Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 30. května 2020 Ferdinand

Spolehlivý titul BBA pomáhá nastartovat kariéru

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sníte o tom, že se stanete důležitou součástí řídícího týmu ve firmě, ale nemáte dostatek praxe a nechce se vám čekat, až získáte MBA? Studium Bachelor of Business Administration (BBA) nebo Bachelor of Laws (LL.B.) je nejlepší způsob, jak začít a dosáhnout vysněného cíle.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výuka probíhá v malých skupinkách nebo 100% online. | foto: ČTK

Jaké jsou nejdůležitější aspekty studia BBA? Jaké specializace je možno studovat? Jak dlouho studium trvá a jak vybrat vhodnou školu? Nadcházející řádky vám pomohou odpovědět na důležité otázky.

Spolehlivé studium BBA

Výhodou profesního studia BBA a LL.B. na European Business School je individuální přístup k výuce. Studium probíhá buď v malých skupinách, nebo 100% online z pohodlí domova.

Studium BBA a LL.B. zvyšuje šance na uplatnění v manažerských pozicích.

Studium BBA a LL.B. zvyšuje šance na uplatnění v manažerských pozicích.

Studium BBA na ověřené škole

Titul BBA představuje základní stupeň profesního vzdělávání určený převážně uchazečům s minimem praxe, kteří však usilují o postup v kariéře do pozic středního managementu. BBA tak patří mezi nejvyhledávanější profesní tituly.

Kromě získání potřebných praktických znalostí představuje BBA perfektní cestou k MBA. Není tedy překvapivé, že si jej volí absolventi klasických škol, kteří rozvíjejí svoji praxi, protože BBA je prakticky připravuje na skutečný svět obchodu a administrativy. BBA představuje profesní program v oblasti podnikového managementu nebo práva, který poskytuje nezbytný základ pro všechny, kteří se chtějí dostat do řízení.

BBA se vyplatí studovat na škole, která má tradici a zkušenosti s realizací tohoto programu včetně odpovídajícího lektorského týmu. Zájemce by měl rovněž vybírat školu, která umožňuje následné studium MBA.

Jednou z respektovaných škol, která nabízí profesní vzdělávání v programech BBA, je i pražská European Business School. Studium BBA na této škole standardně trvá 9 až 12 měsíců, přičemž zájemci o navazující studium MBA mohou program BBA absolvovat zrychlenou formou.

V rámci studia BBA lze zvolit manažerskou nebo právní specializaci.

V rámci studia BBA lze zvolit manažerskou nebo právní specializaci.

V rámci BBA existují specializace

Studium BBA zahrnuje několik specializací, které se zaměřují na různé aspekty v praktickém využití znalostí.

BBA Manažerská specializace: program je určen absolventům vysokých a středních škol či gymnázií, resp. všem zájemcům bez předchozí manažerské praxe, kteří potřebují získat znalosti z klíčových oblastí managementu.

BBA Právní specializace: program je určen všem zájemcům bez předchozí manažerské praxe, kteří chtějí získat znalosti z klíčových oblastí soukromého a veřejného práva. Zaměřuje se zejména na otázky práva a právní témata související s podnikáním.

LL.B. Právní specializace: jedná se o specifickou variantu studia určenou pro všechny, kdo se chtějí věnovat právním otázkám a jejich praktické aplikaci.

Studovat BBA a LL.B. lze z pohodlí domova nebo kanceláře.

Studovat BBA a LL.B. lze z pohodlí domova nebo kanceláře.

BBA poskytuje snadnější přístup k MBA

MBA neboli Master of Business Administration je jednou z nejznámějších zkratek pro profesní titul. Právem jej mnozí považují za vstupenku k nejvyšším manažerským pozicím.

Při pohledu na to, jak populární jsou programy MBA a kolik lidí o ně ročně usiluje, je třeba vzít v úvahu význam podpory, kterou může mít BBA pro budoucí kariéru a jak výrazně tím zvyšuje šance na získání MBA.

BBA je ideální volbou pro všechny, kdo nemají titul z klasické vysoké školy nebo dostatek relevantní praxe a přesto chtějí v budoucnu studovat MBA. Znalosti získané díky studiu BBA se těmto zájemcům zúročí v jejich dalším studiu i kariéře.

Výuku programů BBA a LL.B. zajišťují špičkoví lektoři z praxe.

Výuku programů BBA a LL.B. zajišťují špičkoví lektoři z praxe.

Šance na lepší pracovní pozici i vyšší plat

Společnosti vždy hledají čerstvé znalosti, které mohou využít pro svůj obchodní úspěch, takže výhodu mají absolventi, kteří jsou schopni nabídnout silný praktický rozhled a porozumění businessu a právním souvislostem.

Skvělou vyhlídkou je, že absolventi BBA si mohou po studiu vybírat ze široké škály profesí. Uchazeči, kteří úspěšně ukončili studium BBA, nacházejí zajímavé pracovní uplatnění zejména v oblastech financí, marketingu, lidských zdrojů nebo office managementu.

Mezi nejoblíbenější pracovní pozice absolventů BBA v České republice patří: finanční analytik, HR specialista, účetní, provozní manažer či office manager.

Ředitelkou European Business School je Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

Ředitelkou European Business School je Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

Studium BBA pokrývá témata z praxe

Studijní předměty BBA se zaměřují na získávání manažerských znalostí a stojí na praktické přípravě, kdy studenti zpracovávají výstupy v podobě seminárních prací se zpětnou vazbou od lektorů.

Každá specializace BBA má svou vlastní skladbu výuky. Studenti manažerské specializace procházejí těmito výukovými předměty: leadership, marketing management, psychologie řízení, koučink. Právní specializace a LL.B. se věnuje předmětům: smluvní právo, obchodní právo, odpovědnost statutárních orgánů.

Živá výuka na European Business School je realizována těmi nejlepšími lektory, kteří mají dostatek teoretické výbavy i praktických zkušeností z firemního i veřejného sektoru. Škola rovněž pravidelně uveřejňuje reference absolventů a záznamy ze slavnostních promocí.

Slavnostní promoce absolventů probíhá v Rudolfinu.

Slavnostní promoce absolventů probíhá v Rudolfinu.

Kdy a jak začít

Pokud vezmete v úvahu všechny aspekty a provedete zhodnocení přínosů studia, zjistíte, že praktické vzdělání BBA může být nejvhodnější volbou pro vaši profesní budoucnost, zvlášť pokud se potýkáte s nedostatkem praktických znalostí. Přihlášku ke studiu lze podat prostřednictvím webu, studijní cykly se zahajují dvakrát ročně. Online studium lze zahájit kdykoliv.

Další informace najdete na www.ebschool.cz.

  • Nejčtenější

Jihočeská firma vyrábí hygienické produkty na ochranu proti koronaviru

Komerční sdělení Když koronavirus zasáhl do života v Česku, mnohé se muselo ze dne na den změnit. Na pandemii zareagovala velmi rychle...

Zájem o nové byty v krizi vzrostl. V Praze se zahajují nové projekty

Komerční sdělení I přes koronavirovou krizi zájem o nové byty vzrostl. Proto už v dubnu zařadil Central Group do prodeje byty v projektu...

Léto na zahradě nebo na terase? Bioklimatická pergola vám dopřeje stín

Komerční sdělení Blíží se léto a spousta z nás musela změnit svoje plány a dovolenou u moře vyměnit za krásy Česka. Ať už se chystáte na...

Zabere Sparta? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční sdělení Sparta vs. Plzeň! Česká první fotbalová liga nabírá hned po nucené pauze pořádné tempo a láká na dlouho očekávané mače....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Už nikdy nechci být tlustá. Jak zdravě jíst a zhubnout?

Komerční sdělení Přečtěte si příběh Hanky Púllové, která zhubla 18 kg díky správné volbě. Dnes říká: „Už nikdy nechci být tlustá!“

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  • Další z rubriky

Naučte se vzdělávat lidi efektivně a zábavně v online kurzech EPALE

Komerční sdělení Když začátkem roku 2019 český tým EPALE spouštěl svůj první online kurz Lektorské minimum, nikdo netušil, jak to...

Bezdotyková dezinfekce se obejde bez napájení

Komerční sdělení Univerzální řešení, jak dodržovat nezbytnou hygienu rukou v době pandemie, vzniklo projením know-how výroby a...

Jak na plíseň, padlí, housenky nebo jiné škůdce? Tipy pro bio zahrádku

Komerční sdělení Zkuste biologické přípravky nejen jako prevenci.

Je nejvyšší čas se rozhodnout, kam půjdete po střední škole

Komerční sdělení Varnsdorfská Vyšší odborná škola nabízí deset vzdělávacích programů.

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Milenec? Ano, ale nezapomínejte na důležitá pravidla nevěry

Nejen muži, ale i ženy často utíkají za potěchou mimo domov. Hledají si milence, který jim dá to, co ve vlastní ložnici...

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Zrušení daně z nabytí nemovitosti budí rozpaky. Kdo na něm vydělá?

Vláda schválila zrušení čtyřprocentní daně z nabytí nemovitosti výměnou za zrušení odpočtů úroků u úvěrů na bydlení z...