Doporučujeme

Kavˇ¦¦ˇ¦¨§˘rnička z Cihliček. Stavebnice „Cihličky pro...

Kavˇ¦¦ˇ¦¨§˘rnička z Cihliček. Stavebnice „Cihličky pro dˇ¦¦ˇ¦¨§ˇ¦¦ˇ§ˇětičkyˇ¦¦¦ˇ¦¦ă umožˇ¦¦ˇ¦¨§ľuje dˇ¦¦ˇ¦¨§ˇ¦¦ˇ§ˇětem vytvořit si vlastnˇ¦¦ˇ¦¨§Ş svˇ¦¦ˇ¦¨§ˇ¦¦ˇ§ˇět dle jejich fantazie. | foto: Arix Design s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tip na dárek: Hrajeme si, nezlobíme, spoustu věcí postavíme!

Existuje spousta stavebnic. Ale takových, které umožní dětem realizovat sny ve skutečné velikosti, není mnoho. Jednou z nich je česká obří stavebnice Cihličky pro dětičky. Zaujímá jedno z předních míst v této kategorii a získala i prestižní ocenění Správná hračka.

Stavebnici nejvíce využijí děti od 3 do 8 let a podle referencí se jedná o jednu z nejoblíbenějších hraček, kdy v některých rodinách předčila i mobily a tablety.

Děti nejvíce baví stavění bunkrů, pevností, hradů a domečků, kde nalézají soukromí. Z cihliček se dají vytvořit i stolky, lavičky, židličky, kuchyňské linky nebo prodejní stánky. Oblíbené jsou i stáje a ohrádky pro zvířátka, garáže, věže a mosty. Při troše fantazie se dá postavit spousta zvířátek, sochy, roboti, auta, autobusy, vlaky a třeba i kombajn. 

Nejoblˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞbenˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§jšˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ jsou stavby...

Nejoblíbenější jsou stavby ohrádek a domečků.

Kromě staveb je možné cihličky využít v pohybových aktivitách - sestavit z nich balanční dráhu, překážky, prolézací brány a tunely, bludiště, mantinely nebo branky na hokej. Cihličky jsou odolné, mají nosnost minimálně 30 kg, děti na ně mohou bez obav sedat, lehat a chodit po nich. Cihličky se dají spojovat a tím vytvořit dlouhé překlady a trámy, které jsou potřeba pro stavu širších brán, oken nebo střech.

Pomocˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ spojek se dajˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ vytvˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘řet...

Pomocí spojek se dají vytvářet prostornější konstrukce nebo lze postavit široká pec, aby se tam vešla i pizza.

Cihličky se dají v suchém období používat i venku na zahradě, kde objevíte další možnosti - především dráhy a slalomy pro kola nebo odrážedla a rozmanité překážky pro pohybové hry.

Lodičky nebo letadla pro výpravy za dobrodružstvˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞm.

Lodičky nebo letadla pro výpravy za dobrodružstvím.

Možností je skutečně hodně, proto vznikl názorný návod pro učitele a rodiče s popisy staveb a činností doplněných fotografiemi. Je volně ke stažení na oficiálních webových stránkách cihliček www.cihlicky-pro-deticky.cz., kde je možné si i stavebnici objednat. Stovky dalších inspirativních fotografií jsou na facebooku www.facebook.com/cihlicky

Stavebnice patří do oblíbené kategorie velkých dárků a i letos ji pod vánočním stromečkem najde mnoho dětí v rodinách i ve školkách. Nezbývá než popřát dětem mnoho krásných hodin kreativní zábavy s cihličkami, které jsou lehké, odolné, české, přírodní a bezpečné.

  • Nejčtenější