Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Rychlý úvěr se dá získat i bez složitých smluv

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Náhlou potřebu peněz můžete vyřešit rychle a jednoduše. Společnost Cash4Car Vám poskytne úvěr okamžitě proti krátkodobé zástavě vašeho auta. Výhodou je, že své auto můžete i nadále bez omezení používat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rychlý úvěr se dá získat i bez složitých smluv | foto: Car Service Group, s.r.o.

Pan Marek Zurian, který vede již pátým rokem společnost Cash4Car, největší společnost na českém trhu v oblasti poskytování krátkodobých zástav a zpětného leasingu, se s námi podělil o své zkušenosti.

Na téma nebankovního financování a zastaváren se vede řada polemik. Co považujete za důležité, aby byla tato služba vnímána veřejností bez negativních předsudků.

Především musí firmy působící v tomto oboru jednat skutečně solidně a profesionálně. Poplatky by měly být přiměřené a měly by odpovídat příslušnému riziku a skutečně vynaloženým nákladům. Dosud to o všech podnikajících v našem oboru neplatí, a to nám občas kazí pověst. Ale víte, jak to je. Negativní případy se šíří s daleko větší intenzitou než stovky pozitivních zkušeností.

Ve vašem oboru působí desítky firem. Co považujete za svou konkurenční výhodu?

Nejvíce si naši klienti cení možnosti, že mohou své auto dále bez omezení používat, i když ho u nás krátkodobě zastaví. Stačí ho mít jen náležitě pojištěné, ale i to umíme na místě vyřešit, pokud ho pojištěné náhodou nemá.

Rád bych ale vyzdvihl jinou oblast, na které si velice zakládáme. A to je slušné vstřícné solidní jednání s klientem. Je přece normální, že se občas dostáváme do situací, kdy potřebujeme okamžitě peníze a na vyřízení půjčky v bance není čas nebo nejsme schopni splnit jejich náročné podmínky. S každým, kdo se zajímá o naše služby si sedneme, probereme jeho situaci, navrhneme možná řešení a pokud se pro naše služby rozhodne, sepíšeme krátkou smlouvu. Za chvíli od nás může odcházet, vlastně odjíždět vlastním autem i s potřebnými penězi.

Zajímáte se o to, proč k Vám lidé pro rychlé peníze přichází? Jaké jsou nejčastější důvody?

Důvodů proč lidé potřebují sehnat v krátkém čase větší částku je celá řada. Někdo musí nechat rychle opravit auto, které nutně potřebuje a výplatu dostane až za tři týdny. Jinde je zase potřeba rychle zprovoznit nějaké důležité zařízení v domácnosti. Prostě do situace, kdy najednou potřebujete sehnat peníze, kterými momentálně nedisponujete, se může dostat každý z nás

Rychlý úvěr se dá získat i bez složitých smluv

S jakými podmínkami musí potenciální klient u Vás počítat? Jak vlastně uzavření smlouvy probíhá?

Především může počítat s tím, že se o něj postaráme profesionálně, diskrétně se vším respektem. Nejdříve si domluvíme osobní schůzku. Lidé k nám mohou volat v kteroukoliv denní dobu 7 dní v týdnu, nebo stačí jen vyplnit online formulář na našich webových stránkách a my se mu obratem ozveme. Už během telefonátu jsme vám schopni sdělit hrubý odhad ceny vašeho vozu a tedy i částku, kterou jsme schopni poskytnout.

Přijedete za klientem nebo musí za Vámi do kanceláře?

Většina klientů využívá možnosti, že přijedeme za nimi a vše vyřídíme v jejich „domácím“ prostředí. Můžeme se ale samozřejmě dohodnout a podepsat smlouvu v některé z našich poboček nebo v našem spolupracujícím servisu. Na místě společně vůz naceníme a dohodneme vše potřebné. Při naceňování bereme v úvahu značku a typ auta, jeho stáří, technický stav, výbavu, najeté kilometry a aktuální tržní hodnotu.

Jakou částku může klient požadovat?

Záleží na jeho potřebě a rozhodnutí. Poskytujeme částky do výše 90% z odhadnuté tržní ceny vozu. Je to skutečně jen na něm! Důležité je, že bude mít peníze k dispozici za pár desítek minut, bez složité administrativy, diskrétně a bez kontrol v nejrůznějších registrech.

Nejvíc ale bude čtenáře zajímat, na kolik ho tento způsob financování přijde. Kolik například klient zaplatí, pokud bude chtít řekněme 55 tis. korun na jeden měsíc?

Pro Vámi zmiňovaný případ by se poplatek za poskytnuté peníze pohyboval kolem 1 600 Kč. Každý obchodní případ má ale své individuální podmínky. Záleží na době financování, samozřejmě poskytnut částce, na způsobu splácení i na typu zástavy.

Mohu doporučit, aby se zájemci seznámili s podmínkami na našich stránkách www.cash4car.cz a v případě vážného zájmu kontaktovali někoho z mých kolegů, který jim rád vysvětlí detaily jejich konkrétního případu.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho spokojených klientů.

  • Nejčtenější

Pět tajemství Miss, jak udržet pleť i v zimě krásnou a zdravou

Zimní počasí příliš nesvědčí pleti. Chlad a vítr obličej poškozují a vysušené pokožce chybí živiny, které je třeba...

6 největších mýtů o avivážích a proč je aviváž Lila Fashion oblíbená

Znáte aviváže Dedra? Pokud jste žena od 30 do 50 let, tak určitě. Právě jsme se setkali s manažerem společnosti, který...

Originální architektura na jedinečném místě

Jak těžké je najít architektonicky oceňovaný dům obklopený přírodou? A aby měl zázemí města a skvělou dostupnost do...

Jak ušetřit? Na Výlovu zaplatíte při koupi 3 věcí jen za 2

Pokud se právě poohlížíte po vánočních dárcích a snažíte se ušetřit každou korunu, Výlov je ta pravá akce pro vás....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Zahřejte se nejen v zimě řeckým sluncem s klenotem METAXA 12*

Představujeme vám neodolatelný jantarový nápoj METAXA 12*, který vám přinese hřejivý dotek prosluněného Řecka i během...

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...

  • Další z rubriky

Jak ušetřit? Na Výlovu zaplatíte při koupi 3 věcí jen za 2

Pokud se právě poohlížíte po vánočních dárcích a snažíte se ušetřit každou korunu, Výlov je ta pravá akce pro vás....

Jak správně refinancovat hypotéku a ušetřit tisíce

Před koncem doby fixace hypotéky máte jedinečnou možnost vyjednat si nižší úrokovou sazbu. Stačí se začít včas zajímat...

Chlamydie. Jakou paseku mohou napáchat v lidském těle?

Chlamydie má řada lidí spojené s pohlavní nemocí. Málokdo ale ví, že tyto bakterie napadají i dýchací ústrojí. Abyste...

Rychlá online půjčka šetří čas i námahu

K uzavření půjčky už dávno nemusíte do banky. Stačí se pohodlně usadit doma na gauči a připojit se k síti. Svět...

Najdete na iDNES.cz