Muzikálové hvězdy zazpívají v KC Novodvorská pro Polovinu nebe

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už poosmé v řadě pořádá Polovina nebe o. p. s. benefiční koncert Muzikálem bez bariér, tentokrát s podtitulem Filmové melodie. Jako vždy proběhne 3. prosince od 19 hodin k Mezinárodnímu dni zdravotně postižených, aby právě v tento den vnesl do života hendikepovaných lidí více radosti a pohody.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Již tradiční patronka koncertu, vyznačující se neobyčejným nadšením a osobním nasazením, Michaela Tomešová v něm zazpívá spolu se svými kolegy Kateřinou Bohatovou, Šimonem Bílinou, Charlie Doubravovou, Davidem Gránským, Natálií Halouzkovou, Richardem Pekárkem, Zbyňkem Fricem, Janem Křížem, Marií Křížovou, Elis Ochmanovou, Přemyslem Pálkem, Peterem Pechou, Milanem Peroutkou, Felicitou Prokešovou, Janem Tenkrátem, Romanem Tomešem a Tomášem Traplem. Všechny pak naživo doprovodí kapela v čele s Václavem Tobrmanem.“ Těšit se můžeme na písně z českých i zahraničních filmů, jako jsou Starci na chmelu, Moulin Rouge, Rocketman, Skyfall a mnoho dalších.

Pokud jste zatím neměli možnost žádný z předchozích koncertů Muzikálem bez bariér navštívit a nebo jste některý ročník vynechali, přečíst si o nich můžete na webových stránkách Poloviny nebe.

Ani covidový rok 2020 přitom tuto tradici nepřerušil: Navzdory covidovým omezením zazpívaly muzikálové hvězdy pro dobrou věc skrze obrazovky! Šestý ročník benefičního programu Muzikálem bez bariér se proto odehrál ve virtuálním prostoru. Nedovedli jsme si totiž představit – hlavně díky obdivuhodné patronce koncertu Michaele Tomešové, že bychom v roce 2020 vánoční koncert vynechali.

Proto jsme se rozhodli jít cestou jeho streamování. Jinak to nebylo při vyhlášení nouzového stavu možné. Úspěch této varianty nás příjemně překvapil. Našimi partnery se tak stal projekt Otevřenými dveřmi, který nám od té doby s organizací koncertu pomáhá. I díky nim je možno si stále připomenout loňský ročník a koupí záznamu na Otevřenými dveřmi podpořit činnost Poloviny nebe.

Na snímku Michaela Tomešová

V pátém ročníku zazněly známé muzikálové i filmové melodie jinak, než jsme zvyklí – písně, které normálně zpívají zpěvačky, zpívali zpěváci a naopak. Tzv. „árie naopak“ jsme si tak mohli vyslechnout v podání známých muzikálových hvězd - Michaely Tomešové, Petry Vojtkové, Evy Burešové, Ivany Korolové, Alžběty Bartošové, Jana Fanty, Michaely Gemrotové, Tomáše Löbla, Tomáše Trapla, Romana Tomeše a Lukáše Adama, který celým večerem příjemně provázel.

Horní řada zleva: Jan Fanta, Petra Kosková, Michaela Tomešová, Adam Koutek, Radka Pavlovčinová, Richard Pekárek, Marianna Polyaková, Kateřina Bohatová, Peter Pecha spodní řada zleva: Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová, Vendula Příhodová, Elis Ochmanová, Lukáš Adam, Tomáš Trapl

Také čtvrtý ročník přilákal přes 400 diváků (tedy plnou kapacitu tradičního místa konání v bezbariérovém sálu Kulturního centra Novodvorská) na pohádkové melodie, jako jsou například filmové písničky Znám jednu starou zahradu či Kujme pikle z Šíleně smutné princezny anebo Dělání všechny smutky zahání ze slavné televizní pohádky Princové jsou na draka.

Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky na Modřanský biograf a pro lidi zdravotně postižené. Koncert je rovněž poděkováním Poloviny nebe městským částem za podporu kurzů pro výuku hlasového ovládání počítače a dalších sociálních projektů pro těžce postižené osoby.

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vstup zdarma; tyto vstupenky ovšem nejsou v distribuci, pro jejich rezervaci kontaktujte info@polovinanebe.cz. V Kulturním centru na Novodvorské je nejen bezbariérový přístup, ale i zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře - první řada před sedadly a ulička uprostřed sálu.

Na snímku Peter Pecha

  • Nejčtenější

Jako před víc než stoletím. Mahlerova Symfonie č. 7 bude událostí roku

18. července 2024

Komerční sdělení Připomenout atmosféru světové premiéry Symfonie č. 7 Gustava Mahlera z roku 1908 chtějí v rámci...

Vůně sušenek a moderní technologie: To je Mondelēz v Opavě

15. července 2024

Komerční sdělení Svět plný skvělých sušenek a oplatek BeBe Dobré ráno, Oreo, Zlaté Polomáčené, Fidorek a dalších...

V roce 2024 vzniklo v Česku díky Sazce už 198 milionářů

15. července 2024

Komerční sdělení Uběhlo 182 dní roku 2024 a díky Sazce už v Česku přibylo 198 milionářů. Trend – alespoň jeden...

Jak na větrání s rekuperací ve starším domě

17. července 2024

Komerční sdělení Cílem rekonstrukce staršího domu bývá nejen zvýšení komfortu bydlení, ale také snížení nákladů na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Návštěvníci Colours of Ostrava mohou cestovat s festivalovou jízdenkou

15. července 2024

Komerční sdělení Zvýhodněné festivalové jízdné se každoročně těší stále větší oblibě. Dopravní podnik Ostrava si jej...

Barevné novinky KOVAP jsou ideálním dárkem

19. července 2024

Komerční sdělení Hledáte originální a zábavný dárek, se kterým si děti vyhrají i pokud bude léto tak trochu česky...

Začtěte se do severských titulů

19. července 2024

Komerční sdělení Nakladatelství PRÁH vydalo titul VZPOMÍNKA NA VRAHA. Strhující sondu do Švédska devadesátých let....

Jak přežít pohřeb: Průvodce pro projevení úcty s grácií

19. července 2024

Komerční sdělení Stojíte před zrcadlem, upravujete si kravatu a cítíte, jak vám srdce buší. Za chvíli vyrazíte na...

Ústecký kraj: o přízeň voličů se utká 14 uskupení

18. července 2024,  aktualizováno  19.7

Komerční sdělení Čtrnáct uskupení podalo kandidátní listiny do podzimních krajských voleb v Ústeckém kraji. Termín...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média. Proslavil ji seriál...

Princezna Kate přišla s dcerou na Wimbledon, setkala se i s Krejčíkovou

Princezna Kate (42) přišla na mužské finále letošního Wimbledonu spolu se svou dcerou Charlotte (9). V zákulisí se...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

Restauratéři chtějí zakázat vstup Biance Censori, vadí jim její odhalování

Přítelkyně rappera Kanyeho Westa (47) Bianca Censori (29) je známá svým stylem „oblečená neoblečená“ a snaží se šokovat...

Rytmusovi shořelo auto na dálnici, podařilo se mu vyváznout bez zranění

Slovenský raper Rytmus (47) zveřejnil na Instagramu video hořícího vozu. Je to auto jeho manželky Jasminy Alagič (35),...