Doporučujeme

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Skylink: vesmír, hadi, záhady: nová videoknihovna National Geographic

Milujete špičkové dokumenty? Pak je pro vás připravena videoknihovna National Geographic. Nejlepší dokumentaristé vám představí to nejlepší z naší Země, vesmíru a historie tak, jak jste to ještě neviděli. A to vše na internetové televizi Skylink Live TV, kterou s sebou můžete mít kdekoli na cestách.

Nezapomenutelná podívaná exkluzivní tvorby National Geographic čeká všechny zákazníky Skylinku. Co speciálně připravili? Milovníci tajemství vesmíru se mohou těšit na první sérii Kosmos - Časoprostorová odysea, která na vědeckém základě přibližuje majestátnost vesmíru. Umožní nám nahlédnout do tajuplných záhad vesmírů tak, jak to ještě nikdo neudělal. Proletíme se všemi etapami necelých čtrnácti miliard let dlouhého vývoje vesmíru, a dokonce se podíváme i do budoucnosti. Ještě pořád si myslíte, že dokumentární seriály založené na vědeckých výzkumech nejsou nic pro vás?

Na své si přijdou ve videoknihovně National Geographic samozřejmě i milovníci přírody – pro ty je tu nachystána poutavá série Hadi. Jistě vás nalákají i názvy jednotlivých dílů jako Hadi ve vlaku, Kobra v kuchyni nebo Postel plná hadů. Nebojte se, s námi nebudete mít z hadů nahnáno a už vůbec vám je nepustíme k tělu, jen se prostě budete dívat!

Pro všechny, co si rádi doplňují skládačku svých vědomostí z historie, je tu cyklus Nacisté. Divákům, které lákají všemožné těžko vysvětlitelné události, se určitě budou líbit Záhady a legendy.

Tak nezapomeňte: nová videoknihovna National Geographic na internetové televizi Skylink, kterou si snadno vyzkoušíte na 30 dní zdarma na www.skylink.cz/vyzkousej.