S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sníte o chytrém telefonu, který skvěle vypadá, rozumí vašemu uživatelskému chování, fotí jako nejmodernější fotoaparáty a šlape jako švýcarské hodinky? Seznamte se, přichází Honor 10!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík | foto: Honor

Značka smartphonů Honor se se svou novou vlajkovou lodí Honor 10 předvedla v plné parádě. Nádherný design, velký bezrámečkový displej hrající 16 miliony barvami, ale především zbrusu nový zážitek z fotografování a technologie umělé inteligence Honoru 10 vás opravdu nadchnou. Ukažme si, co tento telefon s focením umí, a čím vás ohromí.

Design inspirovaný polární září

Tak nejprve ten design. Skleněná záda jsou opravdu dechberoucí a může za to především barevné zpracování Honoru 10. Zejména v modrém a zeleném provedení se barva telefonu mění podle toho, jak na ni dopadá světlo. Jednou se jeví spíše tyrkysově, jednou tmavě modře, pak ale také růžově, fialově… prostě paráda! Kromě těchto barev můžete vybírat i ze stříbrného provedení s modrými odlesky nebo zvolit klasickou černou variantou.

Opravdu chytrý smartphone

Na zádech se Honor 10 pyšní duálním fotoaparátem s rozlišením 24 + 16 MPx. Honor 10 je vybavený umělou inteligencí, která se projeví zejména během focení. Umělá inteligence AI 2.0 posouvá hranice focení s mobilním zařízením zase o stupeň výš! Rozpozná více než 500 scén ve 22 kategoriích v reálném čase. Co to znamená? Speciální algoritmus dokáže propojit focené objekty s nejvhodnějším nastavením foťáku. Rozezná tak vše od západu slunce nad mořem, zvířat (rozezná dokonce psa i kočku zvlášť!), rostlin, až po portréty nebo jídlo.

S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík

Jak to funguje v praxi?

Představte si, že si chcete s přáteli vyfotit selfíčko s krásnou přírodou v pozadí. V takovém případě pravděpodobně budete chtít zaostřit jak na vaši skupinu, tak na vyhlídku za vámi. Honor 10 si hravě poradí a sám co nejlépe fotoaparát nastaví tak, aby byla vaše selfie co nejkvalitnější. Sám zhodnotí i světelné podmínky, vzdálenost objektu od fotoaparátu atd.

S krásným Honorem 10 budete fotit jako profík

To ale není všechno. Honor 10 umí také dokonale rozpoznávat obličeje a díky umělé inteligenci využívá 3D portrétní osvětlení. V rámci této funkce můžete využívat nejrůznější pokročilé světelné efekty a výsledek bude vypadat tak, jako byste ho pořídili s profesionálním náčiním.

Honor 10 je tak skvělou výbavou na vaši letní dovolenou. Všechny momenty ve všech možných situacích zachytí zkrátka bezvadně a vaše fotky tak budou krásnou památkou, se kterou se rádi pochlubíte.

Perfektní selfies

Přední foťák Honoru 10 má rozlišení 24 MPx a i ten si s umělou inteligencí skvěle rozumí. Vaše selfies ještě nikdy nevypadaly lépe a přirozeněji! Nemáte zrovna ty nejlepší světelné podmínky? Žádný strach. I při slabém osvětlení vyfotíte krásně ostré snímky, a to díky technologii osvětlení 4 v 1 a vylepšenému snímači citlivému na světlo.

Něco navíc?

Umělá inteligence zabrousila také do galerie fotografií. Teď tak můžete fotky řadit do různých skupin a galerii ovládat pomocí hlasu a gest.

Focení s umělou inteligencí vás zkrátka bude bavit, ať už se fotografování nevěnujete, nebo naopak věnujete profesionálně. Honor 10 vám usnadní život mnoha vychytanými funkcemi, ušetří vám moře času a překvapí výsledky. Jakmile ho vezmete do ruky, nebudete ho z ní chtít dát pryč. Zkuste to!

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Začínají klíčové chvíle hokejového mistrovství světa. Osm nejlepších týmů se srovnalo do pavouka pro play-off a...

Hrrr na Rakušany! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Hrrr na Rakušany! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Česká reprezentace za sebou na světovém šampionátu na Slovensku už má pět zápasů. Nyní čeká tým trenéra Miloše Říhy...

Další z rubriky

Bolesti zad trápí až 85 % lidí. Patříte k nim?

Bolesti zad trápí až 85 % lidí. Patříte k nim?

Trápily vás záda, ale už je to dobré? Pozor, nemáte vyhráno! Bolesti zad se často vrací a postupně se zhoršují....

Prodejce brýlí a čoček Alensa bude na brýle přispívat místo pojišťoven

Prodejce brýlí a čoček Alensa bude na brýle přispívat místo pojišťoven

Zrušení příspěvku na brýlové obruby a skla, které bude platit od 1. srpna, způsobilo rozruch mezi pacienty, kteří tento...

Crussis představilo nové sady elektrokol i limitovanou edici Jagr68

Crussis

Jestli chcete vědět, jak se udržuje ve formě slavný Jaromír Jágr, tak byste měli nahlédnout pod pokličku jeho...

Najdete na iDNES.cz