Sobota 11. července 2020, svátek má Olga
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 11. července 2020 Olga

Práce? Sport? Bez roušky těžko. České řešení na Rouškyonline.cz

  0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Špatně se vám dýchá s rouškou, ale nechcete se vzdát svých sportovních aktivit? Nebo s rouškou musíte být celý den v práci? Řešením pro tyto případy je v Třebíči vyvinutá speciální rouška Work&Sport. Dýchejte volně a pohodlně, a přitom chraňte okolí před vašimi kapénkami.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Práce? Sport? Bez roušky to nepůjde. České řešení vyvinuli na Rouškyonline.cz | foto: Foundry Services s.r.o.

Work&Sport je nejen bezpečnou, ale zároveň komfortní a elegantní alternativou, jak i v období krize pokračovat v běžných denních aktivitách. Funkční materiál zajišťuje pohodlí i při delším nošení.

V blízké budoucnosti se jistě znovu otevřou posilovny a další sportoviště, ani home office nebude možné praktikovat do nekonečna. Pořád bude ale nutné ještě nějakou dobu roušku nosit. Všichni sportovci a pracující, ať už na dělnických či administrativních pozicích, naleznou chytré řešení na www.rouskyonline.cz. Ryze české roušky s obsahem stříbra zabraňují množení mikroorganismů a zajišťují vysokou účinnost, neboť přesně obepínají celý obličej.

Práce? Sport? Bez roušky to nepůjde. České řešení vyvinuli na Rouškyonline.cz

Jak vznikl projekt Work&Sport roušky pro sport a práci?

Hlavním účelem a myšlenkou projektu bylo udržet pracovní místa pro specializované pracovníky, kteří by v této době nejspíš skončili na úřadu práce. Proto je nezbytné nejen vyvíjet nová řešení roušek, ale také hlídat finance, které umožňují lidem udržet si práci a dělat to, co umějí nejlépe.

Ještě před třemi týdny se tým třebíčské textilní firmy PUMAX zaobíral běžnými úkoly a starostmi. Chystali nové návrhy sportovních triček, ladili každý detail na funkčních ponožkách a připravovali všechno potřebné pro účast na cyklistickém veletrhu a také na dalším ročníku maratonu, kde měli vždy velké prodejní úspěchy se svými produkty.

Po vyhlášení nouzového stavu vládou ČR se najednou toto poslání stalo z hodiny na hodinu minulostí a z běžných starostí s chodem firmy se stal boj o holou existenci a udržení pracovních míst pro desítky zaměstnanců. Zákazníci zrušili své objednávky, někteří nezaplatili za již odebrané zboží, naopak dodavatelé pod tlakem okolností začali vyžadovat za svoje zboží platby předem. Přímý prodej zákazníkům také nebyl a není možný. Prodej přes e-shop byl do vyhlášení nouzového stavu jenom doplňkovou aktivitou. Finanční rezervy společnosti sotva postačují k překonání několika týdnů.

Jako tisíce dalších podnikatelů a firem se i PUMAX ocitl v situaci, které ještě nikdy nečelil, a bylo nutné okamžitě jednat a vymyslet náhradní výrobní program.

Výroba a prodej nejen sportovních roušek online

Ve spolupráci s dalšími firmami v podobné situaci vznikl prakticky přes noc projekt www.rouskyonline.cz. Skvělé švadleny během víkendu vymyslely střih a design. Vyrobily a následně také otestovaly první prototyp. Jejich kolegyně nastavily celý výrobní proces a začaly šít jako o závod.

Práce? Sport? Bez roušky to nepůjde. České řešení vyvinuli na Rouškyonline.cz

Mezitím se podařilo ve spolupráci s týmem firmy Industrial IT  (www.i-it.cz) vymyslet a spustit kompletní e-shop včetně systému řízení celé logistiky a zejména marketingu a jako mávnutím proutku začalo chodit mnoho objednávek. Balení, organizaci, logistiku a podporu prodeje zase zajišťuje firma Foundry services s.r.o. ze skupiny firem Industrial Engineering Group.

Nyní tyto firmy společně vyrábějí a prodávají bavlněné dvouvrstvé a třívrstvé roušky s možností vložení filtru. Veškeré materiály dodávají zavedené české firmy. Jako filtr vkládají do roušky netkanou textilii vyráběnou také v České republice. Usilovně také shánějí materiál s nanovláknem, který by mohl doplnit netkanou textilii používanou nyní.

Vyvinuli také novou roušku ze speciální pleteniny s obsahem stříbra, která je velmi pohodlná a je možné ji nosit delší dobu, a to jak při vykonávání pracovní činnosti ve výrobních podnicích, tak při sportu. Tento nový typ roušky Work&Sport se prakticky přes noc stal prodejním hitem. Tuto roušku využijete nejen teď v době pandemie, ale také po pandemii, například pro sport v nižších teplotách.

Práce? Sport? Bez roušky to nepůjde. České řešení vyvinuli na Rouškyonline.cz

Pracovníci týmu Rouškyonline.cz také formou telefonické a e-mailové podpory pomáhají lidem, kteří mají problém objednávku provést na e-shopu. Tuto nabídku hojně využívají senioři.

Práce? Sport? Bez roušky to nepůjde. České řešení vyvinuli na Rouškyonline.cz

A jak projekt rouskyonline.cz vnímají samotní majitelé sdružených firem v projektu?

Při rozhovoru prozradili, jaké byly jejich dojmy a co vše se za poslední tři týdny naučili:

Hurá! Funguje to! To jsme si řekli v neděli ráno po tom, co jsme v sobotu v noci spustili náš projekt www.rouskyonline.cz. Nicméně během následujících hodin a dnů jsme zjistili, že to tak jednoduché nebude. Už 3 týdny jsme v práci prakticky non-stop, naše šičky a další kolegové a kolegyně pracují přesčas a přes víkendy. Denně řešíme nové a nečekané situace související s bezprecedentním stavem. Nic totiž nefunguje, jak jsme byli zvyklí. Jediné, co víme s jistotou, je, že poptávka je obrovská! Každý chce roušku. A to hned! Obrovský nápor zažívají nejen lidi na výrobě a distribuci, ale také ti, kteří mají na starosti komunikaci se zákazníky. Na něco takového prostě není firma o 20 lidech připravena. Tolik e-mailů a telefonů, kolik jsme vyřídili za týden, jsme nevyřídili za celý předchozí život. Bohužel se najde i mnoho našich spoluobčanů, kteří naši aktivitu považují za vydřidušství, naše roušky za předražené a nás za hyeny. Hodně nás to mrzí a frustruje...“

Naštěstí nám shodou šťastných náhod pomáhá video na Youtube, kde velmi milá a inteligentní paní Bohdana Goliášová vysvětluje, jak to s cenou roušek ve skutečnosti je. Po zveřejnění tohoto videa nejhorší nápor nenávistných komentářů, telefonátů a e-mailů naštěstí ustal.

Rádi bychom k tomuto tématu dodali jen to, co si ne všichni zřejmě dostatečně uvědomují. A to je, co všechno musíme z ceny roušky jako firma zaplatit. Jedná se v prvé řadě o mzdy a nemalé povinné odvody na sociální a zdravotní pojištění (z těchto odvodů stát potom platí všechny ty, kteří nyní musí zůstat doma nebo nedejbože v nemocnicích). Dále musíme zaplatit všechny splátky úvěrů a leasingů, ze kterých jsme pořídili budovy a vybavení, energie, veškeré materiály nutné pro výrobu roušek, náklady na logistiku a balení.

Nemalou část ceny tvoří také DPH, prodejní cena také musí pokrýt výplaty všech kolegů zajišťujících administrativu a komunikaci se zákazníky. Ohromné prostředky také stojí inzerce nutná k tomu, aby se o našem produktu lidé vůbec dozvěděli. Pokud nám nějaké peníze na konci zbydou, odvedeme mnoho dalších procent jako daň ze zisku. Určitě se tedy nejedná o projekt, na kterém bychom nějak zbohatli. Hlavní účel celého projektu je zejména udržení pracovních míst pro naše zaměstnance, kteří jsou na nás nyní odkázáni a těžko by v dnešní situaci hledali jiné uplatnění a s největší pravděpodobností by skončili na pracovním úřadě, čerpali by podpory v nezaměstnanosti a dále by tak zatěžovali již tak napnutou státní kasu.

Na závěr bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří nám pomáhají a drží pěsti, jsme vděční za každý pozitivní komentář na našem Facebookovém profilu a moc si vážíme také e-mailů plných podpory a poděkování.

  • Nejčtenější

V létě lze ušetřit desetitisíce. Samsung nabízí obrovské slevy

Komerční sdělení Samsung spustil letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž...

Kdo ovládne super-finále Oktagonu Underground?

Komerční sdělení V sobotu 4. července vyvrcholí unikátní projekt Oktagon Underground, sedmitýdenní exhibiční koncept složený ze sedmi...

Zlomí Sparta slávistické prokletí? Vsaďte si a sledujte na TV Tipsport!

Komerční sdělení Nadstavbová část elitní české fotbalové ligy pomalu vrcholí. Skupina o titul ve středu napíše svoji závěrečnou tečku....

Škoda za pár stovek, ale i několik tisíc. Čechy trápí hlodavci a kuny

Komerční sdělení Většinou se to stane, když nejvíc spěcháte. Sednete si za volant, otočíte klíčkem a nic. Marně to zkoušíte, až dojde na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nová éra betonárky v Lesonicích - moderní technologie i ruční výroba

Komerční sdělení Padesát let se vyráběly v Lesonicích na Třebíčsku betonové výrobky. Skruže a dlaždice z Lesonic znal každý. Jenže...

Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  • Další z rubriky

Oči při nákupech nahradí telefon. Nevidomým pomůže umělá inteligence

Komerční sdělení Prohlížení zboží a cen, placení hotovostí. Pro většinu z nás jsou to naprosto samozřejmé činnosti, o kterých při...

Na VŠFS se můžete spolehnout

Komerční sdělení Situace kolem Covid-19 ovlivnila bez výjimky vysoké školství v České republice. Prodloužená zkoušková období, někde...

V létě lze ušetřit desetitisíce. Samsung nabízí obrovské slevy

Komerční sdělení Samsung spustil letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž...

Letní vedra se blíží, připravte se na ně včas

Komerční sdělení Vstupujeme do letních dnů a abyste se doma cítili příjemně, pomůže vám dobře vybraná klimatizace. Dnešní moderní...

Princ George je vztahovačný a drzý, tvrdí jeho kmotra

Šestiletý princ George se na oficiálních fotkách tváří jako andílek a britská královská rodina mu pečlivě buduje image...

Penis a ženský orgasmus. Dvacet centimetrů je optimální, říká studie

Na délce záleží a platí, že větší znamená lepší. Ovšem jen do jisté míry. Největší šanci na uspokojení ženy dává...

Maďarka tvrdí, že nemůže pracovat, protože je příliš sexy

Plastiky dvaadvacetiletou Barbie Barbaru Lunu Siposovou z Maďarska stály v přepočtu přes tři miliony korun. Nyní nemůže...

Výpovědi už se nevyhnete. Nový zákoník práce přinese i spravedlivější dovolenou

Premium Poslední velká novela zákoníku práce za uplynulých devět let začne z podstatné části platit od začátku příštího roku, v...

Úspěšný šéf Škody po pěti letech náhle končí, prohrál boj o moc

Mladoboleslavská Škoda Auto oznámila, že Bernhard Maier po téměř pěti letech v čele společnosti opustí k 31. červenci...