Doporučujeme

Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď? | foto: PATREAL s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď?

Pro výhodný prodej si vyberte spolehlivého partnera a nechte si vyplatit až 1 milion korun předem.

Ceny nemovitostí se v meziročním srovnání vyhouply téměř o 30 % a jsou na svém historickém maximu. Podle mnohých odborníků jsou letošní ceny víc než nadhodnocené a je jen otázkou času, jak dlouho bude tato situace trvat. Rychlý nárůst cen způsobil velký zájem o nákup nemovitostí, které Češi vnímají jako jistotu pro zlé časy, a také rekordně nízké úrokové sazby hypoték. Hypotéky teď vlivem zvyšující se inflace opakovaně zdražují a zájem o hypoteční úvěry postupně klesá. Zájemců o pořízení vlastní nebo investiční nemovitosti je ale zatím na trhu dost a nových bytů a domů se staví stále málo. Právě proto je v tuto chvíli víc než vhodné nabídnout svoji nemovitost k prodeji a zhodnotit ji co nejvýhodněji.

Nemovitosti prodávejte jen s léty prověřeným partnerem ve vašem kraji

Brněnské realitní centrum PATREAL poskytuje své odborné realitní služby víc než 25 let. Každý den plní bezchybný realitní i právní servis a je spolehlivým partnerem všem, kteří prodávají, pronajímají nebo nakupují nemovitosti. Na potřeby svých klientů reagují makléři společnosti obratem a těžko by se hledala služba nebo řešení nestandardních životních situací, které by neuměli nabídnout. Dokonalá znalost trhu, bezplatné konzultace, spolehlivost, korektní obchody a veškeré služby majitelům nemovitostí zdarma je to hlavní, co klienti PATREALU již od roku 1994 oceňují. Za dlouhá léta realitní praxe zrealizovali v PATREALU již desítky tisíc úspěšných realitních transakcí a díky tomu získali kladné reference klientů.

Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď?

Nechte si vyplatit bezúročně část kupní ceny předem

Chystáte se prodat svůj byt, rodinný dům, chalupu nebo pozemek a potřebujete mít k dispozici část peněz z prodeje dříve, než se najde bonitní zájemce a než se uskuteční převod vlastnických práv na katastru nemovitostí? Nyní již nemusíte na nic čekat! V PATREALU vám při prodeji vaší nemovitosti vyplatí okamžitou zálohu na kupní cenu ve formě bezúročné půjčky, a to až do výše 1 000 000 Kč. Vyplacení této zálohy je možné i v případech, kdy je nabízená nemovitost k prodeji zatížena exekucí, úvěrem nebo jinou právní vadou. Peníze obdržíte zcela bez úroků a můžete je použít pro jakoukoliv vaši potřebu a hlavně ihned. Vyplacení zálohy na kupní cenu vaší nemovitosti je v PATREALU obvykle vyřízeno do 24 hodin, a to převodem na váš bankovní účet nebo v hotovosti.

Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď?

Aukční prodej je zárukou nejvýhodnějších podmínek pro majitele nemovitostí

Díky této oblíbené formě prodeje garantují v PATREALU majitelům bytů, rodinných domů, chat nebo pozemků opravdu ty nejvýhodnější podmínky na trhu a maximální možné prodejní ceny nemovitostí. Aukční prodej ale neznamená on-line dražba, která by mohla část zájemců o nemovitost odradit. Naopak, je to běžná forma prodeje, která se využívá při nedostatku nemovitostí na trhu a více zájemců na jednom místě. Zájemci si vaši nemovitost v klidu prohlédnou a poté předloží svůj návrh o výši kupní ceny, ale i další podmínky, jako je rychlost úhrady kupní ceny nebo termín předání nemovitosti. Každý majitel nemovitosti si může zvolit, které z nabídek dá přednost.  Někdo preferuje nejvyšší nabídnutou cenu, pro jiného může být důležitým faktorem termín předání a možnost užívat svoji nemovitost ještě nějaký čas po prodeji. Seriózních a prověřených zájemců o nemovitosti z celé Moravy má PATREAL ve vlastní databázi evidováno aktuálně čtyři tisíce.

Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď?

Doporučte realitní centrum PATREAL a inkasujte finanční odměnu až 30 000 Kč

Víte o někom, kdo zvažuje prodej své nemovitosti? Dejte o tom vědět v PATREALU a pomozte svým přátelům nebo kolegům k výhodnému a spolehlivému prodeji nemovitosti za maximální tržní cenu. Veškerý právní i realitní servis včetně poradenství a tržního ocenění dostane majitel nemovitosti při prodeji zcela zdarma. Za doporučení klienta se vám za to v PATREALU odmění částkou od deseti do třiceti tisíc korun. Stačí, když se před svými přáteli zmíníte o prověřených službách a výhodách při prodeji nemovitosti s ryze českým realitním centrem PATREAL a předáte v kanceláři kontakt na majitele nemovitosti. Bude s vámi uzavřená písemná dohoda o odměně za doporučení a po zdárné a konečné realizaci prodeje dostanete vyplacenou předem sjednanou odměnu.

Pokud hledáte pomoc při prodeji nemovitosti a potřebujete prodat rychle a za maximální tržní cenu, neváhejte kontaktovat profesionální makléře z realitního centra PATREAL. Pro nezávazné a bezplatné konzultace můžete také volat zdarma na linku 800 400 237.