, ani nezahřívá své okolí. Užívat si ten slastný relax kdykoliv budete chtít, není nic nákladného! Celému systému infrasauny postačí jediná elektrická zásuvka a jeden pobyt v ní vás pak nebude stát více než 5 Kč. A co po příchodu z práce oceníte především? Pro váš luxusní odpočinek a prohřátí bude připravena do 10-15 minut po zapnutí.

Infrasauna Tonga pro 2 osoby má 6 karbonových topidel včetně 1 podlahového,...

Infrasauna Tonga pro 2 osoby má 6 karbonových topidel včetně 1 podlahového, ionizátor, rádio/mp3 přehrávač, anatomickou lavici i světelnou terapii. Nyní v povánočním výprodeji za cenu 29 990 Kč. | foto: Mountfield

Pobyt v infrasauně může být příjemnou meditací v teple a klidu, stejně tak nabízí chvíli s knihou nebo třeba pro příjemný rozhovor. Samozřejmě záleží na velikosti daného modelu, do některých se vejde i celá rodina. Užitečný ionizátor vzduch v kabině čistí a dezinfikuje, dodává mu tak doslova horskou kvalitu. Připravte si některou z vonných esencí a atmosféru tak skvěle doladíte. Každá z nich působí jinak, můžete tak svůj organismus i mysl uvolnit nebo naopak aktivovat.

Ať už budete mít náladu na dokonalou romantiku nebo divokou exotiku, vhodně zvolenou hudbu si v některých modelech infrasaun užijete díky zabudovanému rádio/mp3 přehrávači. Vychytávkou je pak tzv. chromoterapie. Interiér kabiny dotáhnete k dokonalosti volitelným tónem barevného osvětlení. Každá barva ovlivňuje naší psychiku a má tak zároveň výrazný vliv i na naší tělesnou energii. Např. žlutá naši mysl aktivuje, zelená harmonizuje, oranžová navodí pocit bezpečí a radosti, modrá uklidní, fialová pomůže s nespavostí a červená zbaví deprese.

Welness kosmetika. Foto: Mountfield

Welness kosmetika. Foto: Mountfield

Zkuste také speciální wellness kosmetiku, umocníte pozitivní účinky saunování na pleť. Použitím peelingové soli dosáhnete hloubkového čištění pokožky a urychlíte odstraňování odumřelých zbytků její povrchové vrstvy. Pokožce zároveň dodává důležité minerály včetně velice potřebného jódu. Glycerinový hydratační krém kůži blahodárně osvěžuje, a to je vlastnost, kterou oceníte nejen po saunování, ale téměř každodenně po manuální práci v bytě nebo na zahradě. Medový krém nad to zaručí pokožce ještě sametovou hebkost a příjemnou vůni.

Díky stavebnicovému systému předmontovaných panelů například z dřeva kanadského jedlovce ji kromě větších rodinných modelů zvládne do hodiny i jediný příležitostný montér s návodem v ruce.

Více na www.mountfield.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Prodávejte špičkové interiérové dveře s franchisou SOLODOOR

Prodávejte špičkové interiérové dveře s franchisou SOLODOOR

Interiérové dveře jsou klíčovou součástí domu či bytu. Hrají funkční i designovou roli. Rekonstrukce i stavby...

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Potřebujete mít jistotu?

Miroslav Ingeduld

Lidé odjakživa chtěli mít jistotu. Ta stoprocentní se v životě velmi těžko hledá, ale najít se v určitém ohledu dá,...

Najdete na iDNES.cz