Markéta Hrubešová: Seznamte se s novou tváří PRAMEN CZ

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Markéta Hrubešová, známá česká moderátorka, herečka a především nadšená kuchařka propůjčila svoji tvář síti PRAMEN CZ. Jde o historicky první spolupráci svého druhu na tradičním českém trhu, kdy známá osobnost podporuje síť prodejen s potravinami českého původu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Markéta Hrubešová | foto: PRAMEN CZ a.s.

Obliba českých tradičních obchodů s potravinami roste

Již po několik generací nakupují v prodejnách PRAMEN CZ ženy různého věku, maminky s dětmi i celé rodiny. Oceňují pestrý sortiment i pohodlný a klidný nákup. Důvodem, proč se však zákazníci rádi vracejí, je především přátelský a osobní přístup personálu, který ve velkých obchodních řetězcích nenajdete.

Markéta Hrubešová se nejen při nakupování, ale i v životě řídí heslem „hlavně na pohodu“. Maličkosti jako každodenní nákup někde, kde vás znají, a kde si můžete popovídat, právě takové maličkosti činí život hezčím. A hlavně klidnějším. Značka PRAMEN CZ je pro mě zkrátka tradice,“ poznamenává k nové spolupráci Markéta Hrubešová.

Spojení jídla a lásky

S novou tváří značky PRAMEN CZ se můžete setkat již od letošního října. Markéta Hrubešová přináší novou vlnu inspirace a také spoustu zkušeností ze svého života spojeného s vařením jak tradičních, tak i nevšedních pokrmů. Před Vánocemi se tak můžete těšit na její kuchařky Tak vařím já nebo Pan Brambora a jeho kamarádi, které bude možné zakoupit přímo v obchodní síti PRAMEN CZ.

Markéta Hrubešová je autorkou celkem čtyř kuchařek – každé zcela odlišné. Co však mají všechny knihy společné, je spojení jídla a lásky. Markéta ráda mluví o svém dětství a prázdninách strávených u babičky v Kroměříži. Právě odtud přejala mnohé tradice i zvyky, které dodnes dodržuje se svojí dcerou i rodinou třeba o Vánocích. Po babičce, která byla výjimečnou kuchařkou, také Markéta zřejmě zdědila svůj talent a lásku k vaření.

Markéta Hrubešová

Propojení Markéty Hrubešové s obchodní sítí PRAMEN CZ tak vyplynulo v podstatě automaticky. Vychází ze společného podobného naladění, jak značky PRAMEN CZ, tak i paní Hrubešové, její obliby malých tradičních obchůdků, které jí připomínají dětství. Samozřejmě také její velké záliby ve vaření a důrazu na rodinu a pohodu – životní hodnotu, která je pro ni velmi důležitá,“ vysvětluje Ivo Pešák, výkonný ředitel PRAMEN CZ.

PRAMEN CZ ve spolupráci s Markétou Hrubešovou podporuje maminky samoživitelky

Podporou prodeje kuchařky však spolupráce s Markétou rozhodně nekončí, naopak teprve začíná. Kromě online komunikace se Markéta Hrubešová objeví také v dalších aktivitách značky PRAMEN CZ. Vedení obchodní sítě již nyní prozradilo své plány na uspořádání dětského tábora pro maminky samoživitelky a jejich děti. Ten by se měl konat v rekreačním areálu Pod Šaumburkem v přírodní kráse Hostýnských vrchů. PRAMEN CZ chce tímto počinem poskytnout možnost vybudovat si výjimečné zážitky i pro ty děti, které nemohou vyrůstat v úplné rodině.

Markéta Hrubešová

Obchodní síť Pramen CZ má celkem 54 prodejen, a to převážně na území Čech. Dvě prodejny však najdete i na Moravě. Patří do portfolia české společnosti Rosa market, jež provozuje v Česku a na Slovensku také maloobchodní prodejny Enapo. Ve své nabídce má kromě produktů od známých dodavatelů zastoupeny i vlastní značky, například Ave, Ríša, Exclusive of Nature nebo řadu kosmetiky Lizy a drogerie Lizy Praktik.

  • Nejčtenější

O2 na výročí sametové revoluce rozezvoní všechny budky

Operátor O2 v rámci projektu Svoboda není samozřejmost rozezvoní všechny telefonní budky. Veřejné automaty postupně...

Vyzkoušejte si vysněnou pergolu pomocí aplikace ve vašem telefonu

Jaká pergola se bude ve vašem exteriéru nejlépe vyjímat? V minulosti platilo, že dokud vám pergola nebude stát na...

Nošovické SUV Hyundai Tucson v zimní limitované edici IceBreaker

Vlajková loď značky Hyundai, populární model Tucson, se stále těší velkému zájmu zákazníků. Rodinné SUV z Nošovic u...

Úklid a údržba podlahy před Vánocemi

Přehled mopů, čističů a prostředků pro kvalitní čištění a údržbu podlah.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

TV s technologií NanoCell posouvají domácí zábavu na další úroveň

Díky umělé inteligenci starající se o maximální kvalitu obrazu a zvuku, podpoře zvukového formátu Dolby Atmos,...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

  • Další z rubriky

Evropské turné 2020: Maxim Vengerov & Arménský symfonický orchestr

V rámci evropského turné zavítá 19. ledna do Prahy špičkový houslista a držitel ceny Grammy Maxim Vengerov.

Trápíte se s dráty? S kamerami na baterie na ně klidně zapomeňte

Bezdrátové řešení zabezpečovacích kamer nadchne všechny, kteří by rádi ochránili svou domácnost či své blízké, aniž by...

MATTONI 1873: Tradice, rodinné hodnoty a udržitelné podnikání

Mattoni není jen voda světoznámé značky. Je to přístup k životu, ke světu, stejně jako podpora sportu, umění i...

JABLOTRON: Z půdy rodinného domku mezi renomované výrobce

Ryze česká technologická společnost s dvoumiliardovým obratem, vlastním vývojem i výrobou a tradicí od roku 1990. To je...

Najdete na iDNES.cz