ŠKODA AUTO Vysoká škola rozšířila svou nabídku výuky v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V březnu letošního roku otevřela ŠKODA AUTO Vysoká škola nový MBA program Global Management in Automotive Industry, který nadchne každého, kdo touží po kariéře v automobilovém průmyslu. Nově také v Praze nabízí bakalářský studijní program Podniková ekonomika a finanční management.

MBA program | foto: ŠKODA AUTO Vysoká škola

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ŠKODA AUTO Vysoká škola připravila studijní program ve spolupráci s globálními hráči automobilového průmyslu a pod záštitou Česko-německé obchodní a hospodářské komory a Sdružení automobilového průmyslu.

Fotogalerie

„MBA zaměřené na oblast automobilového průmyslu je naprostou novinkou v nabídce MBA programů v České republice. Jedná se o specificky zaměřené studium, které nejen, že rozvíjí odborné i osobní schopnosti a dovednosti studentů, ale také jim umožňuje vytvářet networking se zástupci dalších, na oblast automobilového průmyslu orientovaných, společností,“ komentuje nový program rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík.

MBA program studenty na náročnou a zajímavou profesi perfektně připraví

Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu, na které čeká bohatý studijní program. Cílem programu celoživotního vzdělávání je rozvoj znalostí a dovedností budoucích, mezinárodně působících, vedoucích pracovníků automobilového průmyslu. 

MBA program Global Management in Automotive Industry se vyučuje v Praze na Václavském náměstí, a to kompletně v anglickém jazyce týmem světově uznávaných odborníků. Nedílnou součástí programu je intenzivní studijní zahraniční cesta a náročný outdoorový trénink, který účastníkům pomůže lépe zvládat stresové situace a rozvíjet vůdcovské kompetence.

doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Doc.Ing. Pavel Mertlík, CSc.

MBA program ŠKODA AUTO Vysoké školy je v rámci České republiky unikátní nejen svým zaměřením, ale také mezinárodním rozměrem, kterého bylo dosaženo díky akreditaci ACBSP,“ prozradil rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

První absolventi kurzu budou zakončovat své studium za 16 – 22 měsíců. Mají předpoklad uplatnit se především v pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu včetně dodavatelů a distributorů.

ŠKODA AUTO Vysoká škola otevřela v Praze nové prostory

V Praze vyučuje ŠKODA AUTO Vysoká škola také všechny navazující magisterské programy. V minulém roce byl poprvé otevřen i bakalářský studijní program Podniková ekonomika a řízení lidských zdrojů a do akademického roku 2018/2019 škola přijímá do Prahy také přihlášky na bakalářský obor Podniková ekonomika a finanční management.

Nová třída

„Od nového akademického roku reaguje škola na narůstající zájem o studium v Praze otevřením nových prostor na adrese Ekonomická 957, kde budou mít studenti veškeré zázemí na jednom místě. Jen některé volitelné předměty magisterského studia budou vyučovány jako dosud v prostorách Unicorn College,“ vysvětluje rektor Pavel Mertlík.

Více informací o MBA studiu najdete na www.savs.cz/studijni-obory/mba/ a o výuce bakalářských a magisterských programů v Praze na www.savs.cz/pro-uchazece/vyuka-v-praze/.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Víte, co se skrývá pod pojmem TINITUS?

Víte, co se skrývá pod pojmem TINITUS?

Ušní šelesty neboli tinitus je lékařský termín pro pískání, zvonění, šumění nebo jiné nechtěné zvuky v uchu, které...

Karel Gott si slavnostně vyrazil své pamětní medaile

Zlatá půluncová medaile Karel Gott – Zpěvák

Na sérii pamětních medailí s tváří Karla Gotta, které jsou k dostání ve stříbrné i zlaté variantě, jedná se o tři různé...

Firma AMAKO se neustále rozvíjí. Zákazníkům tak nabízí více výrobků

Firma AMAKO se neustále rozvíjí. Zákazníkům tak nabízí více výrobků

Firma AMAKO je již několik let největším českým výrobcem ocelových stožárů. Neusnula ale na vavřínech. Svou pozici...

Najdete na iDNES.cz