iDNES.cz

Řešení prodeje použité techniky výhodně a bez starostí – online aukcí

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ekonomika ožívá a řada živnostníků a firem neví, kam dřív skočit. Často tak odkládají i činnosti, které by jim mohly přinést nemalé finanční prostředky, jako je prodej použité stavební techniky a vozidel. Pro rychlý, výhodný a bezstarostný prodej mohou využít aukční systém společnosti VEACOM.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Existují specifické obory, kde je prodej použité techniky nebo vozidel složitější. Patří sem nejen oblast stavebnictví, ale i komunální služby či kamionová doprava. Abyste vše vyřídili rychle a bez starostí, je často nutné jít „pod cenu“. Nebo ne? Možná se stačí poohlédnout po spolehlivém partnerovi, který všechnu administrativu a vyhledání kupujícího vezme na sebe a za pár dní vám pošle peníze na účet. Ještě pořád chcete prodávat pod cenu?

Co přináší online aukce prodávajícím?

Díky jedinečnému online aukčnímu systému se dokáže společnost VEACOM postarat o prodej od A do Z včetně kompletního právního servisu, a ještě přináší řadu výhod, které ocení nejen prodávající, ale i kupující.

První výhodou online aukčního systému je rozhodně transparentnost, na které si VEACOM zakládá. Díky tomu můžete sledovat celý průběh on-line aukce.

Další velkou výhodou jsou tisíce možných kupujících napříč obory, které vždy před plánovanou aukcí společnost přímo osloví a samozřejmě nezapomíná ani na intenzivní propagaci skrze evropské webové portály. Na tak rozsáhlou propagaci nemá většina klientů vůbec čas ani prostředky.

Navíc se v systému, který je pro online aukce použit, ukládá veškerá dokumentace k prodeji, a je tak možné si ji kdykoli znovu stáhnout.

VEACOM představil nový aukční systém prodeje stavební techniky a vozidel

Čím online aukce láká a udržuje pozornost kupujících?

Aby dokázala společnost upoutat i zájem kupujících, je propagace samozřejmě základem. Pro udržení jejich pozornosti je však mnohem důležitější, že je online aukce dostupná v několika jazykových mutacích a zákazníci ji hodnotí jako přehlednou s intuitivním ovládáním. Čím jednoduší cesta k nákupu je, tím více zákazníků se přece vrátí.

Pro tyto online aukce je také charakteristické, že zde mohou zakoupit i nestandardní kousky, které se dají jen velmi špatně sehnat.

Jak celý prodej probíhá?

Průběh celého prodeje je naprosto jednoduchý a probíhá velmi rychle.

  1. Prodávající kontaktuje společnost VEACOM a napíše, co nabízí k prodeji.
  2.  Vzápětí se již ozvou technici s termínem, kdy si přijedou techniku nebo vozidlo nafotit a zadokumentovat.
  3. Na základě dokumentů a fotografií je dohodnuta optimální vyvolávací cena pro prodej aukci.
  4. Informace o aukci je rozeslána registrovaným dražitelům a umístěna na významné tuzemské i zahraniční portály.
  5. Následně jsou zajištěny dokumenty k přepisu a evidenční kontrola.
  6. VEACOM připraví kupní smlouvy a předávací protokoly podle platné legislativy.
  7. Do deseti dnů od prodeje má prodávající peníze na kontě.

Co všechno se v online aukcích stavební techniky a vozidel prodává?

Prodávaný sortiment je velice rozsáhlý a zahrnuje jak velkou stavební techniku, jako jsou bagry, tak i mini dampery. V online aukci však můžete sehnat i popelářský vůz, traktor, drobnou techniku nebo osobní vozy.

Pokud potřebujete prodat vozy, které jsou nepojízdné, částečně rozebrané nebo značně za zenitem, jste také ideálním klientem, protože mezi zákazníky online aukcí patří i řada autoservisů a vrakovišť, díky čemuž můžete prodat i zdánlivě bezcenný vůz za pěkné peníze.

Prodávejte i vy použité vozy nebo techniku bez starostí a za nejvyšší možnou tržní cenu! Zvolte společnost VEACOM, která má 15letou tradici na českém trhu a díky získaným zkušenostem úspěšně expanduje do stále více států.

zpět na článek