Pojištěná chalupa dělá klidný spánek. S První klubovou navíc ušetříte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Špatně zazimovaná chalupa nebo ta, která zeje dlouho prázdnotou, může na jaře znamenat nemilé překvapení. Ať už jde o chybu při zazimování nebo o vykradené vybavení, spolehlivá pojistka vám kryje záda. U První klubové pojišťovny navíc klienti získávají za bezeškodné období část svých peněz zpět.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pojištěná chalupa znamená klidný zimní spánek. | foto: První klubová pojišťovna

Od jara do podzimu si na chalupě opečováváme interiér i zahradu, abychom si ten venkovský ráj mohli ve volných chvílích užít s veškerým komfortem. Jakmile ale klesne hodnota na venkovním teploměru těsně nad nulu, je čas se na pár měsíců rozloučit. Tady jsou proto tři zásady pečlivého zazimování a zabezpečení domu.

1.Vypnout vodu, vypojit kabely

Vypnutí vody bývá jedním ze základních kroků zazimování. Důležité ovšem je ji také vypustit ze všech trubek i z bojleru, aby nikde nezamrzla nebo nedošlo k vytopení. U týdny nehlídané chalupy by taková nehoda napáchala pořádnou spoušť.

Pojištěná chalupa znamená klidný zimní spánek.

Správným krokem je také vypojení elektrických spotřebičů ze zásuvek, včetně lednice a mrazáku. V domě by neměly zůstat zbytky jídla v načatých obalech, pokud tu neplánujete živit myši, moly a další havěť.

2.Zabezpečte dům, co to jde

Zavření oken a zamknutí dveří je při odjezdu samozřejmostí. V rámci zazimování chaty je ale dobré využít maximum zabezpečení, které stavba má, ať už se jedná o mřížové prvky, okenice, nebo třeba venkovní rolety…

Pokud jste v minulosti v zimní sezóně řešili problémy s odemykáním dveří kvůli přemrznutí zámku, zkuste ho nastříkat nemrznoucím silikonovým sprejem.

3.Pojištění nové generace

Než chalupu před zimou opustíte, udělejte si několik aktuálních snímků pro případ, že by došlo k vykradení, vytopení nebo jiné nehodě. Kromě pečlivého zazimování a občasné kontroly, pokud máte chalupu v dosahu, je důležité také kvalitní a férové pojištění bez kliček a fikaných výluk.

Lídrem na českém pojišťovacím trhu, co se týče vstřícných klientských podmínek, je už několik let První klubová pojišťovna, která například v rámci pojištění domácnosti či nemovitosti nabízí maximální krytí. „Klient se nemusí obávat, že nezaškrtl některou položku, u nás je pojištěn jak proti loupeži a vandalismu, tak i proti působení živlů či nehodám,“ říká zakladatel Klubovky Marek Orawski.

Pojištění domácnosti se pak vztahuje nejen na veškeré vybavení interiéru a cennosti, ale také na oblečení, hračky a lze k němu doplnit i předměty ve sklepě, na půdě, v kůlně…

Pojištěná chalupa znamená klidný zimní spánek.

Kromě širokého krytí je obrovským benefitem Klubovky vracení části pojistného za bezeškodné období. „Učíme lidi, že zaplacené peníze jsou jejich. My je pouze spravujeme. Za to si bereme 17 procent. Čtvrtinu z peněz nevyplacených na škody pak vkládáme do fondu rezerv. Zbytek klientům rozdělujeme zpět. Také je nedržíme smluvně vázané na několik let. Pokud by jim naše služby nevyhovovaly, mohou kdykoliv ukončit pojistku nebo své členství bez sankcí. Navíc jim vrátíme poměrnou částku za zaplacené pojistné. To nás neustále motivuje vždy dostát svých závazků,“ vysvětluje Orawski.

Letos Klubovka oslavila tříleté výročí od založení. Od počátku se drží hesla, že pojišťovna má fungovat komunitně a solidárně. Její unikátní koncept sdílené ekonomiky je ukotven licencí ČNB, kterou Klubovka získala jako jediná pojišťovna svého druhu, a také silným investičním partnerem, jímž je RSJ Karla Janečka.

Rychle, přehledně a úsporně

Uzavření pojistky u Klubovky není žádná věda. Naopak je to otázka chviličky na jejím webu. Pojišťovna totiž funguje kompletně online, díky čemuž řeší poptávku a požadavky klientů obratem a bez zbytečných nákladů na provoz poboček, tisk dokumentů, zdlouhavého čekání ve frontách.

Své smlouvy a veškeré osobní informace mají klienti kdykoliv k dispozici na speciálním online portálu. Na webu pojišťovny se pak zájemci dozví vše k jednotlivým produktům, včetně přehledně oddělených krytých rizik a výluk.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Začínají klíčové chvíle hokejového mistrovství světa. Osm nejlepších týmů se srovnalo do pavouka pro play-off a...

Další z rubriky

Crussis představilo nové sady elektrokol i limitovanou edici Jagr68

Crussis

Jestli chcete vědět, jak se udržuje ve formě slavný Jaromír Jágr, tak byste měli nahlédnout pod pokličku jeho...

Riziko nebo šance? Jak rozpoznat status malého a středního podniku

Panelisté konference, hovoří Jan Hanuš z České bankovní asociace. Foto Jiří...

Máte zájem o finanční podporu z některého z desítek státních či evropských programů, který je určen pro malé nebo...

Rodinná dovolená, kde se cítíme jako doma. Všichni spolu a rádi

Rodinná dovolená, kde se cítíme jako doma. Všichni spolu a rádi.

Máte se svou rodinou místo, na které se všichni rádi vracíte a kde ožívají vzpomínky plné radosti, zvědavého objevování...

Najdete na iDNES.cz