Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo prasklé kanalizační poklopy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů | foto: POKLOPSYSTEM

POKLOPSYSTEM je rodinná česká firma, která udržuje a opravuje veškeré kanalizační a vodovodní poklopy na celém území České republiky. „V zimě nás čeká náročné období, protože budeme držet nepřetržitou službu k havarijním opravám nejen kanálů, ale i výmolů,“ říká majitel společnosti Ing. Rostislav Nídl.

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Proč jsou vlastně někde kanály tak propadlé, že jízda přes ně představuje vážnou hrozbu pro tlumiče, zatímco jinde navazují na povrch silnice a přejedete přes ně jako nic? Záleží na tom, jak jsou kanálové poklopy zabudované. Firma POKLOPSYSTEM má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Jejími zákazníky jsou vodárenské společnosti, správy a údržby silnic, Ředitelství silnic a dálnic, technické služby měst a obcí i přední stavební společnosti.

Záleží na kvalitě poklopů, ale také na přístupu

Společnost POKLOPSYSTEM vychází ze svých mnohaletých zkušeností, díky kterým se jí daří přijít pokaždé s optimálním řešením pro přetěžované vozovky. V prvé řadě je třeba určit vhodný typ kanalizačního poklopu. „Když jsem v tomto oboru začínal podnikat, sám jsem se podivoval, že mohou existovat různé typy poklopů,“ říká Ing. Rostislav Nídl. 

Ale ano, poklopy se dělí, a to podle třídy zatížení. Nejvíce se ve vozovkách používá třída D400 a E600, dále podle typu rámu BEGU, nízký celolitinový rám a samonivelační rám. Při opravách jsou používány kvalitní české výrobky - studená asfaltová směs a rychle tuhnoucí cementové hmoty od firmy IZOLSAN s.r.o.

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Dodržení správného postupu je zásadní

Při opravách nebo výměnách poklopů některé firmy nedodržují technologický postup, případně nepoužívají certifikované kvalitní materiály. To se ale u firmy POKLOPSYSTEM nemůže stát. Ročně opraví kolem 3 000 kusů kanálů, čímž se stala největší úzce specializovanou českou firmou na trhu. 

Pokud narazíte na propadlý poklop či výmol, stačí jen vytočit 728 574 887 a POKLOPSYSTEM se již o věc postará - s majiteli a správci komunikací domluví termín opravy.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Pražany čeká poslední týden v roce opět sportování zdarma

Pražané budou poslední týden v roce opět sportovat zdarma

V posledním kalendářním týdnu roku 2018 se stejně jako v minulých letech bude sportovat zadarmo. Hlavní město Praha ve...

freeSAT: Téměř polovina Čechů má ve zvyku přispívat na charitu

freeSAT: téměř polovina Čechů má ve zvyku přispívat na charitu

Vánoce, svátky klidu a míru, jsou už za námi, a jelikož se jedná o období, které bývá často spojováno s charitativními...

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Společnost Hisense vstupuje s radikálně novou zobrazovací technologií a inovativními koncepty připojených zařízení do...

Najdete na iDNES.cz