Pojištěná chalupa dělá klidný spánek. S První klubovou navíc ušetříte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Špatně zazimovaná chalupa nebo ta, která zeje dlouho prázdnotou, může na jaře znamenat nemilé překvapení. Ať už jde o chybu při zazimování nebo o vykradené vybavení, spolehlivá pojistka vám kryje záda. U První klubové pojišťovny navíc klienti získávají za bezeškodné období část svých peněz zpět.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pojištěná chalupa znamená klidný zimní spánek. | foto: První klubová pojišťovna

Od jara do podzimu si na chalupě opečováváme interiér i zahradu, abychom si ten venkovský ráj mohli ve volných chvílích užít s veškerým komfortem. Jakmile ale klesne hodnota na venkovním teploměru těsně nad nulu, je čas se na pár měsíců rozloučit. Tady jsou proto tři zásady pečlivého zazimování a zabezpečení domu.

1.Vypnout vodu, vypojit kabely

Vypnutí vody bývá jedním ze základních kroků zazimování. Důležité ovšem je ji také vypustit ze všech trubek i z bojleru, aby nikde nezamrzla nebo nedošlo k vytopení. U týdny nehlídané chalupy by taková nehoda napáchala pořádnou spoušť.

Pojištěná chalupa znamená klidný zimní spánek.

Správným krokem je také vypojení elektrických spotřebičů ze zásuvek, včetně lednice a mrazáku. V domě by neměly zůstat zbytky jídla v načatých obalech, pokud tu neplánujete živit myši, moly a další havěť.

2.Zabezpečte dům, co to jde

Zavření oken a zamknutí dveří je při odjezdu samozřejmostí. V rámci zazimování chaty je ale dobré využít maximum zabezpečení, které stavba má, ať už se jedná o mřížové prvky, okenice, nebo třeba venkovní rolety…

Pokud jste v minulosti v zimní sezóně řešili problémy s odemykáním dveří kvůli přemrznutí zámku, zkuste ho nastříkat nemrznoucím silikonovým sprejem.

3.Pojištění nové generace

Než chalupu před zimou opustíte, udělejte si několik aktuálních snímků pro případ, že by došlo k vykradení, vytopení nebo jiné nehodě. Kromě pečlivého zazimování a občasné kontroly, pokud máte chalupu v dosahu, je důležité také kvalitní a férové pojištění bez kliček a fikaných výluk.

Lídrem na českém pojišťovacím trhu, co se týče vstřícných klientských podmínek, je už několik let První klubová pojišťovna, která například v rámci pojištění domácnosti či nemovitosti nabízí maximální krytí. „Klient se nemusí obávat, že nezaškrtl některou položku, u nás je pojištěn jak proti loupeži a vandalismu, tak i proti působení živlů či nehodám,“ říká zakladatel Klubovky Marek Orawski.

Pojištění domácnosti se pak vztahuje nejen na veškeré vybavení interiéru a cennosti, ale také na oblečení, hračky a lze k němu doplnit i předměty ve sklepě, na půdě, v kůlně…

Pojištěná chalupa znamená klidný zimní spánek.

Kromě širokého krytí je obrovským benefitem Klubovky vracení části pojistného za bezeškodné období. „Učíme lidi, že zaplacené peníze jsou jejich. My je pouze spravujeme. Za to si bereme 17 procent. Čtvrtinu z peněz nevyplacených na škody pak vkládáme do fondu rezerv. Zbytek klientům rozdělujeme zpět. Také je nedržíme smluvně vázané na několik let. Pokud by jim naše služby nevyhovovaly, mohou kdykoliv ukončit pojistku nebo své členství bez sankcí. Navíc jim vrátíme poměrnou částku za zaplacené pojistné. To nás neustále motivuje vždy dostát svých závazků,“ vysvětluje Orawski.

Letos Klubovka oslavila tříleté výročí od založení. Od počátku se drží hesla, že pojišťovna má fungovat komunitně a solidárně. Její unikátní koncept sdílené ekonomiky je ukotven licencí ČNB, kterou Klubovka získala jako jediná pojišťovna svého druhu, a také silným investičním partnerem, jímž je RSJ Karla Janečka.

Rychle, přehledně a úsporně

Uzavření pojistky u Klubovky není žádná věda. Naopak je to otázka chviličky na jejím webu. Pojišťovna totiž funguje kompletně online, díky čemuž řeší poptávku a požadavky klientů obratem a bez zbytečných nákladů na provoz poboček, tisk dokumentů, zdlouhavého čekání ve frontách.

Své smlouvy a veškeré osobní informace mají klienti kdykoliv k dispozici na speciálním online portálu. Na webu pojišťovny se pak zájemci dozví vše k jednotlivým produktům, včetně přehledně oddělených krytých rizik a výluk.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Kurzy v zahraničí nejsou jen pro mladé

Zahraniční investoři hledají v České republice zaměstnance, kteří ovládají nejméně jeden cizí jazyk. Jak jsou na tom...

freeSAT: Téměř polovina Čechů má ve zvyku přispívat na charitu

freeSAT: téměř polovina Čechů má ve zvyku přispívat na charitu

Vánoce, svátky klidu a míru, jsou už za námi, a jelikož se jedná o období, které bývá často spojováno s charitativními...

O krok blíž konci jednorázových plastů v EU

O krok blíž konci jednorázových plastů v EU

Zákaz prodeje brček, plastových vatových tyčinek, příborů či obalů na potraviny, pokud existuje dostupná a cenově...

Najdete na iDNES.cz