Doporučujeme

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HONOR otevřel první centrálu pro střední a východní Evropu v Praze

Po deseti měsících, kdy je HONOR samostatnou společností, zažívá raketovou expanzi po celém světě. Vůbec první centrála pro střední a východní Evropu se právě otevřela v jejím samotném srdci v Praze.
CEO HONOR pro střední a východní Evropu Alex Wang se šéfem TCCM, jedním z...

CEO HONOR pro střední a východní Evropu Alex Wang se šéfem TCCM, jedním z největších distributorů elektroniky pro evropský trh, Kamilem Vackem

První globálně uvedené novinky odstartovaly raketové navýšení prodejů HONOR

Série mobilních telefonů HONOR 50 a HONOR Magic3 okamžitě po globálním uvedení v Číně, zaznamenaly milionové prodeje. Podíl HONOR na čínském trhu byl tak v květnu tohoto roku už na 9,5 % a dál raketově roste.

Vůbec první centrála HONOR pro střední a východní Evropu je v Praze

Vůbec první centrála HONOR pro střední a východní Evropu je v Praze

Silné zázemí rychle rostoucího brandu

HONOR má v tuto chvíli přes 10 000 zaměstnanců, kteří pokrývají celé spektrum procesu produktu od vývoje až po uvedení na trh. Značka také výrazně zainvestovala do center pro výzkum a vývoj (R&D), v tuto chvíli disponuje celkem 4 takovými vývojovými centry a více než 100 laboratořemi po celém světě. Podáno bylo už přes 5 500 žádostí na patent a velmi rychle se etablovala strategická partnerství s více než 30 světovými špičkami v oboru.

Na slavnostním otevření nechyběly ani speciality české nebo čínské kuchyně

Na slavnostním otevření nechyběly ani speciality české nebo čínské kuchyně

HONOR má v České republice a na Slovensku silnou pozici už od roku 2014

HONOR má dlouhodobě silnou pozici nejen globálně, ale také na českém a slovenském trhu. Značka, která se etablovala v roce 2014 si předsevzala být v top 10, kam zanedlouho vystřelila. Posledních 5 let se pohybuje v top 5 mezi předními výrobci elektroniky.

Prémiové novinky už brzy na českém a slovenském trhu

HONOR nedávno odstartoval prodej hned dvou řady telefonů s excelentní výbavou včetně nejnovějšího špičkového čipsetu Snapdragon na globálním trhu. Už brzy se tak můžeme těšit na uvedení nových prémiových novinek i v České republice a na Slovensku.

Prošli jsme dvěma náročnými roky a ustáli jsme je se ctí, i díky nepřestávající podpoře našich fanoušků, věrných zákazníků i podpoře médií. Velké díky patří také celému týmu HONOR,“ uvedl CEO pro střední a východní Evropu, Alex Wang.

A dodává: „Dnes stojíme na novém startu a už teď zaznamenáváme první úspěchy s našimi nedávno globálně uvedenými novinkami, které netrpělivě očekávají i fanoušci tady v České republice a na Slovensku. Můžu prozradit, že už brzy vyslyšíme jejich přání a mají se na co těšit.“ 

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk