Středa 26. ledna 2022, svátek má Zora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 26. ledna 2022 Zora

Porazte inflaci a investujte do zajištěných úvěrů

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V poslední době se všude dozvídáme, že inflace prudce roste a požírá naše úspory. Jak inflaci porazit a jak si vybudovat pasivní příjem, abyste se přiblížili finanční nezávislosti? Zkuste moderní investice do úvěrů zajištěných nemovitostmi či bitcoiny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Porazte inflaci a investujte do zajištěných úvěrů | foto: Bondster Marketplace s.r.o.

Jak inflaci porazit?

Průměrná roční míra inflace dosáhla v loňském roce hodnoty 3,2 % a za měsíc říjen 2021 vystoupala dokonce na 5,8 %. Naštěstí existují investiční nástroje, které vám vaše úspory pomohou před inflací ochránit. Účinnou a osvědčenou cestou jsou například investice do zajištěných úvěrů s pevným výnosem. Ty vám pomohou nejen inflaci překonat, ale díky měsíčním výplatám i získat pravidelný měsíční příjem, který vám pomůže přiblížit se finanční nezávislosti. Stačí, pokud část svých úspor šikovně investujete a dáte jim šanci proti inflaci bojovat.

Jak jednoduše investovat?

Dnes již tradiční spořicí nástroje, jako jsou spořicí účty, stavební spoření, penzijní fondy i některé druhy dluhopisů bitvu s inflací prohrávají a spoření jim tak už zůstává jen v názvu. Výnosy na spořicích účtech s úrokem obvykle v rozpětí mezi 0,5 – 1,5 %, stavebním spoření s ročním státním příspěvkem maximálně 2000 Kč či penzijní fondy s poplatkem 10 % ze zisku inflaci na úrovni 6 % nepřekonají.

Proto je mezi investory stále více populární investování do zajištěných úvěrů. Třeba prostřednictvím české platformy Bondster.cz, která k investici nabízí zajištěné úvěry od důkladně prověřených poskytovatelů úvěrů z celého světa. Investor se tedy nemusí zabývat zjišťováním informací o dlužníkovi. Udělali to za něj experti - poskytovatelé úvěrů i Bondster.

V naprosté většině případů jsou navíc úvěry zajištěny i takzvanou garancí zpětného odkupu. To znamená, že poskytovatel úvěrů investorovi garantuje vrácení celé investované částky včetně úroků i v případě nesplácení úvěru. Mezi investory jsou velmi oblíbené tradiční nemovitostní investice, tedy úvěry zajištěné nemovitostí, nebo nově nabízené úvěry zajištěné Bitcoiny s pevným výnosem, které také najdete na platformě Bondster. 

Porazte inflaci a investujte do zajištěných úvěrů

Jak Bondster.cz funguje?

Bondster.cz je platforma, která využívá principu sdílené ekonomiky a umožňuje i investorům začátečníkům jednoduše investovat online do úvěrů lidí nebo firem. Bondster vznikl v roce 2017 a od té doby jeho prostřednictvím lidé investovali již více jak 2 miliardy korun. Celkový počet investorů na platformě v současné době přesáhl 14 tisíc. Ti si na úrocích dohromady přišli celkem na více než 91 milionů korun.

Zapojit se může každý, investovat na Bondsteru je velmi jednoduché. Investování probíhá jednoduše online z pohodlí domova již od 100 Kč, což vám dává možnost rozložit své investice do mnoha úvěrů a účinně tak diverzifikovat své portfolio. Po registraci na Bondster.cz, která nezabere více jak pár minut, si už můžete vybírat z jednotlivých úvěrů, do kterých chcete investovat. A to buď v českých korunách nebo eurech. U každého investičního úvěru jednoduše vidíte procentuální výnos, který je pevný a nepodléhá výkyvům trhu jako například akciové investice. Výnos na Bondsteru v průměru dosahuje 13,9 %. Inflaci tak můžete hravě překonat a uchovat tak hodnotu svých úspor třeba na důchod. Dlouhodobé investice vám pak mohou díky měsíčnímu vyplácení přinést i možnost stabilního pasivního příjmu nebo můžete obdržené úroky znovu investovat a maximalizovat tak svůj výnos.  

Oblíbené nemovitostní investice

Mezi nejoblíbenější investiční úvěry patří úvěry zajištěné nemovitostí. U tohoto typu investic je každý úvěr zajištěn nemovitostí, jejíž hodnota významně přesahuje hodnotu poskytnutého úvěru. V případě nesplácení úvěru poskytovatel úvěru nemovitost prodá a investory vyplatí. Cena nemovitostí navíc v čase roste, úvěr se splácí a tím klesá investorské riziko. Úvěry zajištěné nemovitostmi jsou proto ideální pro konzervativnější investory, kteří chtějí investovat v korunách a dosáhnout stabilního zhodnocení až 11 %.

Porazte inflaci a investujte do zajištěných úvěrů

Úvěry zajištěné kryptoměnou

V poslední době jsou mezi investory na Bondsteru velmi populární také investice zajištěné bitcoiny.  Právě Bondster jako jediná platforma s investičními úvěry nedávno přišla s tímto unikátním řešením, které místo zajištění nemovitostí či movitým majetkem přináší úvěry se zástavou v bitcoinech. Díky pevnému výnosu a garanci zpětného odkupu byl o tento nový typ úvěrů hned od začátku mezi investory obrovský zájem a první z nich byly plně proinvestovány během několika hodin. Bondster proto do nabídky investic pravidelně přidává další nové úvěry zajištěné bitcoiny.

Čím jsou lákavé právě úvěry zajištěné bitcoiny?

Bitcoin je velmi volatilní měna. To znamená, že jeho hodnota může v čase rychle klesnout a nebo naopak vzrůst. Přímá investice do bitcoinu proto může být velmi výnosná, ale současně i extrémně riziková. Investování do úvěrů krytých bitcoiny je proto zajímavé zejména pro konzervativnější investory, kteří chtějí díky moderní vlně investic spojených s kryptoměnami získat pevný výnos, aniž by se museli obávat, jak se bude vyvíjet hodnota kryptoměn. Pokud by hodnota bitcoinu na světových trzích prudce klesla, poskytovatel úvěru okamžitě zástavu prodá a investory neprodleně vyplatí.

Porazte inflaci a investujte do zajištěných úvěrů

Úvěry zajištěné bitcoiny zaujaly nové i stávající investory

Úvěry zajištěné bitcoiny s pevným výnosem přilákaly na platformu Bondster.cz celou řadu nových investorů. Během posledních dvou měsíců Bondster z hlediska přírůstku nových investorů zaznamenal téměř dvojnásobný nárůst.

O tento typ úvěrů byl velký zájem i mezi stávajícími investory platformy Bondster.cz, která aktuálně nabízí více než pět tisíc investičních úvěrů ze čtyř světových kontinentů. Stávajícím investorům totiž přinášejí další zajímavou možnost diverzifikace.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1000 €

Porazte inflaci a investujte do zajištěných úvěrů

Na Bondster.cz aktuálně běží soutěž o 1000 € a o další bonus až 3 % k investici. Soutěž trvá od 15.11. do 31.12.2021 a zapojit se do ní mohou jak noví, tak i stávající investoři. Slosování o výhry proběhne 17.1. 2022.

Zapojit se můžete kliknutím na odkaz níže:

Black Friday na Bondsteru!

Ve formuláři stačí jednoduše zvolit první možnost „ZAREGISTRUJTE SE NA BONDSTERU“ a aktivovat svůj účet (zaslat min. 100 Kč) a jste ve hře o 1000 €. Navíc, pokud se vám na Bondsteru zalíbí, můžete získat i několik procent bonusového výnosu navíc.

  • Nejčtenější

Royal Jerky: zájem o oblíbené snacky vzrostl více než dvacetinásobně

Komerční sdělení Inflace se zvyšuje a podle ekonomů se ještě zvyšovat bude, spořící produkty bank ani přes rostoucí úrokové sazby ztrátu...

Zvýhodněná hypotéka na byty Central Group s garancí vrácení peněz

Komerční sdělení Česko se potýká s rekordní inflací a zdražováním půjček na bydlení. Největší český rezidenční stavitel Central Group v...

Elegantní střecha, která vyrábí elektřinu. Neviditelně!

Komerční sdělení Lindab, přední světový designér, výrobce a prodejce střešních krytin a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli,...

Nejmodernější síť propojí váš byznys s budoucností už dnes

Komerční sdělení Síť páté generace 5G ovlivní způsob, jakým lidé po celém světě žijí a pracují, a bude mít také velký podíl na rozmachu...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Sklo za kuchyňskou linku – moderní a vkusné řešení obkladu

Komerční sdělení Skleněné obklady vynikají svou čistotou, precizností, luxusním vzhledem. Jsou velmi praktické, co se omyvatelnosti...

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

  • Další z rubriky

Na zdraví! S pěstováním vína na Moravě pomáhá internet věcí

Komerční sdělení Vypěstovat kvalitní révu je umění, které ocení všichni milovníci dobrého vína. O výsledku už ale dávno nerozhoduje...

Manipulační technika Toyota září s progresivními li-ionovými bateriemi

Komerční sdělení Li-ionová technologie je atraktivní pro své jasné ekonomické, ekologické i provozní výhody. Toyota využila své více než...

Sklo za kuchyňskou linku – moderní a vkusné řešení obkladu

Komerční sdělení Skleněné obklady vynikají svou čistotou, precizností, luxusním vzhledem. Jsou velmi praktické, co se omyvatelnosti...

Digitalizace účetnictví s Jake&James

Možná řešíte stejný problém ve vaší firmě. Chybí vám podklady pro účetní, nevíte, kdo a jakým způsobem účtenky předal....

Mysleli, že mám miliony. A já žila na ubytovně, vzpomíná Nicol Lenertová

Premium Na biologického otce si Nicol Lenertová už nevzpomíná, jen říká, že byl pro ni i její mámu nebezpečný. Během dětství...

Survivor: Nahota i pomlouvání Pazderkové za jejími zády, že je labilní

Po odstoupení zpěváka Vojtěcha Drahokoupila kvůli psychickým potížím ze show Survivor se diváci dočkali i prvních...

Praktiky ve vile Playboy: orgie, orální sex se psem i ošklivé prostitutky

V novém dokumentu Secrets of Playboy (Tajemství Playboye) promluvily bývalé playmates o praktikách ve vile zakladatele...

Do Česka poprvé připlula loď naložená uhlím z Austrálie. Má pomoci Ostravsku

Do Děčína v sobotu ráno poprvé připlula po Labi loď naložená černým uhlím z Austrálie, informovala Česká televize a...

Devadesátky: Hlavně nehraj jako já, řekl Vetchý Bartošovi o společné postavě

Postavu Tomáše Kozáka v Případech 1. oddělení hraje Ondřej Vetchý. V mladší verzi policisty v Devadesátkách se proměnil...