Doporučujeme

Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí

Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí | foto: Canaba a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí

Centrum vzorových domů Praha je nejlepší cestou pro všechny zájemce o výstavbu rodinného domu, jak si správně vybrat ten vhodný dům pro rodinu.

Stálá výstava rodinných domů, jediná v ČR, umožňuje všem zájemcům o moderní úsporné bydlení prohlédnout si na jednom místě sedm modelů domů, zástupce moderní i klasické architektury. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do třech milionů, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení převyšující běžné standardy. Především pro ně je určena novinka - vzorový dům REZIDENCE akciové společnosti CANABA, která otevřením nového domu v Centru slaví zároveň 30 let působení na českém trhu.

REZIDENCE je exkluzivní rodinné sídlo reprezentující nadčasovost a odkazující na funkcionalistický styl první poloviny minulého století. Ten svými elegantními křivkami a čistými liniemi zdůrazňuje originalitu a výjimečnost, zatímco jeho velikost navozuje pocit klidu, bezpečí a soukromí. Otevřená dispozice přízemí s volnými průhledy vytváří uvolněnou vzdušnou atmosféru. Velká francouzská okna a zimní zahrada přirozeně prosvětlují interiér a těsně spojují zahradu s obývacím pokojem i jídelnou.

Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí

Nadčasový impozantní vzhled

Architektura domu spojuje klasické principy s moderním designem tak, aby dosáhla nadčasového vzhledu a zároveň nejmodernějšího komfortu bydlení. Symetrické průčelí se sloupovím budí impozantní dojem. Velkorysé přízemí disponuje obývací částí a kuchyní s jídelním koutem. Tyto dva prostory jsou velmi efektivně rozděleny dominantním plynovým krbem. Impozantní schodiště, inspirované anglickými rodinnými sídly, vás pak zavede do horní části rezidence, kde se nachází ložnice s přímým vstupem na terasu, dětský pokoj, pracovna, prostorná koupelna a samostatná toaleta. Součástí domu je i garáž pro dva automobily.

Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí
Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí

Vybavenost nejmodernějšími technologiemi

V promyšlené a pečlivě provedené stavbě jsou patrná desetiletí zkušeností společnosti CANABA na českém i náročném německém trhu. Při prohlídce domu poznáte jak na celku, tak na každém detailu propracovaného interiéru práci zkušeného architekta a designéra. Vytříbený architektonický styl se tu pojí s vysoce kvalitními materiály a pečlivě vyladěnou harmonií tvarů a barev. Dům se pyšní nejmodernějšími technologiemi, jejichž prostřednictvím ho lze celý ovládat na dálku pomocí tabletu či telefonu, a dokonce s ním můžete komunikovat skrze hlasové ovládání.

Nová Rezidence – luxus, prostor, pohodlí

Luxusní bydlení za atraktivní cenu

Reprezentativní dvoupodlažní vila s několika krytými terasami a balkony se bude dobře vyjímat jak v městské čtvrti, tak na venkově či v přírodě a její monumentální architektura vytvoří jedinečnou dominantu každého pozemku. Může sloužit buď jako dvougenerační dům nebo lze přízemí využít například k podnikání a druhé patro jako rodinný byt se všemi potřebnými standardy. CANABA chce Rezidencí dokázat, že i luxusní bydlení lze vytvořit rychle a za atraktivní cenu. Projekt máte navíc v ceně domu, cena je pevná a prokazatelně nejvýhodnější na trhu, přičemž CANABA vám poskytne i padesátiletou záruku na konstrukci domu. A bydlet budete ještě navíc rychle, neboť výstavba domu na klíč trvá pouze 3 – 6 měsíců podle typu.

  • Nejčtenější

KAY River Lofts je zkolaudován