Pět důvodů, proč si vybrat českého výrobce laserů

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V době obrovské expanze společností a zboží z východu je důležité zachovat si vlastní standardy a vsadit na osvědčenou kvalitní práci českých firem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pět důvodů proč si vybrat českého výrobce laserů | foto: Lintech

Mezi takové patří i firma Lintech, společnost, která se zabývá laserovými technologiemi na popis, svařování, řezání a ostatními úpravami materiálu a prodejem značící techniky a nabídkou služeb a montáže s těmito technologiemi spojenými.

Lintech má tradici od roku 1993 a svou prací si získal zákazníky nejen v České republice a na Slovensku, ale i v dalších deseti zemích po celém světě. Svou péčí si je navíc dokázal udržet a být perspektivním partnerem i pro nové zájemce o své produkty a služby. Ne všechny firmy kladou důraz na tyto aspekty obchodního styku s partnery a ne všem lidem jsou tyto aspekty známé. Proto jsme se rozhodli zde ty nejdůležitější zmínit.

Kvalita především

Prvním, na co se při výběru každého nákupu nebo uzavření obchodu jistě zaměříte, je kvalita poskytnutých služeb. Nejinak tomu je u laserové a značící technologie. Vzhledem k dlouhé tradici a dobrým vztahům s velkými nadnárodními korporacemi, jako je Continental, TRW či Panasonic, Lintech nikdy nešel cestou nejlevnějších řešení a rychlých obchodů. Politikou firmy vždy bylo na 100 % splnit požadavek zákazníka a dodat mu vyhovující zařízení či službu, se kterou bude desítky let spokojený. Lintech dodává stroje nebo komponenty vyráběné v Evropě u ověřených dodavatelů a služby zakládající se na práci vykonávané školenými pracovníky pod jednou střechou v Domažlicích.

Pět důvodů proč si vybrat českého výrobce laserů

Nestandardní stroje a služby – vše pod jednou střechou

I u jednodušších zařízení nebo služeb se obvykle musíte rozhodovat mezi desítkou dodavatelů. Pokud se navíc výrobek skládá z více kusů, musíte najít více dodavatelů současně a zajistit jejich souběh. Výhodou Lintechu je, že mnohé služby a stroje dokáže zpracovat sám pod jednou střechou a vám tudíž stačí jeden kontakt, se kterým komunikujete. Lintech může splnit všechny fáze výroby - od nařezání polotovaru po ohýbání, svařování či popisování až po samotnou montáž komponent a dodávku jednotlivých strojů, které jsou toho všeho schopny. Často stačí technikům sdělit vstupní informace, předat vzorky a o všechno ostatní se již postarají.

Přívětivá cena

Dobrá a kvalitní práce a spolehlivé a efektivní stroje nemusí vždy znamenat nejvyšší cenu na trhu. Vzhledem k tomu, že je Lintech středně velkou firmou, která ve svých 3 střediscích zaměstnává dohromady cca 100 zaměstnanců, může si dovolit být cenově konkurenceschopná - nemusí totiž myslet na režijní náklady jiných poboček a stovek zaměstnanců. Říkáte si, proč raději nekoupit levný výrobek např. z Číny? Do ceny se samozřejmě musí promítnout kvalita dodaného zařízení. Jeho větší výdrž až v desítkách tisíc hodin je sice kompenzována mírně vyšší cenou, ale na rozdíl od východní konkurence odpadá nutnost kupovat další jedno nebo dvě zařízení jako náhradu neopravitelného stroje.

Pět důvodů proč si vybrat českého výrobce laserů

Špičkový servis

Kvalitní servis je devizou každé společnosti. Vždy může nastat případ, kdy přijde zařízení k újmě ať již mechanickou cestou, neopatrným zacházením, neočekávatelnými vlivy počasí nebo nahodilou chybou při výrobě. Tyto všechny situace jsou v Lintechu schopni řešit velmi flexibilně – firma disponuje týmem techniků, kteří jsou schopni na servisní zásah dle domluvy dorazit buď do 24, nebo 48 hodin, v akutních případech i dříve. Vy tak nepřijdete o peníze při zastavené výrobě. Velkou výhodou je také držení dané technologie skladem pro možnost okamžité náhrady.

Pět důvodů proč si vybrat českého výrobce laserů

Tradice

Firma Lintech byla založena těsně po rozpadu Československa a své místo na trhu od té doby nadále upevňovala. Jasným dodržováním postupů, norem a pravidel si firma získala u mnohých zákazníků pocit, že se na ni mohou spolehnout. Na úspěšně uskutečněných zakázkách a dodaných produktech či technologiích se odráží zázemí a práce firmy, za kterou stojí desítky kvalitních zaměstnanců s odpovídajícími zkušenostmi a vzděláním.

  • Nejčtenější

Sledujte aukční událost roku umění v Mánesu

V pražské výstavní síni Mánes se dne 20. října 2019 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

HANÁK INTERIOR CONCEPT

Dokonale sladěný interiér od jediného výrobce díky HANÁK INTERIOR CONCEPT. Výroba veškerého nábytku v interiéru...

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí....

5 věcí, které potřebujete pro úspěšný rozjezd startupu

Startup můžete řídit i doma z obýváku. Máte dobrý nápad, začínáte s podnikáním a přemýšlíte, jaké nástroje, technologie...

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Z aktuálního stavu ekonomiky je patrné, že se brzy dočkáme další hospodářské krize. Momentálně nedokážeme předpovědět,...

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Stavíte? Stříkaná izolační pěna šetří čas

Stavby a rekonstrukce objektů se často potýkají se skluzem. Výstavby se zdržují nejčastěji vinou pozdních dodávek...

Víte, že jde zhubnout i díky palačinkám? Prozradíme, jak na to

Když se řekne hubnutí, palačinky nám k tomu nějak nejdou. Většinou si je spojujeme s množstvím nutely, džemu nebo...

Vaše sny o úžasné zahradě vám pomohou splnit jezírkové folie a plachty

Také už přemýšlíte, jak si zase příští rok zdokonalíte svou zahradu? Parádní jezírko s lekníny nebo rybičkami vám...

Co nesmí chybět v zimě? Přece vánoční osvětlení

S příchodem sychravého počasí vyhlížíme po létu další bod, na který se těšit – Vánoce! Cukroví, pohádky a zasněžená...

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat