Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti, kteří mají standardní televizní signál. Místo nákupu nové televize, jejíž pořízení značně zasáhne rodinný rozpočet, totiž existuje jednodušší a dostupnější řešení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV. | foto: O2

Stačí vlastnit zařízení, které nový způsob přenosu podporuje. A že nezůstane jen u televize, je asi jasné. S O2 TV totiž získáte mnohem více!

Sledování televize vždy a všude

Česká rodina má v obýváku televizor starý v průměru šest let. Problém nastává v okamžiku, kdy televizní přijímač není kompatibilní s formátem vysílání. Což se v roce 2021 může jednoduše stát. S O2 TV nemusíte kupovat novou televizi. Jedná se o velmi jednoduché a snadné řešení, díky němuž přechod na DVB-T2 ani nezaregistrujete. O2 TV set-top-box nové generace stojí necelých dva tisíce korun. To je zhruba pětkrát méně, než byste dali za novou televizi. 

Díky O2 TV se navíc značně rozšíří vaše možnosti, kde oblíbený pořad sledovat. Můžete ho totiž přehrát na více zařízeních – třeba smartphonu, tabletu nebo počítači. Nabízí se nyní logicky otázka, zda je nutné připojení od O2. Ačkoli se jedná o jedno z nejstabilnějších připojeních, není podmínkou. O2 TV set-top-box nové generace funguje s jakýmkoliv internetem.

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Zaměřeno na sportovní nadšence

Další velká výhoda potěší zejména sportovní nadšence. Kanál O2 TV Sport totiž nemá, co se nabídky týče, na tuzemském trhu konkurenci. Od letošního podzimu mohou diváci sledovat ta nejatraktivnější sportovní utkání z pohodlí domova. Za vše můžeme zmínit licenci na fotbalovou Ligu mistrů, Fortuna ligu a hokejovou Extraligu. Funkce multidimenze nabízí přenosy tak, jak jste je doposud neznali. Tato vychytávka umožňuje divákovi přepínat si mezi jednotlivými zápasy Ligy mistrů či měnit pohledy kamer při zápasech české ligy. 

Takže zážitek, který byste neměli šanci prožít ani v případě, že byste seděli přímo na stadionu. Pokud vám navíc nějaký z přenosů uteče, nemusíte litovat. Všechny pořady, včetně sportovních utkání, lze sledovat až týden zpětně. Nebo si jej nahrát! Digitální televize nabízí až 174 stanic, na kterých najdete filmy, seriály nebo živé přenosy. Konkrétní rozmanitost si zvolíte sami, vybrat si můžete z balíčků M, L a XL. Vše máte ve svých rukách!

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Zdokonalte se v cizích jazycích

Sledujte pořady na O2 TV v původním znění a vylepšete si svou znalost cizích jazyků. A že si ani z bezmála dvou stovek programů nevyberete? Nevadí! Díky O2 Videotéce si na své přijde každý. Najdete zde totiž mnoho filmů a žánrů. Záleží tak jen na náladě. Toto trendy zařízení toho umí ale daleko víc. Tak se rozhodněte dobře a hlavně včas!

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Společnost Hisense vstupuje s radikálně novou zobrazovací technologií a inovativními koncepty připojených zařízení do...

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

Vydejte se s INTACTem na letní jazykové kurzy do zahraničí

INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. je cestovní kancelář, která se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí – má...

Najdete na iDNES.cz