Doporučujeme

Kolo ze Spectrumbike vám vykouzlí úsměv na tváři

Kolo ze Spectrumbike vám vykouzlí úsměv na tváři | foto: Spectrumbike

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kolo ze Spectrumbike vám vykouzlí úsměv na tváři

Cyklistika přináší pocit svobody a radost z pohybu. Cykloprodejny jsou ale mnohdy stísněné a týmy prodavačů šetří úsměvem. Ve Spectrumbike v Českých Budějovicích je to jiné – v proslusněné prodejně vás obslouží ochotní prodavači. V servisu pak pracují zkušení a nadšení servisáci.

Spectrumbike se nachází v nákupní zóně poblíž NC Géčko v Českém Vrbném. Již při vstupu pocítíte nevšední atmosféru, která vás vtáhne do podmanivého světa kol. Jeden z nejmodernějších obchodů v České republice vyniká velkým prostorem, uceleným designem, vzdušností a dostatkem místa pro prezentaci i těch nejexkluzivnějších kol na trhu. Najdete zde kvalitní expozici toho nejnovějšího, co je ve světě jízdních kol k mání.

Specialized Brand Store - obchod té nejvyšší kvality

Ve Spectrumbike již 8 let úzce spolupracují s jednou z nejprestižnějších značek v cyklistice, kalifornským výrobcem Specialized. Nová prodejna získala exkluzivní status Specialized Brand Store pro obchody poskytující ty nejkvalitnější a nejkomplexnější služby pro všechny zapálené cyklisty.

Kolo ze Spectrumbike vám vykouzlí úsměv na tváři

Ať jste začínající jezdci nebo profesionálové, můžete si vybrat ze široké škály jízdních kol, elektrokol i dalších doplňků, jako jsou helmy, obuv, brašny nebo oblečení. Kola si můžete bezpečně vyzkoušet přímo v okolí prodejny. Ochotný tým prodejců vždy rád poradí a nabídne vhodné alternativy.

Co Spectrumbike v Českých Budějovicích nabízí?

  • Exkluzivní prezentaci a servis produktů Specialized a S-Works
  • Pečeť kvality Specialized Brand Store
  • Klasická kola i elektrokola ihned k odběru – vždy k dispozici více než 300 kvalitních kol
  • Široký testovací program jízdních kol, sedel a například i karbonových zapletených kol
  • Zkušený a odborně zdatný tým prodejců i servisáků
  • Kvalitní eshop www.spectrumbike.cz
  • lahodné espresso, pohovka, klimatizace, příjemná hudba, super parkování přímo u prodejny

A co když se kolo rozbije?

Prodat kolo umí leckdo, ale nabídnout kvalitní poprodejní servis pro dlouhodobou spokojenost je mnohdy oříšek. Ve Spectrumbike kladou na opravdu kvalitní servis velký důraz a tým zkušených servisáků vyřeší i ty nejzapeklitější problémy, jaké si dokážete představit. Všichni, kdo mají problém s kolem Specialized, jsou vždy obslouženi s minimální čekací dobou, kolům ostatních výrobců ve Spectrumbike věnují péči zejména v podzimní a zimní vedlejší sezoně. Kvalitní servis je základ!

Kolo ze Spectrumbike vám vykouzlí úsměv na tváři

Spectrumbike umožní kolo i pořádně otestovat

Přímo v Českých Budějovicíh je k dispozici více než 40 testbiků Specialized, díky čemuž si můžete vybrané kolo nezávazně a důkladně otestovat. Elektrokola i klasická kola, silnice, gravel i horská kola. Půjčit si je můžete na 1 den nebo i na týden. Platí se pouze paušální servisní poplatek, který je stanoven na 500 Kč za den. Pokud si nakonec do 2 měsíců od zapůjčení stejné či podobné kolo získá vaše srdce, zaplacené půjčovné je překlopeno do cashback kreditu.

Odborné 3D nastavení posedu Retül Fit

Chcete na kole podávat optimální výkony a dlouhé dny v sedle si užívat bez bolestí kolen a zad? Přesně pro vás je tu systém nastavení posedu Retül Fit. Ve Spectrumbike vybudovali specializované studio nastavení posedu s 3D kamerami a sofistikovaným softwarem, který v rukou zkušeného fittera Erika umožní nastavit posed s přesností na +-1mm. Součástí fitu je i fyziologické vyšetření a pohovor, ve kterém se stanoví například historie zranění a priority a motivace samotného fitu. Kvalitní fit dokáže zvýšit cyklistický výkon až o 10 % a zdravotní přínos je mnohdy neocenitelný.

Kolo ze Spectrumbike vám vykouzlí úsměv na tváři

Možnost potěšit oko opravdu krásnými koly, navíc vystavenými jako v galerii moderního designu, úsměv na tváři prodavačů i servisáků, pohodová hudba, dobrá káva, kvalitní servis, pohodlné parkování i možnost odpočinout si na pohovce… to vše dělá z nákupů ve Spectrumbike nevšední zážitek.