Top nápady, díky kterým vytvoříte perfektní kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V práci trávíme minimálně třetinu života. Právě proto byste měli klást důraz na to, abyste se v práci cítili co nejlépe. Poradíme vám pár nápadů, jak si vytvořit pohodlné pracoviště, do kterého se budete každé ráno těšit.

Top nápady, díky kterým vytvoříte perfektní kancelář | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete po zaměstnancích nápady? Vytvořte jim k tomu podmínky

Atmosféra prostředí, ve kterém pracujeme, je klíčová pro naši spokojenost. Kvalitní a dobře vybavené kanceláře ovlivňují zdraví lidí, vztahy na pracovišti a konec konců i produktivitu. Nezáleží na tom, jestli patříte mezi start-upové firmy, malé či velké společnosti. Krásnou a dobře zařízenou kancelář si zaslouží všichni. Při zařizování pracovního prostoru myslete nejenom na pracovní zónu, ale také na místa pro odpočinek a prostory, kde se budou zaměstnanci neformálně setkávat nebo mít chvíli na oddech. Ty nejlepší nápady totiž nevznikají od stolu, ale právě během neformálních rozhovorů nebo aktivit.

Méně sick days? Pořiďte kvalitní židle

Základem pracoviště v kanceláři je samozřejmě dobrý a bytelný stůl včetně pohodlné a nastavitelné kancelářské židle. Ta je velmi důležitá pro zdraví zaměstnanců. Smyslem jejího pořízení by nemělo být jen to, aby měl zaměstnanec na čem sedět, ale také co nejvíce eliminovat bolesti zad, kterými trpí lidé se sedavým zaměstnáním. Až 25 % sick days si lidé berou kvůli bolestem pohybového aparátu. 

Svoje zaměstnance podporujte i v tom, aby se nebáli zvednout od stolu, prošli se, protáhli ztuhlé svaly a zčerstva opět zasedli k pracovnímu stolu. Do neformálních zón umístěte gauč, křeslo a fatboye, na které se mohou zaměstnanci natáhnout a změnit klasickou polohu sezení. Kancelář můžete doplnit i o pár gymnastických míčů.

Přineste do kanceláře trochu přírody

Květiny a různé dekorace udělají s interiérem opravdové zázraky. Zeleň působí dobře na psychiku, posiluje dobrou náladu a snižuje stres. Vybírejte do kanceláře květiny, které nejsou až tak náročné na údržbu. Zalévat je mohou buď pověření zaměstnanci nebo uklízečky. Ale pozor, rozhodně nedávejte do kanceláří květiny umělé. Nejenom, že nevypadají příliš vábně a po čase se na nich usazuje prach, ale hlavně nemají zdaleka stejný efekt, jako živá vegetace.

Kdo si hraje, nezlobí

Snažte se do kanceláře umístit věci, které mohou zaměstnanci využít k zábavě a oddychu. Je už na vás, jestli jim pořídíte Xbox, PlayStation nebo třeba stolní fotbal či pingpongový stůl. U takových aktivit prohloubí pracovníci své kolegiální vztahy, vyřeší palčivé problémy na neformální úrovni a přijdou na nové nápady. Vaši zaměstnanci tuto možnost velmi ocení a vynaložené úsilí se vám stonásobně vrátí.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Ministerstvo průmyslu poradí, jak podnikat na vnitřním trhu EU

Ministerstvo průmyslu poradí, jak podnikat na vnitřním trhu EU

Ministerstvo průmyslu a obchodu zve na cyklus regionálních seminářů Vnitřní trh EU z pohledu malých a středních...

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství.

Předvánoční nákupy byly i tentokrát jen zahřívací kolečko. Ten pravý nákupní šrumec začíná pro většinu slevy chtivých...

Rok 2019 uvítáme ohňostrojem nazvaným Praha svobodná

Rok 2019 uvítáme ohňostrojem nazvaným Praha svobodná

Pět tematických obrazů, z nichž každý symbolizuje jednu etapu revoluce v roce 1989, bude tvořit pražský novoroční...

Najdete na iDNES.cz