Doporučujeme

Na český trh vstupuje realme GT5G – nadupaný telefon za příznivou cenu

Na český trh vstupuje realme GT5G – nadupaný telefon za příznivou cenu | foto: Realme

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na český trh vstupuje realme GT5G – nadupaný telefon za příznivou cenu

Rychlost závodního stroje, elegance a design špičkových sportovních vozů. Takové parametry dostal do vínku model realme GT 5G, vlajková loď nejrychleji rostoucí značky chytrých telefonů na světě.

Zkratka GT v názvu je odkazem na automobilovou kategorii Gran Turismo. Právě výkonné, exkluzivní a přitažlivé vozy byly pro tvůrce z realme dokonalou inspirací. Značka se dlouhodobě zaměřuje především na mladé uživatele, a tak vedle modelů se skleněnými zády v modré a stříbrné barvě v nabídce najdete „závodní“ žluto-černou variantu. Můžete si být jistí, že s takovým telefonem budete nepřehlédnutelní. Navíc díky povrchu z veganské kůže odpadá věčné leštění otisků prstů.

Kromě designu se telefon může měřit s rychlými vozy i díky svému výkonu. Pohání ho čipset Qualcomm Snapdragon 888 5G, který byste u jiných značek v cenově srovnatelných přístrojích hledali marně. Výkon můžete „vytunit“ zapnutím „GT módu“, který navíc nabízí zvukové a vibrační 4D efekty, takže si rychlou jízdu můžete užít se vším všudy.

Na český trh vstupuje realme GT5G – nadupaný telefon za příznivou cenu

Svižný dojem modelu realme GT 5G dodává 6,43palcový Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Dotyková frekvence displeje je dokonce 120/360 Hz a telefon je schopný automaticky reagovat na podmínky a vyvažovat optimálně výkon a výdrž baterie. Energii spoří i další vychytávky. Funkce Smart 5G přepíná podle síly signálu mezi sítěmi 5G a 4G, úsporné módy zase automaticky uspávají nepoužívané aplikace. Baterie s kapacitou 4500 mAh tak vydrží opravdu dlouho. A když se vybije, máte ji díky super rychlé 65W nabíječce za 35 minut zase plnou.

Za zmínku stojí i progresivní způsob chlazení. realme přišlo s propracovaným systémem kombinujícím ocel a měď, který bez omezení výkonu dokáže snížit teplotu čipsetu až o 15 stupňů.

Telefon dostal do výbavy fotoaparáty Sony. Hlavní 64Mpx snímač funguje velmi dobře i za horších světelných podmínek. Na zadní straně najdet ještě širokoúhlou 8Mpx kamera a makro kamerku s rozlišením 2 Mpx. Na předním displeji je velmi podařená mini čočka, která je připravená na selfies s rozlišením 16 Mpx.

Na český trh vstupuje realme GT5G – nadupaný telefon za příznivou cenu

Suma sumárum. realme GT 5G se směle může ucházet o titul „flagship killer“, protože dostalo do závodu v extrémně konkurenčním prostředí výbavu, díky níž se může měřit s výrazně dražšími modely jiných značek.

Realme GT 5G je zároveň dalším příspěvkem k popularizaci sítí páté generace, na jejichž rozvoj v realme sází. Do roku 2022 chce firma, aby 70 % produktů podporovalo 5G. A netýká se to jen telefonů. Firma pracuje na systému AIoT, kde aplikuje hned tři scénáře – pro jednotlivce, rodinu a cestování. V jejich rámci vytváří True Wireless produkty, ať už jde o inteligentní hodinky, smart TV nebo třeba robotické vysavače s cílem poskytnout uživatelům maximální zážitek. Nejen po technologické stránce, ale i z hlediska designu. Proto se vloni realme spojilo se špičkami světového designu a jejich díla vynesla značce hned pět mezinárodních ocenění včetně prestižní ceny Red Dot.