P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou půjčovat – investovat – a chytře tak zhodnotit své peníze. Je to jednoduché a k první investici vám stačí jen 200 korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka | foto: Zonky

Možnost investovat do půjček (P2P) otevřela dveře na investorský trh pro spoustu lidí, kteří nechtějí, aby jejich peníze ztrácely kvůli inflaci svoji hodnotu. P2P (peer-to-peer) platformy přímo spojují věřitele se zájemci o půjčku prostřednictvím internetového systému. Investorům díky tomu nabízí výnos, který před pár lety měly jen samotné banky. Roční výnos se v průměru pohybuje mezi 5 – 7 %.

Šance pro všechny

Investování je nástrojem k vytvoření a rozmnožení bohatství. Chybou by ovšem bylo chápat investování jako užitečné nebo dostupné jen pro ty, kteří jsou už teď bohatí a disponují velkými sumami peněz. Každý, komu mu už bylo alespoň 18 let a má alespoň drobný základní kapitál (stačí 200 Kč), se dnes může stát plnohodnotným investorem.

Tím, že na Zonky můžete investovat po malých částkách, je investování dostupnější pro každého. Spolu s tím je také velice snadné zřídit si trvalý příkaz, který vám zajistí, že budete investovat s jistou pravidelností. Podstatná skutečnost, která totiž odlišuje investování od hazardování, je, že vyžaduje čas.

Minimální riziko

Investujte raději malé částky do více půjček. Stačí po dvoustovkách. Diverzifikujete tak svoje portfolio. To znamená, že sami snižujete rizikovost investice. Zonky předem samozřejmě zjišťuje schopnost splácet u lidí, kteří si chtějí půjčit. Jedná se tak o významnou eliminaci rizika pro investory.

Lidé, do jejichž půjček jste investovali, vám měsíčně splácí a máte tak pravidelný příjem peněz, které však můžete hned investovat zpět, a zajistit si tak ještě vyšší výnos.

Máme řešení i pro případ, že byste své peníze, které jste investovali, potřebovali brzy zpět. Na sekundárním trhu, kde můžete své investice prodat někomu dalšímu a v krátké době se tak dostat ke svým penězům, můžete investice nabídnout dalším investorům.

Nechte proto své peníze pracovat pro vás a zhodnoťte své úspory místo toho, aby jen nečinně ležely na účtu nebo doma pod polštářem.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství.

Předvánoční nákupy byly i tentokrát jen zahřívací kolečko. Ten pravý nákupní šrumec začíná pro většinu slevy chtivých...

Jak zjistit odposlech v místnosti

Jak zjistit odposlech v místnosti

Velmi často se setkáváme s dotazem, jak zjistit odposlech v místnosti. Jednoduchá otázka, na kterou není jednoduchá...

Najdete na iDNES.cz