Kde si výhodně pořídit nový dokončený byt v Praze?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je pro hledání nového bydlení ideální. Důvod? Největší český rezidenční developer Central Group totiž až do konce srpna nabízí ke všem dokončeným bytům bonus ve výši až 400 tisíc korun. Celkem je možné vybírat z téměř stovky bytů všech dispozic hned v šesti pražských lokalitách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kde si výhodně pořídit nový dokončený byt v Praze? | foto: Central Group

Vršovice jako výhodná investice

Jedním z aktuálně dokončených projektů, který je doslova ušit na míru mladé generaci a investorům, je vršovická Petrohradská. Převažují zde totiž dokončené a efektivně řešené jednopokojové a dvoupokojové byty s balkony či předzahrádkami. 

Ten, kdo potřebuje rychle bydlet nebo byt co nejdříve pronajmout, zde nemusí ztrácet čas. Central Group zde totiž nabízí zvýhodněné balíčky interiérového vybavení na míru. Dům citlivě navazuje na původní zástavbu činžáků a umožňuje tak vychutnat si atmosféru starých Vršovic z pohodlí moderního a stylového domu. Všechny byty jsou zde vybaveny řízeným větráním s rekuperací.

Vršovice

Oblíbená lokalita u metra Zličín

Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě. To je Metropole na pražském Zličíně. Jeden z nejrozsáhlejších bytových projektů, které kdy byly v Praze realizovány, se dočkal poslední etapy. V bezprostřední blízkosti stanice metra B – Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín je nově v nabídce několik posledních čerstvě dokončených bytů. Zájemci si mohou vybírat zejména z menších efektivních dispozic, které jsou rovněž výhodnou investiční příležitostí.

Zličín

Výhledy, které vám vyrazí dech

K luxusnímu bydlení bezesporu patří výhledy. Jestliže tedy toužíte po luxusu s řádným nadhledem, neměli byste minout nabídku exkluzivních bytů v nejvyšších třech podlažích projektu Residence Garden Towers na pražském Žižkově. Všechny prémiové byty mají klimatizaci, předokenní žaluzie, hliníková okna s izolačním trojsklem, luxusní koupelny či prvky chytrého bydlení. 

Z prosluněné zimní zahrady jsou zde nádherné výhledy na celou Prahu včetně Pražského hradu. Maximální bezpečnost zajišťuje nonstop recepce s kamerovým bezpečnostním systémem. Projekt je unikátní také ojedinělými střešními zahradami či vnitřním zeleným atriem.

Žižkov

V klidu a zelení na Smíchově

Mezonet s prostornou střešní terasou, ze které je historické centrum jako na dlani? Hned naproti výhled do přilehlého parku, kam byla kdysi zasazena legendární Mozartova vila? Koho tato představa láká, může se o kombinaci luxusu, prostoru a jedinečné lokality přesvědčit v Rezidenci Na Bertramce.

Bertramka

V další výjimečné části Smíchova jsou v nabídce poslední 4 byty s terasami v Rezidenci Park Nikolajka. Poskytují okouzlující výhledy na Prahu i upravený sousední park. Jsou dokončeny v luxusním prémiovém standardu.

Nikolajka

Do konce srpna všechny dokončené byty s bonusem

Jestliže uzavřete smlouvu do 31. srpna, získáte poukázky na vybavení v hodnotě 100 až 400 tisíc korun, a to v závislosti na dispozici a standardu provedení konkrétního bytu. Poukázku lze využít například na novou kuchyňskou linku, vestavné skříně nebo další nadstandardní vybavení. Navíc se můžete ihned nastěhovat nebo byt rychle a výhodně pronajmout.

Více informací naleznete www.central-group.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

Změny v zemědělství, průmyslu i službách shrne konference

V konferenčním a informačním středisku České zemědělské univerzity v Praze se bude ve středu 23. ledna konat...

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Hisense na veletrhu CES představuje nejnovější průlomové technologie

Společnost Hisense vstupuje s radikálně novou zobrazovací technologií a inovativními koncepty připojených zařízení do...

Rok 2019 uvítáme ohňostrojem nazvaným Praha svobodná

Rok 2019 uvítáme ohňostrojem nazvaným Praha svobodná

Pět tematických obrazů, z nichž každý symbolizuje jednu etapu revoluce v roce 1989, bude tvořit pražský novoroční...

Najdete na iDNES.cz