Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN®

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Období jara, konkrétně měsíce březen až květen, je ideální dobou k ošetření vody v bazénech. To, že je toto téma pro Českou republiku více než atraktivní dokládá fakt, že patříme ke světové špičce, co se týče vlastněných a provozovaných bazénů na přepočet obyvatel.

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN® | foto: PROXIM s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká rodinná firma Proxim s.r.o., výrobce přípravků pro údržbu bazénů PROBAZEN® poskytuje praktický, rychlý a jednoduchý návod, jak na jaře postupovat tak, aby byla zajištěna kvalita koupání v soukromých bazénech po celý rok. Výrobky firmy Proxim lze využít jak pro vodní plochy doma, tak pro wellness centra, hotelové bazény nebo lázně.

PROXIM s.r.o.

Český rodinný podnik, společnost Proxim, je specialistou na výrobu chemických produktů pro domácnost a zahradu. Tyto výrobky jsou vhodné například k ošetření bazénů, jezírek, vířivek, ale i odpadů. Firma Proxim je výrobce kvalitních chemických výrobků, je vyhledávaným odborníkem a poradcem v péči o vodu, a to nejen v bazénech a jezírkách. Proxim oslavil 25 let na trhu a získal dvě významná ocenění jako rodinný podnik roku. Firma PROXIM uspěla v prestižní soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2017, a to hned dvakrát. Získala Cenu veřejnosti a v hodnocení odborné poroty obsadila 3. místo v kategorii malých firem.

„Před koupací sezonou bych velice rád upozornil na kvalitní vyčištění bazénu a jeho přípravu před napouštěním vody. Ideální dobou pro tuto údržbu jsou jarní měsíce od března do května,“ uvádí Ing. Jan Kroupa, Ph.D. mladší. „Před začátkem sezony je dobré použít prostředek pro odstranění mastných usazenin Gelový čistič a prostředek pro odstranění vodního kamene Gelový odstraňovač usazenin. Po napuštění vody je dobré změřit pH vody testerem, a upravit jej na hodnotu 6,8–7,6. V případě vysoké hodnoty tvrdosti vody použijte Stabilizátor tvrdosti. Proveďte dále prvotní chloraci přípravkem Chlor start a do skimmeru nebo plováku vložte tabletu KOMBI nebo MULTI pro průběžnou dezinfekci vody. Průběžnou starostí o vodu v bazénu se rozumí cca. po týdnu opětovné změření pH vody. V případě odchylky od doporučené hodnoty proveďte korekci,“ dodává Jan Kroupa.

Z celé komplexní řady lze použít pouze základní řadu, tedy nejdůležitějších šest výrobků. Zcela zásadní výrobek pro bazény, bez kterého se skutečně neobejdeme, jsou Multi tablety 5v1.

Péče o bazény

Šest základních kroků ke skutečně perfektně udržované vodě v bazénu. Základní řada zahrnuje pH MINUS, pH PLUS, Multi tablety 5v1, Vločkovač tekutý, Odstraňovač řas, Chlor šok.

Měření a nastavení pH vody v bazénu

Ošetření vody v bazénech přípravky řady PROBAZEN®

Správné nastavení hodnoty pH vody je důležitou podmínkou jak pro optimální působení přípravků na úpravu vody PROBAZEN®, tak pro vytvoření příjemných podmínek pro koupání. Optimální hodnota pH bazénové vody se pohybuje v rozmezí 6,8–7,6. Hodnota pH vody vyšší než 7,6 způsobuje ve vodě minerální zákaly, může dojít k ucpání filtrace, snižuje se účinnost dezinfekce a dochází k dráždění očí a kůže. Hodnota pH nižší než 6,8 způsobuje korozi kovů a betonu, blednutí barev, podráždění očí a kůže.

Kontakt: PROXIM s.r.o., Stará Obec 318, 533 54 Rybitví, www.proxim.cz

E-shop: www.probazen.com

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství

Obří lednové výprodeje válcují předvánoční šílenství.

Předvánoční nákupy byly i tentokrát jen zahřívací kolečko. Ten pravý nákupní šrumec začíná pro většinu slevy chtivých...

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Společnost Hisense vstupuje s radikálně novou zobrazovací technologií a inovativními koncepty připojených zařízení do...

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

V konferenčním a informačním středisku České zemědělské univerzity v Praze se bude ve středu 23. ledna konat...

Najdete na iDNES.cz