Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti, kteří mají standardní televizní signál. Místo nákupu nové televize, jejíž pořízení značně zasáhne rodinný rozpočet, totiž existuje jednodušší a dostupnější řešení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV. | foto: O2

Stačí vlastnit zařízení, které nový způsob přenosu podporuje. A že nezůstane jen u televize, je asi jasné. S O2 TV totiž získáte mnohem více!

Sledování televize vždy a všude

Česká rodina má v obýváku televizor starý v průměru šest let. Problém nastává v okamžiku, kdy televizní přijímač není kompatibilní s formátem vysílání. Což se v roce 2021 může jednoduše stát. S O2 TV nemusíte kupovat novou televizi. Jedná se o velmi jednoduché a snadné řešení, díky němuž přechod na DVB-T2 ani nezaregistrujete. O2 TV set-top-box nové generace stojí necelých dva tisíce korun. To je zhruba pětkrát méně, než byste dali za novou televizi. 

Díky O2 TV se navíc značně rozšíří vaše možnosti, kde oblíbený pořad sledovat. Můžete ho totiž přehrát na více zařízeních – třeba smartphonu, tabletu nebo počítači. Nabízí se nyní logicky otázka, zda je nutné připojení od O2. Ačkoli se jedná o jedno z nejstabilnějších připojeních, není podmínkou. O2 TV set-top-box nové generace funguje s jakýmkoliv internetem.

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Zaměřeno na sportovní nadšence

Další velká výhoda potěší zejména sportovní nadšence. Kanál O2 TV Sport totiž nemá, co se nabídky týče, na tuzemském trhu konkurenci. Od letošního podzimu mohou diváci sledovat ta nejatraktivnější sportovní utkání z pohodlí domova. Za vše můžeme zmínit licenci na fotbalovou Ligu mistrů, Fortuna ligu a hokejovou Extraligu. Funkce multidimenze nabízí přenosy tak, jak jste je doposud neznali. Tato vychytávka umožňuje divákovi přepínat si mezi jednotlivými zápasy Ligy mistrů či měnit pohledy kamer při zápasech české ligy. 

Takže zážitek, který byste neměli šanci prožít ani v případě, že byste seděli přímo na stadionu. Pokud vám navíc nějaký z přenosů uteče, nemusíte litovat. Všechny pořady, včetně sportovních utkání, lze sledovat až týden zpětně. Nebo si jej nahrát! Digitální televize nabízí až 174 stanic, na kterých najdete filmy, seriály nebo živé přenosy. Konkrétní rozmanitost si zvolíte sami, vybrat si můžete z balíčků M, L a XL. Vše máte ve svých rukách!

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Zdokonalte se v cizích jazycích

Sledujte pořady na O2 TV v původním znění a vylepšete si svou znalost cizích jazyků. A že si ani z bezmála dvou stovek programů nevyberete? Nevadí! Díky O2 Videotéce si na své přijde každý. Najdete zde totiž mnoho filmů a žánrů. Záleží tak jen na náladě. Toto trendy zařízení toho umí ale daleko víc. Tak se rozhodněte dobře a hlavně včas!

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou zaměřeny na léčení kardiovaskulárních onemocnění, což je léčba srdce a cév. Základem jsou...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Najdete na iDNES.cz