Doporučujeme

Pro ty, kteřˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ by se chtˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§li blˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞž...

Pro ty, kteřˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ by se chtˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§li blˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞž seznˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘mit s projektem, je k dispozici dokončený VZOROVÝ DŮM, který lze navštˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞvit po předchozˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ domluvˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§. | foto: Neavia Invest s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Originální architektura na jedinečném místě

Jak těžké je najít architektonicky oceňovaný dům obklopený přírodou? A aby měl zázemí města a skvělou dostupnost do Prahy? Všechny skvělé vlastnosti v sobě snoubí projekt Za Větrníkem ve středočeské Dobříši.

Pozemky obklopují nádherné Brdské lesy svádějící ke sportu nebo poklidným procházkám. A za službami stačí zajít do nedalekého centra Dobříše. Tak výjimečné místo by mohlo zkazit jediné – nudné řadovky bez nápadu. A tomu se chtěl investor, společnost NAEVIA INVEST za každou cenu vyhnout. Studio Boq architekti stálo před výzvou vytvořit harmonické místo zapadající do okolní přírody. Zásadní bylo soukromí, využití přirozeného světla, zkrátka komfortní bydlení, které se neokouká.

Originˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘lnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ architektura na jedinečnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě¦m...

Interiér vzorového domu navrhla firma Epes Rádes. Čerpá se zde především ze spojení přírodních prvků v kontrastu s moderní architekturou.

V první etapě projektu architekti přišli s konceptem „kostka v kostce“. Každý z domů je doplněný předsazenou ocelovou konstrukcí s dřevěnou výplní. To přináší větší soukromí bez umělé bariéry s okolím. Ve druhé, právě dokončované etapě přišlo opět ke slovu dřevo a ocel, tentokrát v podobě ocelového obkladu se vsazenými dřevěnými hranoly. Vše doplňují zavěšené balkonové můstky opět kombinující ocel a dřevo. Stejně tak zůstává zachovaný koncept kostky. Čtvercový půdorys interiéru přináší velkorysost a vzdušnost. Do detailu promyšlené a dotažené domy projektu Za Větrníkem oceňují česká i zahraniční média, za všechny zmiňme Archdaily, Archello, Homedesign. Navíc se může i nově pochlubit Cenou architektů za rok 2019 v soutěži Realitní projekt roku. Díky jedinečné dispozici místa nehrozí, že dnes výjimečný projekt do budoucna zhyzdí divoká okolní výstavba. Okolní Brdské lesy žádným novostavbám ustupovat nebudou. Více informací o projektu na: www.ZaVetrnikem.cz

Zatˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞmco prvnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ etapu projektu zdobila...

První etapu projektu zdobila předsazená ocelová konstrukce s dřevěnou výplní.

Zatˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞmco prvnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞ etapu projektu zdobila...

Druhá etapa se může chlubit ocelovým opláštěním garáže, kterou dotvářejí vsazené dřevěné hranoly

  • Nejčtenější