Kde si výhodně pořídit nový dokončený byt v Praze?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je pro hledání nového bydlení ideální. Důvod? Největší český rezidenční developer Central Group totiž až do konce srpna nabízí ke všem dokončeným bytům bonus ve výši až 400 tisíc korun. Celkem je možné vybírat z téměř stovky bytů všech dispozic hned v šesti pražských lokalitách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kde si výhodně pořídit nový dokončený byt v Praze? | foto: Central Group

Vršovice jako výhodná investice

Jedním z aktuálně dokončených projektů, který je doslova ušit na míru mladé generaci a investorům, je vršovická Petrohradská. Převažují zde totiž dokončené a efektivně řešené jednopokojové a dvoupokojové byty s balkony či předzahrádkami. 

Ten, kdo potřebuje rychle bydlet nebo byt co nejdříve pronajmout, zde nemusí ztrácet čas. Central Group zde totiž nabízí zvýhodněné balíčky interiérového vybavení na míru. Dům citlivě navazuje na původní zástavbu činžáků a umožňuje tak vychutnat si atmosféru starých Vršovic z pohodlí moderního a stylového domu. Všechny byty jsou zde vybaveny řízeným větráním s rekuperací.

Vršovice

Oblíbená lokalita u metra Zličín

Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě. To je Metropole na pražském Zličíně. Jeden z nejrozsáhlejších bytových projektů, které kdy byly v Praze realizovány, se dočkal poslední etapy. V bezprostřední blízkosti stanice metra B – Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín je nově v nabídce několik posledních čerstvě dokončených bytů. Zájemci si mohou vybírat zejména z menších efektivních dispozic, které jsou rovněž výhodnou investiční příležitostí.

Zličín

Výhledy, které vám vyrazí dech

K luxusnímu bydlení bezesporu patří výhledy. Jestliže tedy toužíte po luxusu s řádným nadhledem, neměli byste minout nabídku exkluzivních bytů v nejvyšších třech podlažích projektu Residence Garden Towers na pražském Žižkově. Všechny prémiové byty mají klimatizaci, předokenní žaluzie, hliníková okna s izolačním trojsklem, luxusní koupelny či prvky chytrého bydlení. 

Z prosluněné zimní zahrady jsou zde nádherné výhledy na celou Prahu včetně Pražského hradu. Maximální bezpečnost zajišťuje nonstop recepce s kamerovým bezpečnostním systémem. Projekt je unikátní také ojedinělými střešními zahradami či vnitřním zeleným atriem.

Žižkov

V klidu a zelení na Smíchově

Mezonet s prostornou střešní terasou, ze které je historické centrum jako na dlani? Hned naproti výhled do přilehlého parku, kam byla kdysi zasazena legendární Mozartova vila? Koho tato představa láká, může se o kombinaci luxusu, prostoru a jedinečné lokality přesvědčit v Rezidenci Na Bertramce.

Bertramka

V další výjimečné části Smíchova jsou v nabídce poslední 4 byty s terasami v Rezidenci Park Nikolajka. Poskytují okouzlující výhledy na Prahu i upravený sousední park. Jsou dokončeny v luxusním prémiovém standardu.

Nikolajka

Do konce srpna všechny dokončené byty s bonusem

Jestliže uzavřete smlouvu do 31. srpna, získáte poukázky na vybavení v hodnotě 100 až 400 tisíc korun, a to v závislosti na dispozici a standardu provedení konkrétního bytu. Poukázku lze využít například na novou kuchyňskou linku, vestavné skříně nebo další nadstandardní vybavení. Navíc se můžete ihned nastěhovat nebo byt rychle a výhodně pronajmout.

Více informací naleznete www.central-group.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Pokoří Češi v klíčovém boji Němce? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Začínají klíčové chvíle hokejového mistrovství světa. Osm nejlepších týmů se srovnalo do pavouka pro play-off a...

Další z rubriky

Pozor na transparentní účty pro družstva a společenství vlastníků

Webové stránky pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek webdomu.cz

V poslední době je trend přecházet na transparentní bankovní účty, ale v případě družstva a společenství vlastníků je...

Pampers, Ariel a Herbal Essences vedou k zodpovědné spotřebě

Pampers, Ariel a Herbal Essences vedou k zodpovědné spotřebě

Společnost Procter & Gamble zveřejnila podrobný plán akcí svých značek, který zvýší jejich pozitivní dopad na životní...

Rodinná dovolená, kde se cítíme jako doma. Všichni spolu a rádi

Rodinná dovolená, kde se cítíme jako doma. Všichni spolu a rádi.

Máte se svou rodinou místo, na které se všichni rádi vracíte a kde ožívají vzpomínky plné radosti, zvědavého objevování...

Najdete na iDNES.cz